sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Zakłady LIVE bez ryzyka 99 zł w BETFAN

Jak obstawiać snooker w forBET

Zakłady na snooker w forBET - poradnik dla typerów. Bogata oferta typów i podtypów na bilard u warszawskiego operatora.

Unikalny kod LEGALSPORT do bonusów
Spis treści
Rozwiń
 1. forBET: jak typować snooker – praktyczny poradnik
  1. Zacznij od przygotowania
  2. Typuj handicapy frame'owe
  3. Nie unikaj zakładów na sumy
  4. Trafiaj dokładny wynik
  5.  Graj wyścig frame'ów
  6. Postaw na breaki punktowe
 2. Snooker w forBET - przykładowy kupon online
 3. Snookerowe bonusy dla graczy
  1. Pakiet startowy 3310 zł na snooker
 4. FAQ: pytania graczy o snooker w forBET
Jak skutecznie obstawiać bilard w forBET Zakłady Sportowe?

Warszawska spółka forBET to prężnie rozwijający się bukmacher, który systematycznie plasuje się w czołówce rankingów polskich firm oferujących internetowe zakłady wzajemne.

Snooker bez ryzyka w forBET
Powitalny cashback 1200 zł z kodem

Sponsor strategiczny ekstraklasowego Rakowa Częstochowa jest konkurencją dla takich podmiotów jak np. TOTALbet, Fortuna, Betclic czy LV BET w głównej mierze dzięki świetnie dopracowanej propozycji zakładów sportowych. Pełna oferta forBET obejmuje zarówno najbardziej medialne i wpływowe dziedziny sportu, jak i te cieszące się trochę mniejszym zainteresowaniem przeciętnego gracza. W tej drugiej grupie oczywiście nie mogło zabraknąć różnorodnych selekcji na snooker, dlatego też w kolejnej części przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik jak skutecznie obstawiać tę grę bilardową za pośrednictwem forBET.

Zmagania najlepszych snookerzystów u tego buka możecie obstawiać w trybie zakładów przedmeczowych oraz LIVE, gdzie liczba rynków bardzo często przekracza nawet 30 opcji dla jednego pojedynku, co jest jednym z najlepszych wyników z całej stawki. Oprócz tradycyjnych zakładów na zwycięstwo, w forBET postawicie również m.in. zakłady na liczbę frame'ów, handicapy, dokładny wynik, wygraną w poszczególnych partiach czy zakłady na punkty i breaki. Dobrą informacją dla typujących jest fakt, że w przypadku snookera mnożniki wystawiane są najczęściej w trybie zakładów dwu-drogowych, gdzie szansa na trafienie wynosi aż 50%.

Dlaczego warto obstawiać w forBET Zakłady Sportowe?

Dodatkowo w ofercie stołecznego bukmachera dostępne są atrakcyjne współczynniki kursowe nie tylko na największe i prestiżowe rozgrywki takie jak Mistrzostwa Świata, The Masters czy UK Championship, ale i także inne turnieje rozgrywane w ciągu całego roku. Są to chociażby English Open, Szanghaj Masters, China Open, German Masters, Scottish Open, Welsh Open czy podstawowy element terminarza - Liga Mistrzów. Gdyby tego było mało, od czasu do czasu pojawiają się też rynki na tzw. Shot-out, czyli snooker na czas, który jest bardzo widowiskowy.

Oczywiście na smooker można też wykorzystać atrakcyjne bonusy bukmacherskie z oferty forBET - na przykład mega zyskowny pakiet premii powitalnych, który z kodem LEGALSPORT może wynieść aż 3310 zł.

Bonus powitalny forBET można wykorzystać na typowanie snookera
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • bonus od depozytu 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Typowanie snookera w forBET jest bezpieczne i zgodne z polskim prawem, ponieważ warszawski buk posiada specjalne zezwolenie Ministerstwa Finansów (licencja numer PS4.6831.10.2016) umożliwiające legalną organizację zakładów online za pośrednictwem łącza internetowego.

