czwartek, 22 lutego 2024

Wybory prezydenckie 2020 - Duda czy Trzaskowski?

05.10.2022, 15:17
Autor: J. Zalewski
Typy na wybory II tura
Zobacz kursy oraz zakłady bukmacherskie
Spis treści
Rozwiń
 1. Kursy w BETFAN Zakłady Bukmacherskie
  1. Typy kto wygra: Duda czy Trzaskowski?
  2. Wygrana Dudy = dobry zarobek u bukmachera
  3. Typy na wyniki kandydatów w województwach
 2. Wybory 2020 - kursy u najlepszych bukmacherów
  1. STS - wybory 2020
  2. Kursy i typy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
  3. Typy na wybory prezydenckie w Totalbet
  4. Jakie kursy ma forBET
  5. Typy w LVBET
 3. Bonusy na darmowe typowanie wyborów
  1. Freebet wyborczy za kod
  2. Wybory bez ryzyka
  3. Zakłady wyborcze bez podatku
 4. FAQ - pytania o wybory prezydenckie 2020
Kursy u bukmacherów internetowych, ranking. Kod promocyjny na wybory nie jest potrzebny.
Wybory prezydenckie - jakie kursy u bukmacherów

Wg firm bukmacherskich, w pierwszej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda otrzyma 41,50% głosów, zaś Rafał Trzaskowski 29,5%.

100 zł na zakład bez ryzyka
Premia na zakłady prezydenckie dla nowych klientów

Frekwencja wyborcza będzie na poziomie 60,50% – prognozują analitycy BETFAN Zakłady Bukmacherskie. W drugiej turze urzędujący prezydent zachowa przewagę i zwycięży nad kandydatem Platformy Obywatelskiej z wynikiem 51,5% do 48,5% mimo wzrostu frekwencji wyborczej do 64,5% (zobacz kursy oraz kogo obstawiać w II turze wyborów 2020).

Kursy w BETFAN Zakłady Bukmacherskie

Od razu rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U tego legalnego polskiego bukmachera możecie typować, kto wygra wybory. Faworytem jest oczywiście Andrzej Duda, który praktycznie w każdym sondażu zajmuje pierwsze miejsce. Jednak od kiedy Rafał Trzaskowski zmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla kandydata wystawionego przez Platformę Obywatelską znacznie wzrosło. Do tego stopnia, że w niektórych prognozach wyprzedza on nawet obecnego prezydenta. Co prawda nieznacznie, ale jednak.

Typy kto wygra: Duda czy Trzaskowski?

Analitycy BETFAN typują, że na 54% zwycięży Duda. Szanse Trzaskowskiego oceniane są na około 44%. Choć Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz mogą liczyć na około 10% poparcia, to nie mają praktycznie żądnych szans na to, by znaleźć się nawet w II turze.

Duda czy Trzaskowski? TYP 1, wygrana Dudy
Duda czy Trzaskowski? TYP 1, wygrana Dudy
1.50 WYBORY OBSTAWIAJ w
Kto wygra wybory na Prezydenta RP? Kursy bukmacherskie wspomagaj bonusem
Kursy na kandydatów na prezydenta

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy chociażby Stanisław Żółtek. Choć ten ostatni dzięki programowi „Menelowe+” może finalnie zgromadzić jakieś dwa punkty procentowe. A po „Hejt Parku” w Kanale Sportowym może zyska jeszcze jakichś fanów.

Wygrana Dudy = dobry zarobek u bukmachera

Andrzej Duda pozostaje więc faworytem bukmacherów w walce o fotel prezydencki. Obstawiając jego zwycięstwo, można liczyć na niemały zarobek. Za każde 100 zł postawione zakłady w BETFAN na Andrzeja Dudę można otrzymać 147 zł w przypadku jego reelekcji.

Jeszcze więcej można zyskać obstawiając zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego - bo aż 193,6 zł za każde 100 zł w sytuacji jego wygranej. Znacząco wyższe pule byłyby do zgarnięcia w przypadku zwycięstwa Szymona Hołowni (1936 zł za każde 100 zł), Krzysztofa Bosaka (4400 zł za każde 100 zł), Władysława Kosiniaka-Kamysza (3520 zł za każde 100 zł) czy Roberta Biedronia (17600 za każde 100 zł).

Jeżeli frekwencja wyborcza w pierwszej turze wyniesie poniżej 60,50%, bukmacher BETFAN wypłaci 161,04 zł za każde 100 zł postawione na takie zdarzenie.

Typy na wyniki kandydatów w województwach

Legalny polski bukmacher internetowy daje możliwość typowania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, ilu kandydatów łącznie uzyska przynajmniej 10.01% poparcia a także jakie będą wyniki wszystkich osób ubiegających się o rolę głowy państwa.

Kro zwycięży w województwach?
Wyniki kandydatów w wojwództwach

Wiadomo, że niemal na pewno odbędzie się II tura. Co ciekawe, już teraz możecie typować, jaki wynik uzyskają w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy niemal na pewno się w niej znajdą.

