piątek, 29 września 2023
Najnowsze: La Liga: gdzie oglądać? Transmisje na żywo online i TV

Jak ograć bukmachera stosując system

Które zakłady sportowe obstawiać przez internet, i za jakie stawki, aby regularnie ogrywać operatora? Najskuteczniejsze systemy gry.

Bonus 5050 zł na grę systemem
Promocja składa się z premii 5000 zł za depozyt i freebetów 50 zł
Spis treści
Rozwiń
  1. Dlaczego warto korzystać z pewnego systemu
  2. Jak korzystać z systemów bukmacherskich
  3. Jak przetestować najskuteczniejszy system za darmo
    1. Na jakie najlepsze systemy bukmacherskie wykorzystać bonusy z kodem?
  4. FAQ: Pytania graczy o opłacalne systemy bukmacherskie
Jak ograć bukmachera stosując system na zakłady sportowe online? Jaki system do typów jest najskuteczniejszy
Który system bukmacherski jest najskuteczniejszy?

By przynajmniej wyrównać szanse, musimy zwrócić naszą uwagę w stronę przemyślanej strategii, która pozwala na pewien rygor w gospodarowaniu własnymi środkami, oraz na umiejętny dobór spotkań pod zakłady internetowe stawiane online na stronie lub aplikacji mobilnej.

freebety na start pod pewny system
darmowe zakłady bez depozytu dla graczy od 20 zł do 50 zł

Tutaj bardzo pomocne mogą okazać się systemy bukmacherskie – nie bez powodu cały czas ulepszane oraz poprawiane. A wszystko po to, by cyklicznie ogrywać licencjonowanego bukmachera, takiego jak chociażby STS, Fortuna, TOTALbet czy Superbet. Który system na zakłady jest pewny i skuteczny? Jakie systemy wybrać pod zawierane przez neta kupony sportowe double oraz treble? Już wszystko krok po kroku tłumaczymy.

Dlaczego warto korzystać z pewnego systemu

Jak wspomnieliśmy na wstępie, każdy system bukmacherski to połączenie strategii wyszukiwania odpowiednich wydarzeń sportowych i metody ich stawkowania. Jeżeli zabraknie nam choć jednego elementu składowego w codziennej grze, możemy więcej tracić niż zyskiwać. Bez odpowiedniego doboru spotkań na kuponach sportowych, ale z planem gospodarowania naszym e-portfelem, możemy tylko przedłużyć nieznacznie moment nadejścia straty – granie na "ślepo" to najlepsza droga do oddania własnych pieniędzy bukmacherowi z licencją MF. A przecież nie chcemy tego robić :)

Z drugiej strony, obstawianie przemyślanych spotkań, ale przy braku kontroli nad stawkowaniem, także może nas szybko doprowadzić do ruiny. Zakłady wzajemne to przede wszystkim czynnik ludzki bezpośrednich uczestników obstawianych przez nas wydarzeń i nawet przy naprawdę dużej wiedzy nie możemy być w 100% pewni końcowego rezultatu. Dlatego uważamy, że tylko pełna kontrola tych dwóch składowych systemu bukmacherskiego może nam pomóc w regularnym wygrywaniu z kolekturą sportową. Stosując system bukmacherski, zyskujemy przede wszystkim na tym, na czym powinno nam najbardziej zależeć – na świadomym doborze spotkań oraz kontroli wydatków.

Jak korzystać z systemów bukmacherskich

Pierwszą rzeczą, którą musimy sobie uświadomić, jest fakt, że najważniejsza w całej rywalizacji z internetowym bukmacherem jest wiedza sportowa. Bez niej analiza suchych, ogólnie dostępnych i wszelkiego rodzaju statystyk będzie tylko matematycznym podejściem do bukmacherki. W każdej dyscyplinie sportowej biorą udział żywi ludzie, a jako tacy nigdy nie będą dali się zaszufladkować w kolumnach z cyframi.