Co więcej, wszystkie kupony pojedyncze (SOLO), akumulowane (AKO) czy też kombinacyjne (SYSTEM) w forBET można zawierać na kilka sposobów: za pomocą praktycznej witryny internetowej www.iforbet.pl, strony mobilnej oraz funkcjonalnej apki bukmacherskiej, która jest spójna ze smarfonami czy tabletami z systemem Android i iOS.

forBET: jak typować snooker – praktyczny poradnik

Snooker to bardzo specyficzna dyscyplina sportowa, w której o wyniku danej rywalizacji często decydują detale oraz indywidulane umiejętności poszczególnych zawodników. Zatem niezwykle ważnym elementem typowania tego sportu jest wyszukanie odpowiednich typów bukmacherskich. 

Najlepsze typy na skooner
Zakłady na snooker w ofercie legalnego buka forBET

Nasi redakcyjni eksperci od snookerowych potyczek dobrali dla Was kilka praktycznych wskazówek dotyczących skutecznego obstawiania zakładów na snooker w forBET Online. Z naszego poradnika dowiecie się jakie selekcje na tą innowacyjną grę bilardową są wyjątkowo dochodowe u zaufanego operatora z Warszawy.

Zacznij od przygotowania

Punktem wyjścia do obstawiania danego sportu jest z pewnością poznanie specyfiki i zasad gry. Zdajemy sobie sprawę, że początkujący gracze mogą mieć pewne braki w tym zakresie. W takim przypadku nie warto zabierać się za typowanie snookera, ponieważ ewentualne zyski finansowe będą wyłącznie dziełem przypadku - a przecież nie o to nam chodzi. Snooker to naprzemienne wbijanie bil czerwonych i kolorowych, które po trafieniu wracają na stół. Każda kolorowa bila ma swoją punktację (od 1 punktu za czerwoną do 7 za czarną).

Jak dobrze grać snooker?- poznaj zasady i specyfikę gry- przeglądaj statystyki zawodników- sprawdzaj sekcję Head To Head- oglądaj mecze na żywo

Jak dobrze grać snooker?
- poznaj zasady i specyfikę gry
- przeglądaj statystyki zawodników
- sprawdzaj sekcję Head To Head
- oglądaj mecze na żywo

GRAJ w

Jeżeli orientujecie się już dość dobrze w zasadach gry w snooker, kolejnym krokiem będzie poznanie najlepszych zawodników tej dyscypliny. Możemy podpowiedzieć, że status gwiazd mają m.in. Judd Trump, Ronnie O'Sullivan, Mark Selby czy Neil Robertson. Oczywiście jak w każdej dziedzinie nazwiska nie grają, dlatego konieczne jest również przestudiowanie statystyk, formy czy sekcji z H2H. Jak najlepsze przygotowanie do danego meczu w dużym stopniu zwiększa nasze szansę na ogranie buka.

Typuj handicapy frame'owe

Nasz przegląd dochodowych selekcji na snookera w forBET zaczynamy od handicapów frame'owych, które niwelują różnice między dwoma zawodnikami o zdecydowanie różnych umiejętnościach. Gra tego rynku sprawi, że szanse na wystąpienie danego zdarzenia się wyrównują, a kursy windują w górę. Z naszych obserwacji wynika, że warszawska spółka należy do czołowych bukmacherów pod względem atrakcyjności oferty na handicap.

Snooker w forBET - handicapy na fram'e w meczu

Potwierdzeniem naszej tezy niech będzie spotkanie w ramach turnieju English Open, w którym mierzyli się ze sobą wielokrotny mistrz świata Ronnie O'Sullivan i mało doświadczony Jamie Rhys Clarke. Grając na zwycięstwo O'Sullivana jako tradycyjną selekcję mogliśmy liczyć na kurs w wysokości 1.15. Używając handicap -2.5 frame od jego wyniku mogliśmy liczyć już na zdecydowanie lepszą wartość - 1.88. W porównaniu z konkurencją był to najlepszy wynik, ponieważ w Superbet, TOTALbet, Betclic i Fortunie oferowano 1.85, a w BETFAN tylko 1.81.

