wtorek, 23 kwietnia 2019
Najnowsze: Kursy na Błaszczykowskiego w LV BET 2019

Bonus powitalny z kodem LV BET – do odbioru dodatkowa kasę na grę!

Spis treści
Rozwiń
 1. Dlaczego warto wpisać kod promocyjny w LV BET?
 2. Jak przebiega zakładanie darmowego konta gracza w LV BET?
 3. Krok po kroku – co zrobić, by otrzymać najwyższy na rynku bonus powitalny od LV BET?
 4. Jak i gdzie wpisać kod promocyjny w formularzu LV BET?
 5. Pytania od graczy o bonus w LV BET

Dlatego też wspólnie z bukmacherem online LV BET przygotowaliśmy dla Was specjalny kod promocyjny, dzięki któremu przy rejestracji otrzymacie korzystniejsze warunki bonusu na start!

Dla nowych graczy bukmacher LV BET przygotował ofertę specjalną - bonus z kodem promoicyjnym
LV BET bonus powitalnyOferta specjalna - bonus z kodem promocyjnym

Dzięki naszej akcji promocyjnej możecie zyskać dodatkowe środki na grę bez większego kombinowania. Nie zostaniecie obciążeni dodatkowymi formalnościami, a jedyne, co będziecie musieli zrobić, to podczas rejestracji nowego użytkownika będziecie musieli wpisać w odpowiednie miejsce spersonalizowany kod promocyjny LV BET. 

I to wszystko! Jak widzicie, nie ma w tym nic skomplikowanego, w związku z tym jesteśmy pewni, że każdy bez problemu dołączy do naszej oferty specjalnej i odbierze swoje bonusy na początek zabawy z zakładami bukmacherskimi.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Bonus powitalny dla nowych użytkowników

Odbieram bonus LV BET

Dlaczego warto wpisać kod promocyjny w LV BET?

Formularz rejestracyjny do odebrania bonusów w LV BET - infografika
LV BET - rejestracja z kodemZ kodem promocyjnym odbierasz wyższe bonusy u bukmachera LV BET

Już sam podstawowy bonus powitalny LV BET należy do najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku bukmacherskim: innowacyjny bonus z mnożnikiem może Wam zapewnić nawet 1 500 zł dodatkowych środków na grę! A to nie wszystko – jeśli wpiszecie podczas rejestracji kod promocyjny LEGALSPORT, zyskacie dodatkowe korzyści, dzięki którym bonus na start legalnego bukmachera LVbet okaże się dla Was jeszcze bardziej atrakcyjny!

Co możecie zyskać, wykorzystując nasz specjalny kod bonusowy LVbet? Korzyści z kodu bonusowego LV BET są niebagatelne, powiększają bowiem Wasz bonus powitalny o niedostępny z standardowej ofercie darmowy bonus bez depozytu w wysokości 20 zł.

Taki bonus umożliwi Wam spróbowanie swoich sił w zakładach bukmacherskich, nie ryzykując własnych pieniędzy, co z pewnością czyni pierwszy kontakt z typowaniem wyników sportowych znacznie bardziej przyjemnym. A że wpisanie prostego kodu promocyjnego zajmuje dosłownie kilka sekund, tym bardziej warto skorzystać z naszej oferty specjalnej.

Na czym polega unikalność bonusu powitalnego od LVbet? W ramach zakładu przed pierwszym depozytem w LVbet gracz otrzymuje bonus w wysokości jednej złotówki, który może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności. Warto zaznaczyć, że opcja postawienia zakładu z mnożnikiem (innymi słowy pisząc, zakład bez ryzyka lub bonus bez depozytu) pojawi się dopiero, gdy skonstruowany przez Was kupon będzie spełniał wszystkie warunki promocji, o których przeczytacie w regulaminie (dostępnym na zdjęciu obok tekstu). Jeżeli tak się stanie, to wówczas uaktywni się bonus z mnożnika x20!

Oznacza to, że kurs całkowity Waszego kuponu bukmacherskiego zostanie w ostatecznym rozrachunku pomnożony przez 20. Dla przykładu: jeżeli postawicie zakład o współczynniku całkowitym 2.50, to wówczas na Wasze konto w razie powodzenia trafi 44 złote, bowiem kurs ostateczny kuponu to aż 50.00 (2.5 x 20)!

