piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Kurs 100.00 na gola w meczu Man. City - Man. United

LVBET kod promocyjny VIP | wrzesień 2022

Korzyści kodu bonusowego VIP w promocjach LVBET. Max bonus 1520 zł + 50 zł na start z kodem promocyjnym. Przy rejestracji użyj kod LVBET: LEGALSPORT

Odbierz kod promocyjny LVBET
Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 30 września 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocyjny kod do VIP bonusu LVBET w 2022 r.
 2. Opinie na temat kodu promocyjnego
 3. Jak odebrać na stronie LVBET kod promocyjny?
 4. Jak wpisać kod LVBET?
 5. Warunki i zasady kodu bonusowego LVBET na wrzesień 2022
  1. Czy LVBET akceptuje kod bonusowy już po założeniu konta?
 6. FAQ: Najczęściej zadawane pytania graczy o kod do promocji LVBET
 7. Warto wiedzieć zasadach kodu promocyjnego LVBET
Kod promocyjny do LVBET Zakłady Bukmacherskie - zdjęcie do artykułu o bonusach
Bonus powitalny + LVBET kod promocyjny

LVBET Zakłady Bukmacherskie to jeden z największych i najlepiej rozpoznawalnych organizatorów zakładów sportowych w Polsce. Ten buk pochwalić się może całą rzeszą wiernych graczy, do których regularnie dołączają nowi typerzy.

  PROMO KOD LVBET   
  Max bonus 1570 zł | freebet 20 zł  

By zachęcić nowych graczy, LVBET przygotował nie tylko promocję na atrakcyjną ofertę powitalną, ale również unikalny kod promocyjny, z którym na start można zgarnąć jeszcze więcej kasy po rejestracji nowego konta!

W promocji na wrzesień 2022 obowiązuje nowa oferta powitalna LVBET. Na start u tego warszawskiego legalnego buka z licencją Ministerstwa Finansów o nr  PS4.6831.9.2016.EQK, zyskać można bonusy od dwóch pierwszych depozytów (od pierwszej wpłaty nawet 1000 zł, a od drugiej dodatkowy bonus 500 zł), co łącznie dać nam może nawet 1 500 zł na zakłady bukmacherskie z bardzo dobrej oferty LVBET!

Warto jednak wiedzieć, że z kodem promocyjnym LVBET: LEGALSPORT, który podamy poniżej, można zyskać jeszcze więcej darmowych środków na typy bukmacherskie z oferty sportowej oraz bezpłatny LVfreebet , bonus 20 zł bez depozytu. Do kompletu czeka jeszcze 50 zł dla kibica piłki nożnej.

Promocyjny kod do VIP bonusu LVBET w 2022 r.

Już standardowy bonus na start LVBET robi wrażenie: nawet 1 500 zł dodatkowych środków na zakłady sportowe to suma, którą trudno jest przebić innym legalnym bukmacherom z rankingu TOP10 (jak STS, PZBuk czy Fortuna Online z kodem). Mimo to LVBET (sponsor gali FAME MMA) zdecydował się jeszcze uatrakcyjnić swoją ofertę powitalną dla nowych typerów mobilnych i stacjonarnych - by otrzymać intratny, podwyższony i ekskluzywny pakiet powitalny VIP dla nowych graczy u tego buka, wystarczy tylko wykorzystać przy rejestracji darmowego konta bukmacherskiego LVBET nasz specjalny kod promocyjny: LEGALSPORT.

Bonus aktywowany kodem promocyjnym LVBET
LVBET kod Promocyjny kod na bonus LVBET

Użycie polecającego kodu do rejestracji LVBET: LEGALSPORT automatycznie dopisuje do bezpłatnego konta internetowego LVBET preferencyjne warunki bonusu na start (w tym miejscu sprawdzisz, jak sprawnie i szybko odebrać bonus). Tym samym każdy typer, rejestrujący konto LVBET online z kodem promocyjnym otrzyma od bukmachera niedostępny w standardowej ofercie freebet o wartości 20 zł. Dzięki temu swój pierwszy zakład bukmacherski w LVBET można postawić całkowicie za darmo - bez wpłaty gotówki na saldo depozytowe! Z kartą kibica piłkarskiego jest jeszcze więcej - gratis bonus 50 zł.

Bukmacherski budżet w LVBET na start może wynosić nawet 1570 zł, co pozwoli na postawienie wielu kuponów solo, AKO i KOMBI online oraz zdecydowanie zwiększa szanse na ogranie bukmachera. Bonus LVBET zostawia w tyle innych sprawdzonych i legalnych weteranów rynku zakładów bukmacherskich w internecie jak choćby znany od dawna, ale mocno standardowy bonus Totolotek.