Nie unikaj zakładów na sumy

Zakłady na liczbę wygranych frame'ów w całym pojedynku to kolejny wpływowy rynek, z którego warto korzystać za pośrednictwem koncesjonowanego buka forBET. Tego typu rynki po wnikliwej analizie obu zawodników często są proste do obstawienia. Jeżeli naprzeciw siebie gra faworyt i outsider to sugerujemy grać na undery. Z kolei w starciu dwóch równorzędnych graczy dobrym rozwiązaniem będzie szukanie typów na większą sumę frame'ów. 

Zakłady na liczbę frame w meczu snookera od forBET Online

Tym razem pod lupę wzięliśmy mecz dwóch snookerzystów, którzy prezentują podobne umiejętności, gdzie z góry można spodziewać się wyrównanego spotkania. Dla pojedynku Johna Higginsa z Ding Junhui zagraliśmy na powyżej 5.5 frame w całym meczu. Ponowie spośród wszystkich polskich operatorów nieznacznie na czele uplasował się sponsor piłkarzy Motoru Lublin.

forBET na ten typ wystawił kurs 1.56, wyprzedzając o jeden grosz Betclic, TOTALbet, STS czy Superbet, a trzy grosze LV BET, a o cztery BETFAN. Oczywiście różnice między bukmacherami są minimalne, ale przy zakładach AKO nawet takie szczegóły wpływają na wyższe finanse.

Trafiaj dokładny wynik

Trafienie dokładnego wyniku spotkania bez względu na dyscyplinę zawsze wiąże się z pokaźnymi kursami i zarazem wysokimi wygranymi. Nie inaczej jest w przypadku snookera, gdzie wytypowanie wyniku meczu będzie generowało solidne zyski finansowe. Oczywiście takie zadanie nie należy do najłatwiejszych, dlatego też najpierw należy zweryfikować aktualną formę zawodników oraz i bezpośrednią historię potyczek. To powinno zwiększyć Wasze szanse na końcowy sukces.

Selekcje na dokładny rezultat meczu snookerowego to kolejna mocna strona uznanego operatora forBET, który na tle konkurentów wyróżnia się jeżeli chodzi o wysokość współczynników kursowych, czyli tym co każdego typera interesuje najbardziej.  

Dokładny wynik w snookerze - mocna strona bukmachera forBET

Przykładem niech będzie mecz Yana Bingtao z Markiem Selby'm, gdzie na czele w tym zakresie wysunęli się właśnie forBET oraz Betclic. Mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 4:3 dla zawodnika z Chin. forBET na takie rozstrzygnięcie zaproponował kurs na poziomie aż 6.60, Betclic wyszedł nieco niżej 6.50, TOTALbet 5.80, a BETFAN 5.10. Co ciekawe, w STS, Fortunie czy Superbet w ogóle nie znaleźliśmy typów obejmujących dokładny wynik tego starcia. 

 Graj wyścig frame'ów

Miłośnicy obstawiania tej niezwykle interesującej odmiany bilardu powinni przenieść swoją uwagę także w kierunku zakładki z typami na żywo, która w forBET jest bardzo dobrze rozbudowana. Do dochodowych rynków bukmacherskich z pewnością trzeba zaliczyć selekcje na wyścig frame'owy. W praktyce zadaniem typera jest wskazanie zawodnika, który będzie lepszy po określonej części meczu, np. kto będzie lepszy po 3. czy 5. frame'ach lub kto pierwszy wygra trzy partie.

Obstawiaj snooker na żywo w forBET- typuj na wyścig frame

Obstawiaj snooker na żywo w forBET
- typuj na wyścig frame

Stawiaj w

Z takiej formy gry powinni skorzystać typujący, którzy posiadają trochę więcej czasu i na bieżąco śledzą poczynania obu zawodników przy stole. Jeżeli widzimy, że jeden ze snookerzystów ma dobrą serię wbijania bil, warto właśnie zagrać na typy dotyczące wyścigu na frame'y, które w ofercie pojawiają się jako zakłady dwu-torowe 12.

Postaw na breaki punktowe

Na zakończenie proponujemy Wam wejście w rynki bardziej szczegółowe dotyczące punktów, które składają się na całego frame'a. Analitycy bukmachera forBET dla każdego snookerowego starcia przygotowują po kilka selekcji na punkty za wbijanie poszczególnych bil. Najbardziej popularne wśród tego typu opcji są zakłady na breaka powyżej 50 i 100 punktowego, a także przedział najwyższego breaka w danej partii. Sugerujemy Wam, abyście ten rodzaj podtypu puszczali dopiero po rozpoczęciu meczu i sprawdzeniu dyspozycji zawodników.