Slogan reklamowy z kodem promocyjnym do bukmachera LV BET
Kod LV BETKod promocyjny LEGALSPORT to wyższe bonusy powitalne

Warto dodać, że  oferta specjalna LV BET, do której dostęp mają tylko czytelnicy naszej strony internetowej, to tylko kropla w „bonusowym morzu” głównego sponsora Wisły Kraków. LVbet w swojej ofercie ma bowiem także mnóstwo bonusów dla stałych graczy (MultiKozak, Bezpieczny Kupon 5+, Gruby Kupon), tak więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie również i w dłuższej perspektywie.

Jak przebiega zakładanie darmowego konta gracza w LV BET?

Wersja na komputer stacjonarny i telefon - rejestracja u bukmachera LV BET
Nowe konto bukmacherskie w LV BETRejestracja na stronie internetowej bukmachera

Wielu graczy obawia się, że podczas procesu rejestracyjnego może popełnić jakiś błąd, który wpłynie niekorzystnie na jakość ostatecznej oferty. Dlatego też, by ułatwić Wam zadanie, opisaliśmy krok po kroku proces zakładania darmowego konta w LV BET. By proces przebiegł sprawnie i nie zajął Wam więcej niż kilkanaście minut, przygotujcie wyraźne zdjęcia lub screeny obu stron dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), a także swój numer PESEL i numer konta bankowego. Gotowe? A więc do dzieła!

 • Wchodzimy na stronę operatora zakładów wzajemnych LV BET << tutaj i klikamy baner „Zarejestruj się – znajduje się on w górnej części strony internetowej LV BET. Jeśli nie wiesz, gdzie go znaleźć, zerknij na zdjęcie po lewej stronie tekstu.
 • Następnie podajemy podstawowe informacje o sobie (należy wpisać poprawne dane, ponieważ bukmacher je zweryfikuje). Musimy wprowadzić swoje imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia, a także dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym.
 • W umieszczonej poniżej części panelu musimy podać dodatkowe dane, takie jak numer PESEL, numer telefonu, adres e-mail oraz typ dokumentu tożsamości – dodatkowo musimy przesłać jego skany bądź wyraźne zdjęcia.
 • Kolejny krok wiąże się z podaniem numeru konta bankowego, na które bukmacher będzie przelewał Wam wygraną.
 • Potem wpisujemy nasz kod promocyjny w LVbet - chodzi o LEGALSPORT, który zapewni Wam najlepsze warunki bonusu na start. Zapoiszcie sobie lub zapamietajcie ten kod - tylko po jego uzyciu bukmacher przyzna Wam dodatkowe bonusy i wiecej kasy.
 • Na koniec uzupełniamy swój formularz rejestracyjny o dane do logowania. I to wszystko! Uzupełnienie tych pozycji zamyka Wasze zgłoszenie – można bez problemów wcisnąć, zaraz po wybraniu odpowiednich zgód, przycisk „rejestracja”.

Szczegóły dotyczące rejestracji, wraz z dokładnym opisem krok po kroku, można znaleźć w naszym poradniku „Jak założyć konto gracza w LVbet„. Warto się z nim zaznajomić, ponieważ wówczas będziecie mieć pewność, że nic Was nie zaskoczy i na pewno przez cały proces rejestracyjny przejdziecie bezbłędnie.

Informacja o bonusach u bukmachera LV BET - jak odebrać
LV BET - bonusy bukmacherskieZ kodem bonusowym zawsze odbierasz więcej kasy

Krok po kroku – co zrobić, by otrzymać najwyższy na rynku bonus powitalny od LV BET?

Oferta powitalna LV BET - bonusy z kodem promocyjnym
Poradnik jak odebrać bonus powitalny LV BETOferta powitalna LV BET - szybka rejestracja z kodem

To bardzo proste. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami lub spojrzeć na zdjęcie obok, a już po kilkunastu minutach będziecie mogli cieszyć się nowo przyznanym bonusem, który w ostatecznym rozrachunku będzie pracował na wysokość Waszego bukmacherskiego budżetu.

 • Załóż darmowe konto gracza na stronie internetowej bukmachera LV BET. WAŻNE! Nie zapomnij wpisać, pod koniec formularza rejestracyjnego specjalnego kodu promocyjnego LEGALSPORT, dzięki któremu zyskasz najlepsze na rynku warunki bonusu powitalnego od LVbet.
 • Wyślij za pomocą poczty elektronicznej e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule wiadomości „Bonus bez Depozytu”,
 • Dzięki temu otrzymasz od LVbet specjalny bonus o wartości 20 złotych. Wykorzystaj zgodnie z zasadami „bonusowe dwie dychy” oraz złóż swój pierwszy depozyt (tu przeczytasz jak zasilić konto gracza w LVbet)
 • Na koniec odbierz bonus powitalny w ofercie LV BET, który maksymalnie może wynieść nawet 1 500 złotych!