Dlatego własne przemyślenia, analiza dużej liczby interesujących nas spotkań oraz orientowanie się w aktualnej formie drużyn/zawodników, to podstawa do prawdziwej gry. Oczywiście tę wiedzę możemy nabyć w praktyce, wykorzystując bezpieczne systemy bukmacherskie (przede wszystkim metodę płaskiej stawki czy stawki modulowanej) i powoli nabierać wprawy w dobrym typowaniu. Kolejna rzecz, jaką mogą dać nam strategię stosowane w grach wzajemnych, to właśnie nauka poprzez ostrożną grę.

Bezpieczny system bukmacherski do zakładów zawieranych na stronie oraz aplikacji

Obecnie każdego dnia wystawiane są dziesiątki tysięcy zakładów online, na przykład handicapy, selekcje under/over czy typy na dokładną liczbę punktów/goli, które oferują graczom wybór nie tylko w całej gamie dyscyplin, ale również w formie typowania. Wiele strategii bukmacherskich to metody uniwersalne, mające zastosowanie prawie wszędzie, bez względu na rodzaj sportu oraz kursu oferowanego przez kolekturę. Do takich metod należą systemy płaskiej stawki, stawki modulowanej oraz procentowej. Istnieją też systemy, które dedykowane są konkretnym dyscyplinom oraz typom.

Jaki system bukmacherski jest topowy? Do najpopularniejszych należą wszelkiego rodzaju progresje (Martingale'a, Paroli lub Fibonacci), które doskonale sprawdzają się w stawkowaniu zakładów na remisy w piłce nożnej i hokeju. Gdy wyspecjalizujemy się w określaniu ilości punktów/bramek w danym spotkaniu, możemy wykorzystać systemy polish middles lub middle bets. Gdy dojdziemy do punktu, w którym będziemy potrafili wyszukać i lepiej oszacować wynik spotkania, niż zrobił to bukmacher (zawyżając naszym zdaniem kursy), wejdziemy na obszar zawodowych graczy, którzy wykorzystują valuebety w codziennej grze.

Ten rodzaj zakładów, przy zastosowaniu odpowiedniego do danego typu stawkowania, pozwala na regularne ogrywanie kolektury sportowej. I na koniec najważniejsza sprawa, która dotyczy przede wszystkim początkujących. Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z typowaniem wydarzeń sportowych w ramach systemu online, to powinniście wiedzieć, że wszystkie wyżej opisane strategie bukmacherskie możecie przetestować bez inwestycji własnego kapitału. Jak to zrobić? Już to opisujemy krok po kroku.

Jak przetestować najskuteczniejszy system za darmo

Systemy bukmacherskie bardzo dobrze współgrają z przeróżnymi bonusami online. Dzieje się tak, ponieważ za ich pomocą, w bardzo prosty sposób, możecie sobie zminimalizować lub zabezpieczyć osobisty wkład finansowy, bez jednoczesnego ponoszenia strat w zyskach. A to z kolei przekłada się na to, że możecie z czystym sumieniem rozpisać sobie strategię na większą liczbę kuponów. A jak wiemy, im więcej zakładów sportowych w ramach systemu postawicie, tym większe szanse na powiększenie bankrollu będziecie mieli.

Jak ograć bukmachera systemem za bonus? Po pierwsze, musicie skorzystać z oferty promocyjnej od legalnego operatora online. A po drugie, koniecznie musicie odebrać pełny pakiet zyskownych premii gotówkowych. My w tym momencie ze swojej strony polecamy bezpiecznego i najbardziej popularnego bukmachera Star-Typ Sport, którego możecie kojarzyć po skrócie STS. U tego organizatora bukmacherskiego do odblokowania są trzy startowe prezenty z naszym kodem afiliacyjnym [ LEGALSPORT ], a także mnóstwo promocji tymczasowych i okazjonalnych.

STS bonusy dla klientów: cashback, freebet + premia za depozyt. Promocje można wykorzystać na systemy

Zestaw trzech bonusów za bezpłatną rejestrację w STS z naszym hasłem idealnie wpisze się w każdy system bukmacherski na piłkę nożną, koszykówkę czy nawet e-sport. Nawet bardzo popularny system bukmacherski na bramki (w różnych dyscyplinach) bez problemów podepniecie do nagród pieniężnych od Star-Typ Sport. Jest to możliwe, ponieważ ten operator internetowy i stacjonarny wszystkie swoje promocje bukmacherskie udostępnia na preferencyjnych warunkach (np. korzystny obrót bonusem) - a do tego oferuje wysokie kursy i niskie marże na najpopularniejsze zakłady wzajemne. Jakie dokładnie prezenty czekają na Was po założeniu profilu użytkownika na stronie lub mobilnej apce STS?