Podsumowując: wszystkie zakłady, które chcielibyście znaleźć na temat wyborów prezydenckich, a o które baliście się poprosić, znajdziecie w bukmacherskich zakładach BETFAN. Pełna oferta jest na stronie internetowej bukmachera betfan.pl. A jeśli to dla Was za mało, możecie również typować w aplikacji mobilnej, jakie poparcie odniosą główni kandydaci na prezydenta we wszystkich województwach. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Od was już zależy, na co finalnie się zdecydujecie.

Wybory 2020 - kursy u najlepszych bukmacherów

Według analiz BETFAN, jednego z największych legalnych polskich bukmacherów internetowych, w pierwszej turze wyborów prezydenckich na Szymona Hołownię swój głos odda 10,5%, Krzysztof Bosak zakończy udział w wyborach z poparciem 7,5%, zaś Władysław Kosiniak-Kamysz uplasuje się tuż za nim z wynikiem 7%. Na Roberta Biedronia zgłosuje 3,5% biorących udział w wyborach. Pozostali kandydaci otrzymają w sumie 0,5% poparcia.

Kto wygra pierwszą i drugą turę? Jaki zakłady stawiać z premią od kodu promocyjnego
Wyniki kandydatów w 1 i 2 turze wyborów

Andrzej Duda w pierwszej turze wyborów prezydenckich zdobędzie najwyższy wynik we wszystkich województwach z wyjątkiem Pomorskiego, gdzie Rafał Trzaskowski zyska niewielką przewagę i otrzyma 36,8% głosów, podczas gdy Andrzej Duda 35,7%.

Na dobry wynik – ze stratą kilku punktów procentowych do urzędującego prezydenta – kandydat PO może liczyć także w województwach: lubuskim (poparcie 34% dla Trzaskowskiego wobec 34,5% dla Dudy), wielkopolskim (34,5% dla Trzaskowskiego i 36,05% dla Dudy), opolskim (33% - Trzaskowski i 37,6% - Duda) oraz dolnośląskim (32,5% - Trzaskowski i 39% - Duda).

Obecny prezydent najlepszy wynik osiągnie w Podkarpackiem, gdzie już w pierwszej turze otrzyma 61,5% głosów. Ponad połowę głosów zdobędzie też w pierwszej turze w województwach: lubelskim (57%), świętokrzyskim (55,15%), małopolskim (53,5%) i podlaskim (53%).

Jakie typy mają pozostali bukmacherzy internetowi?

STS - wybory 2020

Najlepszy polski bukmacher internetowy, sponsor Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej (daje na mecze bonus bez ryzyka za 200 zł) podszedł do wyborów niestandardowo, wystawiając kursy oraz typy na głosy wyborców, dając możliwość stawiania bukmacherskich zakładów w typie mniej-więcej. Czy Andrzej Duda będzie miał więcej głosów niż 41.5% (kurs 1.94) czy mniej niż 41.5% (kurs 1.75).

Kursy prezydenckie w ofercie internetowej STS. Premia z freebetem za kody promocji.
Jakie kursy są w STS na prezydenckie wybory 2020

Kursy i typy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Na efortuna.pl (strona internetowa bukmachera) jest przygotowany rynek zdarzeń z udziałem 10 kandydatów na prezydenta. Kandydat PiS ma opublikowany kurs 1.47, natomiast kandydat KO ma wystawiony kurs 2.35. Pozostali kandydaci szanse mają wyceniane w typach z kursem od 7.50 na Szymona Hołownię, do kursu 5555 na Stanisława Żółtka (jakie kandydat ten ma szanse na wygraną? wg ekspertów Fortuny takie same jak lot na księżyc samolotem LOTu czyli zero).

Kursy w Fortuna - wybory prezydenta RP

Typy na wybory prezydenckie w Totalbet

Bukmacher kurs na Andrzeja Dudę ustalił na tym samym poziomie co BETFAN - 1.50. Typy na Mirosława Piotrowskiego i Waldemara Witkowskiego mają kosmicznie wysokie kursy - obydwu kandydatów można obstawiać na poziomie 5000:1. Oznacza, to że sensacyjne zwycięstwo któregoś z nich jest premiowane kwotą 5000 zł za każdą postawioną złotówkę (minus podatek 12%).

Kursy w Totalbet. Kto wygra? Jak typować z bonusem za wprowadzenie promocyjnego kodu
Kogo obstawiać w Totalbet? Jakie bukmacher ma kursy?

Jakie kursy ma forBET

Na stronie internetowej forBET lub w aplikacji wybory prezydenckie można obstawiać na wyższych kursach niż mają inni bukmacherzy. Wygrana Andrzeja Dudy szacowana jest na poziomie 1.60, a kurs na Rafała Trzaskowskiego to 2.20. W forBET po rejestracji z kodem promocyjnym, masz freebet specjalny 20 zł. Jeśli masz urodziny w dniu w wyborów, otrzymasz drugi freebet za 20 zł na zakłady polityczne i wybory prezydenta RP.