Punktowe selekcje szczegółowe na snooker w forBET

Dla bardziej wprawionych typerów forBET w swojej propozycji posiada również zakłady na breaki konkretnych graczy czy też wskazanie który kolor  zostanie wbity do łuzy jako pierwszy czy ostatni w danym rozdaniu. Przy obu wersjach stołeczny operator dopisuje świetne wartości kursowe, które przekładają się na większy bankroll bukmacherski. Tutaj potrzebne Wam będzie przede wszystkim poznanie taktyki konkretnych graczy i ich preferowane kolory pod które ustalają swoją grę.

Snooker w forBET - przykładowy kupon online

W teorii obstawianie niszowego sportu do którego zaliczany jest snooker wydaje się być dość proste, tym bardziej, że oferta na bilard w forBET prezentuje się naprawdę imponująco. Jednak zdajemy sobie sprawę, że mało doświadczeni gracze potrzebują jeszcze przykładów w praktyce, dlatego też w tej sekcji zespół naszych ekspertów przygotował modelowy kupon online, obejmujący wszystkie rynki opisane powyżej.

Zakłady bukmacherskie forBET
Kupon bukmacherski na snooker w forBET Zakłady Sportowe:
Chris Wakelin vs Mark Selby - English Open, typ : Selby (-1.5), kurs - 1.52
Judd Trump vs Ross Muir - English Open, typ: Trump (-2.5), kurs - 1.60
John Higgins vs Yan Bingtao - English Open, typ: powyżej 6.5, kurs - 1.32
R. O'Sullivan vs Anthony Hamilton - English Open, typ: lepszy po 3 frame - O'Sullivan, kurs - 1.30 LIVE
Mark King vs Paul Deaville - English Open, typ: King wygra 4:0, kurs - 3.75
Hang Li vs Luca Brecel - English Open, typ: Brecel break +100 pkt TAK, kurs - 1.40 LIVE
------------------
Kurs całowity: 21.90 | Stawka zakładu: 30 PLN
Potencjalna wygrana: 525,60 PLN
Wygrana z bonusem: 657 PLN (+14% gra bez podatku) 
Przechodzę do forBET

Jednym z bonusów startowych od forBET jest unikalny i bonus od depozytu 30 zł i właśnie z tej opcji postanowiliśmy skorzystać przy konstruowaniu kuponu AKO na snooker. Nasz zakład składa się łącznie z sześciu szczegółowych selekcji na trwający w Wielkiej Brytanii prestiżowy turniej English Open, skupiający najlepszych zawodników. Kurs ogólny jest bardzo okazały, ponieważ przy standardowej liczbie zdarzeń wynosi aż 21.90. Zatem potencjalna wygrana przy niskim wkładzie własnym może oscylować w granicach 525 zł.

Należy pamiętać również o tym, że warszawski bukmacher przygotował dla swoich nowych typerów extra promocję powitalną - gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni od momentu aktywacji konta, dzięki czemu z tego samego kuponu będziecie mogli zgarnąć o ponad 130 zł więcej.

Snookerowe bonusy dla graczy

Doskonała oferta zakładów sportowych opatrzona przy tym nadzwyczajnie wysokimi mnożnikami kursowymi to nie jedyne zalety dla których warto skorzystać z usług cenionego bukmachera forBET Online. Firma wspierająca finansowo piłkarzy Arki Gdynia może pochwalić się także mega ciekawym systemem akcji promocyjnych, które dedykowane są dla typerów o różnym profilu.

Od razu na starcie zacznijmy od tego, że forBET wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich obstawiających i umożliwia im łączenie rynków bukmacherskich z oferty przedmeczowej i live na jednym kuponie, co w przypadku selekcjonowania podtypów na snooker jest bardzo wygodne i praktyczne dla graczy.