Wiele niższy, mimo wysokiego mnożnika za wpłatę jest także pakiet powitalnych nagród, w tym bezpieczny bonus za kod promocyjny Betclic. Na pocieszenie zostają bonusy weekendowe dodawane do kuponów i większe wygrane w ramach promocji Multi+. Pełne porównanie kodów (w tym Betfan i PZBuk oraz kodu promocyjnego eWinner) znajdziecie w sekcji związanej ściśle z naszym kod promocyjny do bukmachera LVBET wraz ze szczegółami regulaminowymi.

Opinie na temat kodu promocyjnego

Kod LVBET (dobry bukmacher - głównie pozytywne opinie) charakteryzuję się prostotą odbioru i łatwą do zapamiętania kombinacją liter.
Jak wiemy kod promocyjny: LEGALSPORT raz zapamiętany można wykorzystać u każdego bukmachera w Polsce do odbioru max bonusu, w tym także w LVBET.

Poprosiliśmy kilku znajomych typerów, którzy zakładali konto w LVBET o kilka zdań opinii co do kodu w promocji powitalnej:

# Marcin: Kod działa ok, wpisałem z klawiatury, bonus wszedł więc jest ok - tyle mojej opinii. Innym doradzam korzystanie z ref linka, nie trzeba wtedy pamiętać o wpisywaniu kodu promocji.

#
Darek: LVBET to mój czwarty bukmacher, więc kumam o co chodzi, nie potrzebuje wyjaśnień jak ma działać. Najważniejsze że kod zaskoczył, bonus na saldzie był, tylko kupon nie wszedł ;) Generalnie ok.

# Mariusz: W mojej opinii - rejestracja jest szybka, kod sam się wpisał na formularz i o to chodzi, nic dodać nic ująć ;) polecam!

Jak widać, łatwa procedura odbioru kodu nie wymaga specjalnych komentarzy. Wszystko jest proste i zrozumiałe, nie wymaga specjalnego zaangażowania intelektualnego. LVBET zadbał o swoich użytkowników, dział UX wykonał kawał dobrej roboty przygotowując czytelny i ergonomiczny formularz rejestracji i automatyczny kod promocyjny (zupełnie inaczej niż podczas rejestracji z kodem w forBET).

Jak odebrać na stronie LVBET kod promocyjny?

W systemie promocyjnym LVBET kod promocyjny do tego bukmachera: LEGALSPORT działa w bardzo prosty sposób. Jego proste zastosowanie sprawia, że indywidualne LVkonto automatycznie włączone zostaje do elitarnego grona typerów, którym przysługuje najlepszy extra bonus powitalny LVBET na rynku polskim.

Każdy gracz, który wykorzysta kod w wersji VIP otrzyma dodatkowo - poza standardową ofertą powitalną, obejmującą bonusy od dwóch pierwszych depozytów w LVBET 100% do kwoty 1500 zł - również ekskluzywny freebet 20 PLN, niedostępny w standardowej ofercie LVBET. 

Użycie kodu LVBET i odbiór bonusu powitalnego w 3 krokach
Jak użyć kod promocyjny LVBET i odebrać bonus

By skorzystać z oferty promocyjnej i zgarnąć podwyższony bonus powitalny LVBET za kod promocyjny, należy rozpocząć darmowy proces rejestracji konta bukmacherskiego LVBET online przez nasz specjalny link aktywacyjny (tzw. ref link) do bonusu z kodem - na przykład ten  ===>  bonus za rejestrację z kodem promocyjnym LVBET + freebet 20 PLN <=== .

Zakładając konto internetowe do gry na platformie LVBET przez nasz link nie musisz już pamiętać o kodzie bonusowym LVBET - zostanie on wpisany automatycznie w pole "Kod promocji", znajdujący się w drugim etapie rejestracji u bukmachera.

Jak wpisać kod LVBET?

