sobota, 10 kwietnia 2021
Najnowsze: Typy na mecz Bayern Monachium - PSG

Jak obstawiać hokej na lodzie w forBET

Jak skutecznie grać typy na hokej na lodzie w forBET online? Zakłady na hokej z mega kursami od legalnego buka forBET

Bonus na hokej na lodzie 2410 zł Pakiet powitalny forBET z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. forBET: jak typować hokej na lodzie – praktyczny poradnik
  1. Korzystaj z bogatej oferty
  2. Wstrzel się czasowo
  3. Postaw na klasykę
  4. Stawiaj zwycięstwa
  5. Graj na tercje
  6. Typuj selekcje niestandardowe
  7. Postaw na zakłady długoterminowe
 2. Hokej na lodzie w forBET – przykładowy kupon
 3. Hokejowe promocje bukmacherskie w forBET
  1. Ekstra bonus na start z kodem
 4. forBET:  typowanie hokeja na lodzie w forBET – pytania i odpowiedzi
forBET hokej na lodzie - jak obstawiać kupony na hokej

Hokej na lodzie to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych sportów na świecie. Największym zainteresowaniem cieszy się on m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji oraz Czechach, coraz więcej fanów ma też w Polsce.

hokej bez podatku
+14% przez pierwsze 14 na kuponach AKO na hokej w forBET

Polscy gracze bukmacherscy również coraz częściej umieszczają hokejowe selekcje na swoich kuponach SOLO i AKO, grając nie tylko na najbardziej medialne zdarzenia, ale też coraz chętniej sięgając po mniej rozpoznawalne ligi. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego forBET, który do swojej hokejowej oferty naprawdę się przyłożył, oferując typerom szeroki zestaw różnorodnych selekcji. Co ważne, nierzadko to właśnie w forBET znajdziemy wysokie kursy na hokej, plasujące tego buka w rankingu TOP operatorów internetowych.

Jak obstawiać hokej na lodzie w forBET? Trzeba zacząć od rozwinięcia zakładki z typami na ten sport, która umieszczona jest praktycznie na samej górze listy ze sportami - na piątej pozycji, pod piłką nożną, tenisem, siatkówką i koszykówką. Nie tylko świadczy to o znaczeniu hokejowej oferty dla forBET, ale też sprawia, że dzięki takiemu rozwiązaniu zakładka z hokejem na lodzie i tak przemknie przed Waszymi oczami.

Zakłady na hokej w ofercie forBET online
forBET - oferta zakładów na hokej

Prawdziwe zaskoczenie czeka na Was jednak po jej rozwinięciu – wówczas automatycznie wyświetlone zostaną poszczególne rozgrywki podzielone według klucza narodowościowego, a jest ich naprawdę sporo. I tak w forBET obstawiać możecie nie tylko rywalizację w odmienianej przez wszystkie przypadki NHL, ale również m.in. w KHL (Rosja) czy Polskiej Hokej Lidze. Ale  to jeszcze nie wszystko, bo sponsor strategiczny ekstraklasowego Rakowa Częstochowa przygotował dla Was również zakłady na starcia odbywające się na lodowiskach Austrii, Białorusi, Łotwy, Niemiec, Szwecji czy Szwajcarii. Dodatkowo w propozycji forBET zabraknąć nie mogło także typów na wydarzenia o randze międzynarodowej, a więc m.in. zakłady bukmacherskie na Euro Hockey Tour oraz Alpejską Ligę Hokejową.

Największa oferta na hokej na lodzie w forBETEkstra kursy bukmacherskie na starcia hokejoweSuper bonusy na hokej + gra bez podatku

Największa oferta na hokej na lodzie w forBET
Ekstra kursy bukmacherskie na starcia hokejowe
Super bonusy na hokej + gra bez podatku

ZAGRAJ w

Oczywiście forBET wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy przygotował znacznie więcej niż tylko klasyczne zakłady na wynik. Na swój internetowy kupon bukmacherski na hokej w forBET możemy wrzucić też m.in. selekcje poniżej/powyżej, zakłady handicapowe oraz typy na poszczególne tercje. W ofercie znajdują się też selekcje drużynowe, typy na gole oraz opatrzone bardzo wysokimi współczynnikami zakłady łączone. Ogółem, na najbardziej medialne rozgrywki hokejowe liczba selekcji przekracza znacznie 50, a czasem może nawet sięgać 90, dzięki czemu naprawdę jest w czym wybierać.