Na jakie najlepsze systemy bukmacherskie wykorzystać bonusy z kodem?

Na powitalnie od STS otrzymacie niesamowity bonus 100% od depozytu do max. 1200 zł, freebet 25 zł oraz cashback 34 zł (+ opcjonalnie 25 zł na BETGAMES i pewne 20 zł na sporty wirtualne). Główny element tej paczki, premię za wpłatę depozytu na saldo, wraz z kwotą samej wpłaty, możecie wykorzystać na przykład na wszelkiego rodzaju progresje. Z kolei darmowy zakład i promocję bez ryzyka możecie potraktować jako składowe systemu płaskiej stawki. Warto dwa słowa również powiedzieć o dodatkach dla regularnych typerów, które jeszcze pozytywniej wpływają na typowanie w ramach najlepszych systemów. Najlepsze promocje dla stałych klientów od STS to: "Wirtualne tygodnie", "nawet 150 zł co miesiąc oraz "Hit Dnia" i "Superoferta".

FAQ: Pytania graczy o opłacalne systemy bukmacherskie

W tej sekcji opisowej znajdziecie najpotrzebniejsze informacje dotyczące sprawdzonych i zweryfikowanych systemów bukmacherskich, które pomagają ograć koncesjonowanych i cenionych operatorów.

✔️ Jak ograć bukmachera stosując pewny system bukmacherski?

Recepta na cykliczne wygrywanie u bukmachera jest prosta. W swojej strategii gry musicie połączyć dwa podstawowe bukmacherskie elementy: wyszukiwanie odpowiednich wydarzeń sportowych + ściśle ustalona metoda ich stawkowania. Ten mały zestaw pozwoli Wam zgarniać zyski z bukmacherki. Szczegóły znajdziecie oczywiście w powyższym tekście.

✔️ Dlaczego warto grać sprawdzonym systemem?

To proste, dzięki najskuteczniejszym systemom bukmacherskim macie kontrolę nie tylko nad poszczególnymi kuponami, ale również nad bakrollem, za pomocą którego obstawiacie kolejne internetowe zakłady sportowe AKO, SYSTEM czy SOLO. W efekcie możecie zgromadzić znacznie większy kapitał na betowanie.

✔️ Istnieje jeden sprawdzony system na bukmachera?

Niestety nie. Do każdej grupy typów trzeba używać innego optymalnego systemu. Innymi słowy pisząc: inna strategia będzie dla typów 1X2, a inna dla handicapów czy selekcji under/over. Są oczywiście systemy uniwersalne, ale stosowanie dokładniejszych strategii przynosi większe zyski.

✔️ Czy opłaca się odbierać bonusy grając systemem?

Zdecydowanie tak. Każdy aktywowany na prywatnym koncie do stawiania zakładów bonus przybliży Was do regularnych wygranych. Które benefity polecamy w pierwszej kolejności? Naszym zdaniem warto regularnie odbierać takie promocje jak: gra bez podatku, freebet bez depozytu i cashback bez ryzyka (najlepiej bez obrotu, jak np. w Fortunie). Do tego grona można zaliczyć również wszystkie premie kursowe, jak chociażby SuperOferta+ od buka STS.

✔️ Kalkulator kombinacji bukmacherskich i system bukmacherski - czy to jest to samo?

Nie. Kalkulator kombinacji bukmacherskich dotyczy zakładów systemowych, czyli na przykład 5 z 10, 8 z 12 czy 2 z 3 (inaczej: gry bukmacherskie system 2 z 3). Za jego pomocą wyliczane są wygrane na konkretnych kuponach online. Natomiast system bukmacherski wiąże się z rozwiązaniami strategicznymi, które ogólnie tworzą metodę stawiania w dłuższej perspektywie.

18.01.2021, 14:39
Aktualizacja: 26.01.2023, 15:28
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak ograć bukmachera stosując system
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.