Jak więc widać, działanie naszego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT u legalnego bukmachera LVBET nie kryje za sobą żadnych tajemnic. Podobnie sprawa przedstawia się z samym odbiorem zarówno kodu, jak i powiększonego bonusu startowego - bez trudu poradzą sobie z tym nawet początkujący gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami sportowymi online na telefon i komputer.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Podwyższona premiaLVBET z kodem rejestracyjnym: LEGALSPORT

Szybka rejestracja LVBET

Po działający i zawsze aktualny kod promocyjny LVBET w wersji VIP zapraszamy na nasza stronę internetową – znajdziecie go na przykład w zakładce "LVBET kod bonusowy". Dla tych, którzy nie są do końca pewni, jak odebrać premiowy kod bonusowy LVBET i jak go wykorzystać, przedstawiamy krótką instrukcję, jak odebrać kod promocyjny na bonus LVBET, który każdemu zapewnia ekskluzywny powitalny pakiet vipowski.

 • Krok 1 : Rejestracja - Kliknij w nasz link polecający ===>  rejestracja LVKonta z kodem bonusowym  <=== i załóż Szybkie Konto LVBET. Wymaga to podanie jedynie kilku podstawowych danych (imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail i numer telefonu. Nie musisz pamiętać o LVBET kodzie bonusowym, ponieważ zakładając LVKonto online przez powyższy link rejestracyjny (lub np. klikając w poniższy baner) masz go już wpisanego w odpowiednie miejsce - aktualny kod bonusowy do bukmachera: LEGALSPORT.

   

  Infografika przedstawiająca ulokowanie pola
  Jak założyć konto w LvBet Zakłady Bukmacherskie
 • Krok 2 : Aktywacja - Po aktywacji konta bukmacherskiego wyślij maila na adres promocja@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu” – wówczas do prywatnego konta dopisany zostanie promocyjny zakład w kwocie 20 zł. Po jego otrzymaniu możesz już postawić pierwszy zakład bukmacherski z bogatej oferty bukmacherskiej LV BET całkiem za darmo. Nie ma limitu wygranej, dlatego też bez problemów możesz zgarnąć wygraną na poziomie kilku tysięcy złotych.
 • Krok 3 : Odbiór bonusu - By odebrać standardowy bonus powitalny LVBET dostępny za kod promocyjny tj. bonus od pierwszej i drugiej wpłaty, wystarczy dokonać dwóch pierwszych depozytów.

  Po pierwszym wpłacie będzie można aktywować bonus o wartości 1000 zł, a po drugim przelewie mamy możliwość aktywacji bonusu w kwocie 500 zł. Warto przy tym pamiętać, że każdy element bonusu dla nowego klienta na start LVBET (dotyczy to zarówno freebetu bez depozytu 20 zł, jak i bonusów od wpłaty) należy aktywować samodzielnie, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji na kuponie. Aktywacja każdego bonusu możliwa będzie jeśli postawimy w LVBET kupon bukmacherski kombi składający się z co najmniej trzech wydarzeń z łącznym kursem 2.0.

Warunki i zasady kodu bonusowego LVBET na wrzesień 2022

Bezpieczny bukmacher LVBET Online udostępnił swoim klientom bonusy startowe naprawdę kompletne. Oznacza to, że pakiet powitalny 1500 zł dla nowych typerów w zakładach bukmacherskich LVBET posiada nie tylko okazałe kwoty bonusów, ale również fantastyczne warunki regulaminowe, które dostosowane są do każdego gracza. Dlatego też jesteśmy pewni, że każdy typer poradzi sobie z nimi wzorowo i to w szybkim tempie. Jakie warunki ma bonus za rejestrację LV BET z kodem promocyjnym?

Bonus na start  LVBET Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym LEGALSPORT - warunki
Nazwa promocji Min. kurs  Min. liczba zdarzeń Mnożnik
Bonus powitalny 1000 PLN 2.50 i min. 1.25 na typ 3 x100
Bonus powitalny 500 PLN 2.50 i min. 1.25 na typ 3 x50
Freebet 20 PLN bez depozytu 2.00 (typ 3-drogowy min. 1.50 na AKO) 3 (w tym jeden 3-drogowy) x20

Powyżej przedstawiliśmy tylko najważniejsze warunki regulaminowe dla promocji startowych LVBET, które dotyczą etapu zawierania promocyjnych zakładów. Jeżeli chcecie zapoznać się z kompletnym i najnowszym regulaminem, to możecie znaleźć go bez problemów na oficjalnej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej lvbet. Jeśli nie chce Wam się szukać odpowiedniej podstrony, to bezpośredni link do internetowego formularza rejestracyjnego i regulaminu możecie znaleźć również tutaj >>>  Promocja dla nowych graczy LVBET z kodem promocyjnym LEGALSPORT .