Oczywiście u koncesjonowanego bukmachera internetowego forBET hokej na lodzie typować możecie zarówno w ramach typów pre-match, jak i LIVE. Ponadto zawsze skorzystać możecie również z wielu intratnych selekcji długoterminowych. Dostęp do całej oferty sportowej forBET, w tym do hokeja na lodzie, macie nie tylko poprzez intuicyjną stronę internetową (www.iforbet.pl), ale też pełną zalet aplikację mobilną działającą na urządzeniach z system Android oraz iOS.

forBET: jak typować hokej na lodzie – praktyczny poradnik

Wiecie już, jakie typy na hokej znajdziecie w ofercie forBET, teraz czas na wskazówki, które z nich najbardziej opłaca się wybierać na nasze internetowe kupony SOLO i AKO. Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną, zapraszamy Was do lektury poradnika, którego tematem jest skuteczne typowanie hokeju w forBET. Dowiecie się z niego, które selekcje są szczególnie zyskowne i dlaczego to właśnie na nich warto się skupić, konstruując hokejowe kupony online.

Korzystaj z bogatej oferty

Przewagę oferty hokejowej forBET nad konkurencją widać już po samym rozwinięciu oferty na poszczególne rozgrywki - chodzi nam o znacznie szerszą propozycję typów i podtypów, jaką dla swoich graczy przygotował forBET. Za przykład weźmy najlepszą ligę hokejową świata, a więc NHL i mecz Columbus Blue Jackets vs Dallas Stars: na kilkanaście godzin przed spotkaniem w forBET znajdziemy ponad 60 linii do obstawiania. Dla porównania, w tym samym czasie gracze STS wybierać mogą jedynie z 40 selekcji. Jeszcze gorzej pod tym względem wypada Totolotek, bowiem jego propozycja obejmuje jedynie trochę powyżej 30 linii.

forBET online - typy na hokej na lodzie
Oferta na hokej na lodzie w forBET

A jak to wszystko wygląda w konkretach, a więc w samych zakładach? Znowu w forBET mamy znacznie większy wybór, ponieważ spotkanie to typować możecie poprzez zakłady drużynowe, indywidualne oraz łączone. Tego samego nie da się powiedzieć o Totolotku, bowiem tych zakładów po prostu brakuje w jego ofercie. Z kolei u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski na próżno szukać selekcji drużynowych oraz typów dotyczących więcej niż tylko jedno zdarzenia.

forBET w kwestii propozycji na hokej na lodzie bije także innych licencjonowanych buków, jeśli spojrzymy na liczbę samych rozgrywek. Najlepiej oddaje to przykład, że u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa znaleźć można selekcje aż na trzy różne klasy w Stanach Zjednoczonych – NHL, AHL oraz ECHL. Dla porównania PZBuk oferuje jedynie typy na rywalizację o Puchar Stanleya.

Wstrzel się czasowo

Jednym z ważniejszych elementów, na który zwracają uwagę miłośnicy emocji bukmacherskich oprócz samej oferty, jest czas dodawania kolejnych linii. Jeżeli zależy Wam na jak największym polu manewru, to obok hokejowej propozycji forBET po prostu nie możecie przejść obojętnie, bo u tego buka selekcje dodawane są zawsze ze sporym wyprzedzeniem. Dzięki temu nie musicie działać w pośpiechu i macie czas na spokojną analizę, która zawsze zwiększa Wasze szanse na poprawny typ.

forBET online - selekcje na hokej na lodzie
Propozycja na zakłady hokejowe w forBET

Na jakich rozgrywkach widać tę przewagę czasową forBET nad konkurencją? Na przykład na zakładach na turnieje o randze międzynarodowej, w tym m.in. na Euro Hockey Tour. Dla przykładu posłużmy się potyczką pomiędzy Rosją i Czechami, do której już dwa tygodnie przed wybiegnięciem zawodników na taflę dopisanych zostało ponad 60 niezwykle intratnych typów - taka różnorodność powinna zaspokoić nawet najbardziej wytrwanych typerów.

A jak wygląda to u innych legalnych buków online? Na przykład BETFAN w tym samym czasie oferuje typerom oferuje zaledwie 20 linii, Betclic tylko 19. Na szarym końcu tego zestawiania plasuje się Fortuna, gdzie pieniędzy przeznaczyć się nie da nawet na klasyczny zakład trzydrogowy. Minimalnie lepiej wygląda to w STS, bo tam jednak puścić można kupon ze selekcją na wynik tego starcia. Generalnie jednak forBET zdecydowanie przoduje jeśli chodzi o czas wystawiania konkretnych ofert na hokej - i jeśli sami poszukacie, to takich przykładów bez trudu znajdziecie znacznie więcej.