Forbet - jakie ma kursy na wybory? Bonus powitalny za kod rejestracyjno-promocyjny
Typy na wybory 2020 - Prezydent RP

Typy w LVBET

Ten bukmacher skupił sie na wirtualnym sporcie i piłce nożnej, do wyborów podszedł lajtowo wystawiając typy i kursy na 6 najbardziej liczących się kandydatów: Dudę, Trzaskowskiego, Hołownię, Kosiniaka-Kamysza, Bosaka i Biedronia. Obowiązuje bonus - freebet wyborczy za 20 zł po założeniu konta poprzez ten promocyjny LINK rejestracyjny z kodem LVBET. Za bonus możesz obstawiać wszystkie dostępne typy.

Na wybory do wykorzystania freebet 20 zł od LVBET - tylko z kodem LEGALSPORT
Kogo obstawiać w LVBET? Bonus 20 zł za darmo na typy wyborcze

Bonusy na darmowe typowanie wyborów

Kursy na wyborcze obstawianie są wysokie nawet na prezydenckiego pewniaka, dlatego warto poprawić swój budżet na typowanie wyborów online. Rekomendujemy dla nowych klientów specjalne bonusy na polityczne zakłady wzajemne od sprawdzonych legalnych bukmacherów ujętych na liście rankingowej 2024. Pamiętaj, że wszystkie powitalne premie pieniężne obowiązują z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Ten aktywny kod na luty 2024 akceptują wszyscy najważniejsi bukmacherzy w Polsce - od STS, Fortunę, Betfan aż do eToto i Totolotka. 

Freebet wyborczy za kod

 Festiwal wyborczych premii można zacząć rozgrywać począwszy od freebetów, wystawionych przez bukmacherów bez depozytu. Takim bukiem jest Totalbet (freebet wyborczy za 50 zł), jak również LVBET (20 zł za kod) oraz STS (pewne 25 zł z kodem LEGALSPORT).

Wszystkie darmowe prezenty z opcją wykorzystania na wyborcze głosowania znajdziesz w sekcji Prezent od bukmachera bez depozytu. Poza wymienionymi nagrodami na zakłady bez konieczności wpłacania depozytu vouchery znajdziesz jeszcze w Fortunie i forBET.

Wybory bez ryzyka

 Bardzo wysokie kursy na kandydatów-outsiderów mogą być połączone z zakładami bez ryzyka. Gdy przegrasz i zakład wyborczy nie będzie trafiony, za taki kupon bukmacher odda pieniądze (TU lista zakładów bez ryzyka strat finansowych).

bonus bez ryzyka 125 zł w Fortuna
Wykorzystaj premię na wybory prezydenckie

Taki wariant jest możliwy do realizacji w eWinner (bez ryzyka za 155 zł), Fortuna (125 zł) lub w Betclic (ten bukmacher jest legalny i ma najwyższy bonus bez ryzyka przegranej za 550 zł).

Zakłady wyborcze bez podatku

Jak obstawiać głosowanie na prezydenta bez podatku? To proste, wystarczą 3 zdarzenia (sportowe, polityczne lub komputerowe) na akumulowanym kuponie z kursem minimalnym 1.30. W promocji Happy Hours kurs jest obniżany nawet do 1.25. Taka opcja na wyższe wygrane prezydenckie jest dostępna w BETFAN (zakłady bez podatku), wystarczy posiadać zarejestrowane i aktywne konto do typów prezydenckich.

Obstawiam wybory bez podatku 12%
Wygrane na kuponach wyższe o 14% + premie na start

Gra bez 12% podatku jest też możliwa u innych operatorów z licencjami Ministerstwa Finansów (TU lista bukmacherów bez podatku). Każda firma ma indywidualne warunki, więc zobacz zasady wg których można stawiać bezpodatkowe kupony (ze współczynnikiem 1 zamiast 0.88 przy obliczaniu wygranych), aby wygrywać więcej pieniędzy.

FAQ - pytania o wybory prezydenckie 2020

1. Kogo najlepiej obstawiać?

Pewnym kandydatem do wygrania 1 tury jest Andrzej Duda. U bukmacherów są stosunkowo wysokie kursy na takie zdarzenie od 1.47 do 1.60, warto postawić bezpieczny zakład na zwycięstwo kandydata PiS.

2. Czy freebet na wybory 2024 obowiązuje?

Tak, wszystkie freebety są aktywne i dostępne w sekcji Darmowe zakłady bez depozytu. Pozwalają stawiać zakłady bez wpłacania pieniędzy u bukmachera Fortuna, STS, forBET czy LVBET.

3. Który bukmacher ma największy rynek zdarzeń?

Najwięcej typów na wybory prezydenta RP oferuje BETFAN (ponad 100 kombinacji do obstawiania) oraz Fortuna. 

4. Czy wszyscy bukmacherzy internetowi mają w ofercie typy na wybory?

Kursy na wynik wyborów prezydenckich w Polsce mają największe zakłady bukmacherskie w Polsce: STS, Fortuna, BETFAN, Betclic, forBET czy LVBET. Na dzień pisania artykułu nie można było obstawiać prezydenckiej elekcji w eWinner i eTtoto.

 

Komentarze (0)
Wybory prezydenckie 2020 - Duda czy Trzaskowski?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.