Wyciąg z regulaminu LVBET dotyczący bonusu z kodem promocyjnym:
1. Oferta LVBET skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
2. Na jedno konto gracza w LVBET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika (z kod promocyjny - red.), adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
3. Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu. (dotyczy bonusów za kod promocyjny - red.)

Zaznaczamy, że aby otrzymać ekskluzywny bonus 1000 złotych i mega bonus 500 zł, należy wpłacić na prywatne saldo depozytowe LVBET, na przykład za pomocą karty VISA lub MasterCard (możecie skorzystać też z opcji PAYMENTICON), nie mniej niż 50 złotych za każdym razem.

Jeżeli wpłacicie na konto bukmacherskie LVBET na przykład 10 zł lub 49 złotych, to wówczas otrzymacie zaledwie bonus z mnożnikiem x10 (Otrzymasz bonus bukmacherski w wysokości 10% swojego depozytu). Mnożnik LVBET jest specyficzny, nie stosuje go np bonus Totalbet,  ani zakłady bukmacherskie Milenium w swoim bonusie powitalnym.

Czy LVBET akceptuje kod bonusowy już po założeniu konta?

Aktywny kod promocji podczas rejestracji w LVBET (więcej pod tym linkiem: specjalny bonus lvbet z kodem ) wpisuje się automatycznie. Dlatego też nie ma możliwości, żeby założyć nowe konto do gry w LVBET Zakłady Bukmacherskie bez zyskownego kodu bonusowego. Gdyby jednak taka sytuacja miała miejsce, to rekomendujemy niezwłoczny kontakt z Internetową Obsługą Klienta LVBet.

Kod LVBET można użyć tylko przy rejestracji, dlatego warto wybrać dobry moment na odbiór maksymalnego bonusu z kodem przy okazji ważnych wydarzeń, co przedstawia poniższa tabela:

Kiedy najlepiej odebrać kod promocyjny LVBET maksymalizując bonus powitalny
Promocje i bonusy w zestawieniu rocznym   Kwota bonusu          Rodzaj promocji (najlepsze z oferty)  

styczeń 2022 

nawet 40 zł Kod promocyjny + bonusy na skoki narciarskie, sporty zimowe

luty 2022

do 60 zł Kod promocyjny + bonusy narciarskie

marzec 2022

ekstra 55 zł Kod promocyjny + promocja na ligi europejskie

kwiecień 2022

nawet 35 zł Kod promocyjny + premia na Formułę 1 

maj 2022

od 20 do 100 zł Kod promocyjny +  bonus bez ryzyka na Ligę Mistrzów | Ligę Europy

czerwiec 2022

100 zł Kod promocyjny +  bonus piłkarski: faza grupowa + faza pucharowa 

lipiec 2022

 

do 60 zł Kod promocyjny + bonus na tenis - turnieje ATP oraz WTA

sierpień 2022 

50- 100 zł Kod promocyjny + bonus na europejskie puchary

wrzesień 2022

max. 40 zł Kod promocyjny + premia extra na MMA lub Boks

październik 2022

od 30 zł Kod promocyjny + pakiet na start NBA - freebet 

listopad 2022

od 25 zł Kod promocyjny + kasa na esporty

grudzień 2022

max. 80 zł Kod promocyjny + bonus hokejowy 

Zaznaczamy jednak, że każda tego typu sprawa rozliczana jest przez konsultanta LVBET indywidualnie. A to oznacza, że nie zawsze zostanie ona rozpatrzona pozytywnie. W związku z tym polecamy, abyście zawsze sprawdzali i to nawet po dwa razy, czy kod bonusowy LEGALSPORT znajduje się w polu "Kod promocyjny" widocznym w czasie szybkiej i sprawnej rejestracji bukmacherskiej online. Kod jest darmowy i nie wymaga dokonywania żadnych wpłat.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania graczy o kod do promocji LVBET

Wykorzystanie promocyjnego kodu bonusowego u legalnego bukmachera LVBET jest bardzo proste, czasem jednak gracze mają różne związane z nim pytania. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, o co pytają gracze zainteresowani kodem promocyjnym LVBET, i przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania. Zapraszamy do lektury!

1. Czy promocyjny kod LVBET działa tak samo, jak u innych bukmacherów?

Użycie wyjątkowego kodu promocyjnego u każdego polskiego bukmachera internetowego jest podobne – wystarczy skopiowany uprzednio do schowka kod wkleić lub wpisać w odpowiednie miejsce formularza rejestracji przy zakładaniu konta bukmacherskiego. Automatyczne generowanie kodu w czasie rejestracji (po przejściu z linka referencyjnego) sprawi, że na 100% dopisane do niego zostaną specjalne warunki oferty powitalnej.