Postaw na klasykę

Hokej na lodzie to klasyczny sport trzydrogowy (1X2) i też w taki sposób najczęściej jest typowany. Zakłady na zwycięstwo w tym sporcie cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem graczy, a forBET doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę i dba, by jego oferta selekcji 1X2 była dla typerów szczególnie atrakcyjna. A robi to w najlepszy możliwy sposób - oferując naprawdę wysokie kursy bukmacherskie na zakłady na zwycięstwo w hokeju

forBET online - zakłady klasyczne na wynik
Typy na wynik w hokeju w forBET

Za przykład niech posłuży nam tutaj mecz ligi austriackiej (EHL) RB Salzburg vs Innsbruck, gdzie kurs na zwycięstwo gospodarzy w forBET wynosi 1.61, na remis 5.20, a wygraną gości 4.10. O takich współczynnikach nie mają co marzyć choćby gracze STS, który oferuje kolejno 1.57, 5.00 i 4.00. Podobnie sytuacja przedstawia się z innymi ligami. I tak do meczu Ekstraligi w Białorusi HC Baranovichi vs Chimik-Ska Nowopołock dopisał kolejno kursy na poziomie 7.20, 6.20 i 1.31. Z kolei eToto wspomniane scenariusze wycenił na 7.00, 5.75 oraz 1.29.

I znowu - podobnie jak w powyższej wskazówce - przytoczone przez nas porównania stanowią jedynie przykład. Selekcji, potwierdzających wyższość kursową forBET nad innymi operatorami bukmacherskimi online znajdziecie znacznie więcej, a różnica we współczynnikach może się przełożyć na znacznie wyższe wygrane - szczególnie, jeśli lubicie stawiać kupony AKO na hokej.

Stawiaj zwycięstwa

Miłośnicy hokeja na lodzie bardzo często na swoich kuponach umieszczają również zakłady na zwycięstwo danej drużyny (łącznie z dogrywką i rzutami karnymi). Ponownie najbardziej opłaca się grać takie typy w forBET, i znowu chodzi o wysokie kursy bukmacherskie, które ten koncesjonowany buk dopisuje bardzo często do selekcji na zwycięstwo.

forBET - klasyczne typy na zwycięstwo w hokeju na lodzie
Hokejowe selekcje na wygrane w hokeju w forBET

Za potwierdzenie tej tezy niech posłuży nam spotkanie ligi niemieckiej (DEL) pomiędzy Augsburgiem a Mannheim – ten warszawski buk triumf gospodarzy wycenił na współczynnik 2.47, a gości 1.48. Z kolei, gdybyście się zdecydowali postawić jeden z tych dwóch rozstrzygnięć w TOTALbet to liczyć możecie kolejno na kurs 2.42 i 1.46. Wyjątku nie stanowi tutaj też potyczka z Łotwy – HK Olimp Riga vs HK Zemgale/Llu, którą w forBET postawicie za 2.08 i 1.67, a np. w BETFAN za 2.03 i 1.62.

Graj na tercje

Bez cienia wątpliwości hokej na lodzie u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa warto obstawiać także poprzez selekcje na tercje. Dlaczego? Chodzi tutaj przede wszystkim o liczbę możliwości, której forBET pozazdrościć mogą inni licencjonowani operatorzy zakładów wzajemnych. Idealnie widać to m.in. na przykładzie meczu pierwszej ligi szwedzkiej (Hockey League) Brynas IF vs Lulea Hockey, gdzie ten warszawski buk zaoferował aż 48 różnych kombinacji.

Typy na tercje w hokeju - forBET online
Hokej na lodzie w forBET - zakłady na terecje

Zdecydowanie gorsze statystyki pod tym względem notuje STS - zaledwie 10 możliwości. Na co zatem liczyć nie mogą obstawiający bukmachera, który wspiera naszą kadrę piłkarzy? Chociażby na typy pozwalające obstawić jaka drużyna zdobędzie pierwszego i ostatniego gola w danych 20 minutach.

Typuj selekcje niestandardowe

Bukmachera forBET zarekomendować możemy również miłośnikom szukających w hokeju na lodzie nieszablonowych rozwiązań. Jeśli więc marzy się Wam postawienie np. zakładu na tercję z największą liczbą goli, to ten warszawski organizator zakładów sportowych jest Wam po prostu pisany. Dodatkowo w poszczególnych meczach znaleźć możecie również selekcje dotyczące jeszcze innych scenariuszy.