Zakłady LIVE i pre-match na jednym kuponie w forBET

Ale to nie wszystko, gdyż na stronie tego bukmachera można korzystać z wielu ciekawych udogodnień i funkcjonalności poprawiających jakość tworzenia kuponów, jak i całej gry. Są to sekcje Szybki Kupon, gdzie w kilku prostych krokach można wyszukać unikalne i dopasowane typy oraz giełda kuponów Betmarket, w którym znajdziecie gotowe zakłady wytypowane przez innych graczy.

Dla bardziej wymagających forBET w swojej zakładce bonusowej ma jeszcze m.in. freebet urodzinowy o wartości 20 zł do użycia na wszystkie zakłady online czy funkcję Cash-out w aplikacji, dzięki której w dowolnym momencie będziecie mogli zamknąć i rozliczyć swój internetowy kupon.

Pakiet startowy 3310 zł na snooker

Użytkownicy, którzy planują dopiero założyć swój profil typerski w forBET również mogą liczyć na konkretne profity gotówkowe. Dla nich operator ze stolicy stworzył specjalny bonus powitalny o łącznej wartości nawet do 3310 zł. Pakiet na start dla nowych graczy składa się z kilku elementów i są to: cashback max 1200 zł + 100% bonusu od drugiej wpłaty + freebet 30 zł + 30 dni bez podatku.

Bonus startowy 3310 zł z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Te wszystkie preferencyjne warunki premii powitalnej od forBET są na wyciągnięcie ręki - wystarczy tylko w procesie rejestracji konta wykorzystać nasz unikalny kod LEGALSPORT.

Nie wiesz jak założyć konto w forBET Zakłady Bukmacherskie? Nie martw się - cały proces krok po kroku opisaliśmy pod linkiem rejestracja nowego konta w forBET. Po aktywacji darmowego profilu i odbioru bonusów powitalnych możesz od razu przystąpić do typowania snookera.

FAQ: pytania graczy o snooker w forBET

Wbrew pozorom zakłady na snooker cieszą się sporym zainteresowaniem typerów, co widać chociażby po ilości wątków na forach bukmacherskich. Sprawdziliśmy ten temat i przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania o tę odmianę bilardu w forBET.

1️⃣ Czy w forBET warto grać zakłady na snooker?

forBET Online wystawia mnóstwo zyskownych selekcji głównych oraz szczegółowych przy których dopisuje atrakcyjne współczynniki kursowe, dlatego też typowanie pojedynków snookera jest tutaj bardzo opłacalne.

2️⃣ forBET - jakie typy na snooker są najbardziej opłacalne?

Do najbardziej dochodowych rynków na snooker w forBET należą handicapy frejmowe, typy na sumę frejmów w meczu, zakłady na breaki punktowe, a także dokładny wynik danego pojedynku.

3️⃣ Jakie promocje na bilard oferuje warszawski buk?

Obstawiając zakłady na snooker będziecie mogli skorzystać z wielu akcji promocyjnych wśród których są m.in. bonus na wysokie kursy Combo Expert, funkcja do łączenia typów pre i live czy też gra bez podatku dedykowana dla nowych graczy.

4️⃣ Czy do typowania snookera potrzebny jest kod?

Nie, do samego obstawiania zakładów wzajemnych na snooker w forBET kod promocyjny nie będzie Wam potrzebny. Jednak użycie naszego kodu do premii LEGALSPORT sprawi, że stołeczny bukmacher doda do Waszego konta maksymalny pakiet nagród powitalnych w łącznej kwocie nawet 3310 zł.

5️⃣ Jak typować snooker w forBET?

Dostęp do pełnej propozycji typów w forBET możliwy jest poprzez witrynę internetową, stronę mobilną, a także z poziomu aplikacji bukmacherskiej obsługującej urządzenia z systemem Android i iOS.

6️⃣ Czy snooker można w forBET obstawiać live?

Tak, stołeczny bukmacher udostępnia swoją szeroką ofertę sportową zarówno w wersji zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Ze względu na dużą dynamikę typowanie snookera w trybie live może przynieść Wam naprawdę duże zyski.

02.12.2021, 00:46
Aktualizacja: 03.12.2021, 16:47
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać snooker w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.