W przypadku organizatora zakładów sportowych LVBET użycie kodu rejestracyjnego do promocji: LEGALSPORT premiuje graczy przyznaniem dodatkowo unikalnego, darmowego freebetu bez depozytu o równowartości 20 zł. Warto tutaj zaznaczyć, że zmianie nie ulega tutaj standardowa promocja na start tego buka, czyli bonus od depozytu, a tak naprawdę od dwóch pierwszych depozytów – nawet 1000 zł od pierwszej wpłaty i do 500 zł od drugiej wpłaty depozytu LVBET + dodatkowa kasa 50 zł dla graczy z kartą kibica.

2. Czy za kod rejestracyjny LVBET trzeba płacić?

Kod rejestracyjny LVBET jest bezpłatny, nie wymaga opłaty. Co więcej, jest on również w pełni legalny, co sprawia, że nie musimy się obawiać naliczenia dodatkowych opłat bądź tego, że nie otrzymamy obiecanego podwyższonego bonusu powitalnego. W celu jego zastosowania wystarczy rozpocząć proces rejestracji LV Konta przez nasz gwarantowany link aktywacyjny ===> extra freebet 20 PLN w LV BET <===, dzięki czemu rekomendowany kod LVBET: LEGALSPORT zostanie automatycznie wpisany w pole kodu promocji i nie musisz o nim pamiętać.

Darmowy zakład 20 zł z kodem promocyjnym w LV BET Zakłady Bukmacherskie - infografika
Freebet 20 PLN w LVBET z kodem za rejestrację LEGALSPORT

Na koniec warto przypomnieć, że dzięki zastosowaniu kodu rejestracyjnego LEGALSPORT u legalnego bukmachera LVBET, każdy nowy gracz liczyć może na specjalny bonus bez depozytu o wartości 20 zł, który w standardowej ofercie powitalnej LVBET nie jest dostępny, a więc otrzymać go można tylko z naszym kodem.

3. Czy kod na start gwarantuje specjalne bonusy dodatkowe LVBET?

Kod rejestracyjny do promocji LVBET, który brzmi LEGALSPORT, zapewnia nie tylko vipowski bonus 1500 złotych od dwóch pierwszych wpłat, czy też extra profit. Ta nagroda to freebet 20 zł na dowolne typy z oferty bukmacherskiej (pakiet startowy dla nowych graczy LVBET), ale również gwarantuje dostęp do nieograniczonej listy bonusów tymczasowych i promocji okazjonalnych. I w tym momencie możemy wyróżnić na przykład takie akcje promocyjne LVBET jak: Cash-Out, Multikozak, Bonus za karnet LVBET i bezpieczny kupon 5+ LVBET oraz Gruby Kupon. Naturalnie, wszystkie dodatkowe bonusy bukmacherskie od tego operatora zakładów sportowych są darmowe.

Dodatkowo warto wspomnieć, że rejestracja nowego i w 100% darmowego konta internetowego w LVBET (marketingowa nazwa to LVkonto) z kodem promocyjnym LEGALSPORT umożliwi Wam również udział w tak zwanej "Strefie VIP". Po uzyskaniu statusu gracza LVBET VIP nabywacie prawa do korzystania z wielu ekskluzywnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb benefitów: bilety na mecze, wyjątkowe promocje, zaproszenia na eventy dla VIPów. Jak uzyskać dostęp do "Programu VIP"? Wystarczy regularnie obstawiać wydarzenia sportowe na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej LVBET na telefon.

Warto wiedzieć zasadach kodu promocyjnego LVBET

Kod w promocji powitalnej LVBET można odebrać tylko 1 raz, dlatego warto upewnić się, że kod widnieje w formularzu rejestracji przed jego wysłaniem.

Kod rekomendujący LVBET jest taki sam jak u innych firm internetowych z listy legalnych bukmacherów.

LVBET honoruje kod promocyjny (lub inaczej kod polecający) autoryzowanego partnera afiliacyjnego jakim jest portal bukmacherski Legalsport.pl

4. Kod promocyjny można wpisać na formularzu rejestracji w przeglądarce internetowej na komputer lub telefon oraz aplikacji mobilnej LVBET.

01.08.2019, 15:21
Aktualizacja: 01.08.2019, 15:21
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

LVBET kod promocyjny VIP | wrzesień 2022
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.