Idealnie oddaje to starcie z najwyższej i narodowo mistrzowskiej klasy rozgrywkowej w Rosji (KHL) Traktor Czelabińsk vs Nizhnekamsk, w którym postawić możecie także różnice zwycięstwa. Za takimi typami w forBET przemawianie tylko fakt, że próżno ich szukać u konkurencji, ale również wysokość współczynników bukmacherskich. W zakładach na dystans między tymi drużynami kursy wahają się od 2.39 (Traktor Czelabińsk 3 golami lub więcej) aż do 27.00 (Traktor Czelabińsk 3 golami lub więcej).

Postaw na zakłady długoterminowe

Jak już wspomnieliśmy, u cieszącego się znakomity recenzjami buka forEBET starcia hokeistów typować możecie nie tylko w ramach selekcji typu pre-match, ale też długoterminowych. Dlaczego jednak w tej materii warto postawić na podmiot wspierający m.in. Arkę Gdynia, a nie innego renomowanego operatora zakładów wzajemnych? Po pierwsze, ze względu na niezwykle rozbudowaną ofertę dotyczącą klasyfikacji końcowych. A po drugie, przez jakość współczynników bukmacherskich, które w wielu wypadkach plasują forBET na czele rankingu polskich bukmacherów.

forBET - typy na rozstrzygnięcia w hokeju
Zakłady długoterminowe na hokej na lodzie na iforbet.pl

I tak w momencie przygotowywania tego tekstu w forBET znaleźliśmy łącznie aż kilkanaście różnych zakładów długoterminowych związanych z hokejem na lodzie (np. USA, Rosja, Norwegia, Łotwa, Słowacja i Szwajcaria). Z kolei np. w tym samym czasie BETFAN proponuje swoim graczom selekcje sezonowe jedynie na rozgrywki amerykańskie. Identycznie do tematu podchodzi również eWinner – zakłady długoterminowe na NHL nie stanowią mocnego punktu w ofercie tego operatora.

Pamiętajcie, że wszystkie wyżej wymienione zakłady stanowią jedynie ułamek całej propozycji forBET obejmującej wydarzenia ze świata hokeja na lodzie. Tym samym możecie być pewni, że bez problemu traficie u niego na wiele innych bardzo opłacalnych zakładów. Mowa tutaj m.in. o selekcjach drużynowych, zakładach indywidualnych na strzelców goli oraz typach łączonych.

Hokej na lodzie w forBET – przykładowy kupon

Doskonale wiemy, że nic tak nie działa na wyobraźnię jak przykłady, dlatego przygotowaliśmy dla Was kupon wielokrotny na hokej, łączący w sobie powyższe wskazówki. Nie musieliśmy szczególnie się wysilać by wybrać wartościowe selekcje z atrakcyjnymi współczynnikami, bo - jak wspomnieliśmy - oferta forBET jest naprawdę solidnie dopracowana, a wysokich kursów też w niej nie brakuje.

forBET online - kupon AKO z selekcjami na hokej
Przykładowy kupon na hokej w forBET

Na naszym wirtualnym kuponie umieściliśmy siedem hokejowych typów z kursami w przedziale od 1.40 do 1.93, co oznacza, że unikaliśmy zdarzeń oczywistych, ale również tych obarczonych sporym ryzykiem. Co istotne, wszystkie zdarzenia wyselekcjonowaliśmy jedynie z najwyższych klas rozgrywkowych. Pierwsze dwa zakłady to klasyczne typy trzydrogowe na wynik, a kolejne dwa to selekcje na wygraną razem z dogrywką i rzutami karnymi. Do tego dołożyliśmy dwa zakłady dotyczące tercji oraz jedną selekcję związaną z różnicą zwycięstwa (typy inne).

Jeśli nasz kupon, postawiony za 50 zł okaże się trafiony, to dać nam może łącznie grubo ponad 950 zł  wygranej(dokładnie 967.65). Oczywiście jest to tylko przykład, a więc Wasz kupon prezentować się może zupełnie inaczej - może to być zakład SOLO lub AKO, z mniejszą lub większą ilością zdarzeń itd. Mamy nadzieję, że udało się nam Was przekonać i już niedługo pochwalić się będziecie mogli własną taśmą. Do dzieła!

Hokejowe promocje bukmacherskie w forBET

Do obstawiania hokeju na lodzie w forBET skusić Wam powinna nie tylko niezwykle rozbudowana oferta zakładów wzajemnych, ale też bardzo bogaty system promocyjny. W nim na pierwszy plan wysuwa się w szczególności promocja kursowa Combo Expert, w której każdego dnia znajdziecie selekcje z ekstra doładowanymi współczynnikami bukmacherskimi. Dodatkowo Waszą uwagę przykuć powinien także Bonus Urodzinowy, a więc promocja, pozwalająca zyskać specjalną premię w dniu swoich urodzin.

Gdyby komuś było mało, to wypatrywać powinien promocji tymczasowych na hokej na lodzie. Zadanie to wcale nie wydaje się takie trudne, szczególnie że forBET znany jest z tego, że regularnie wprowadza takie akcje tymczasowe do swojej oferty. Bez wątpienia jedną z ciekawszych była promocja na ostatnie mistrzostwa świata w hokeju na lodzie, w których zgarnąć można było bonus o wartości nawet 500 zł. Chyba przyznacie, że jest na czym zawiesić oko?

Ekstra bonus na start z kodem

forBET przygotował też coś extra dla nowych graczy, którzy dopiero panują rejestrację knota typerskiego u tego operatora. Każdy nowy klient tego bukmachera może liczyć na mega pakiet powitalnych premii w kwocie nawet 2410 zł - pamiętajcie, że najlepsze warunki bonusu dostępne są tylko z kodem LEGALSPORT.

Ekstra premia z kodem do 2410 PLN na hokej
forBET - kod promocyjny do powiększonego bonusu na start

Rejestracja profilu gracza razem z naszym ekstra kodem afiliacyjnym sprawi, że już na samym początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi w forBET otrzymacie nawet 2000 zł w ramach premii 100% od pierwszej wpłaty i dodatkowe 80 zł jako powiększony bonus od depozytu za kod, a do tego unikalny bonus bez depozytu 30 zł ( freebet na start, niedostępny w standardowej ofercie. Extra premia za użycie kodu to również powitalny cashback 100 zł od forBET.

Uzupełnieniem pakietu powitalnego jest mnożnik MaxiZysk od drugiego depozytu w wysokości 200 zł ( mnożnik MaxiZysk należy samodzielnie aktywować na kuponie, spełniającym warunki regulamninowe ) oraz gra bez podatku na start +14% aktywna przez 14 dni (minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs selekcji 1.40, aktywuje się tylko dla kuponów zagranych za środki z salda głównego ) po aktywacji profilu.

forBET:  typowanie hokeja na lodzie w forBET – pytania i odpowiedzi

Typerzy coraz częściej zastanawiają się, jak skutecznie typować hokej na internetowych kuponach bukmacherskich, co ma odbicie w dużej ilości pytań o obstawianie hokeju w forBET, jakie pojawiają się na forach bukmacherskich. Specjalnie dla Was nasi eksperci przygotowali odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania.

1️⃣ Czy w forBET opłaca się puszczać kupony na hokej na lodzie?

Tak, ponieważ forBET proponuje nie tylko zakłady z rynków głównych, ale również całą gamę hokejowych podtypów, a selekcje na hokej bardzo często mają naprawdę wysokie współczynniki bukmacherskie. >> Czemu warto typować hokej w forBET

2️⃣ Jakie zakłady hokejowe najlepiej typować w forBET?

W forBET polecamy Wam przede wszystkim typy dotyczące wyników (klasyczny zakład 1X2) oraz wygranej (łącznie z dogrywką i rzutami karnymi) oraz  na poszczególne fragmenty gry oraz te związane z tercjami z najwyższą liczbą bramek. >> Sprawdź zyskowne selekcje na hokej

3️⃣ Czy forBET posiada promocje na hokej na lodzie?

Tak, forBET oferuje wiele promocji bukmacherskich na hokej na lodzie, w tym bonus kursowy Combo Expert, regularne promocje MaxiZysk i na grę bez ryzyka a do tego szereg promocji tymczasowych na poszczególne rozgrywki. >> Bonusy na hokej w forBET

4️⃣ Jak obstawiać hokej na lodzie w forBET?

U sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa kupony online na hokej puszczać możecie przez wyjątkowo intuicyjną i prostą w obsłudze stronę internetową oraz pełną funkcjonalności aplikację mobilną na smartfony i tablety wielu marek (np. Huawei, Xiaomi, LG oraz iPhone).

5️⃣ Czy w forBET do typowanie hokeja potrzebny jest kod promocyjny?

Nie, do korzystania z oferty w forBET nie potrzebujecie kodu afiliacyjnego. My jednak polecamy Wam założyć konto gracza przy użyciu kodu premiowego LEGALSPORT, bowiem wówczas liczyć możecie na najlepsze warunki prezentu powitalnego (nawet 2410 zł w pakiecie na start).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać hokej na lodzie w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.