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny w formularzu LV BET?

Realizacja specjalnego kodu promocyjnego jest bardzo prosta i z całą pewnością każdy poradzi sobie z tym zadaniem bez problemu. Wystarczy, że w pole „kod promocyjny”, które znajduje się niemal na końcu formularza rejestracyjnego, wpiszecie specjalnie przygotowany przez nas kod – LEGALSPORT. Wówczas automatycznie zostaniecie przełączeni na preferencyjne warunki bonusu na start, bez żadnych dodatkowych działań z Waszej strony. Macie problem ze znalezieniem właściwego pola? Zerknijcie na zdjęcie powyżej – odpowiednie miejsce obwiedzione zostało pokazane strzałką, dzięki czemu wypatrzycie je bez trudu. Jeżeli chcecie w mgnieniu oka przenieść się do formularza rejestracyjnego, to możecie to zrobić klikają z link poniżej:

>> Rejestracja w LV BET  - bonusy na start <<
Odbierz kod promocyjny

Warto zapamiętać, że prawidłowy kod to LegalSport (opcjonalnie można go zapisać również jako legalsport lub LEGALSPORT). Należy mieć to na uwadze, ponieważ tylko on uprawnia do odebrania bonusu specjalnego! Przypominamy o tym, ponieważ sporo osób próbuje używać innych niepoprawnych haseł, które nie gwarantują otrzymania ulepszonego bonusu powitalnego od LV BET.

Przypadkowe kody promocyjne nie gwarantują bowiem preferencyjnych warunków bonusu powitalnego dla nowych typujących. Zalecamy więc ostrożność przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Po działający kod zapraszamy także na stronę: www.legalsport.pl/bukmacherzy/lvbet/kod-promocyjny i życzymy wysokich wygranych!

Najlepsza oferta w LV BET - z kodem rejestracyjnym dodatkowe bonusy
Bonus na start w LV BETSpecjalna promocja z kodem bonusowym

Pytania od graczy o bonus w LV BET

1. Czy warto odebrać lvbet bonus na start?
Zdecydowanie warto odebrać bonus powitalny od LV BET. Główny sponsor ekstraklasowej Wisły Kraków gwarantuje bowiem swoim klientom nie tylko dodatkową kasę za dwie pierwsze wpłaty do 1 500 PLN, ale także darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych, który można przeznaczyć, chociażby na kupon bukmacherski składający się ze zdarzeń na piłkarską Ligę Mistrzów.

2. Czy w LV BET jest darmowy bonus powitalny?
Tak, bukmacher LV BET oferuje graczom darmowy bonus powitalny. A jest nim freebet - zakład bez depozytu - o wartości 20 PLN, który można otrzymać tuż po rejestracji nowego konta gracza z kodu promocyjnego LEGALSPORT. Wszystkie potrzebne informacje, a także dokładna instrukcja, która pomoże bezbłędnie wypełnić formularz rejestracyjny online w LV BET Zakłady Bukmacherskie, znajduje się w powyższym tekście w sekcji "Jak i gdzie wpisać kod promocyjny w formularzu LV BET?".

3. Gdzie wpisać kod promocyjny lvbet?
Kod bonusowy LEGALSPORT wpisujemy w polu "kod promocyjny" na formularzu rejestracyjnym. Jeżeli poprawnie go wpiszecie, to od razu zostajecie zakwalifikowani do specjalnej oferty LV BET, która gwarantuje między innymi freebet o wartości 20 złotych. Szczegóły dotyczące freebetu 20 PLN znajdziecie w powyższym tekście.

4. LV BET bonus powitalny – którzy gracze mogą z niego skorzystać?
Bonus LV BET, który bezsprzecznie jest najwyższy na rynku, skierowany jest zarówno do doświadczonych graczy, jak i tych, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w bukmacherce. Ma to związek z tym, że opatrzony jest on tylko minimalnymi obostrzeniami regulaminowymi, które są w pełni zrozumiałe dla wszystkich graczy - bez względu na stopień wtajemniczenia. Dodatkowo warto zaznaczyć, że gwarantuje on nawet 1520 złotych dodatkowo na grę!

5. Czy lvbet ma kod na kasę?
Tak. Bukmacher LV BET oferuje kod promocyjny, który gwarantuje dodatkową kasę na grę. Jeżeli chcecie zyskać dodatkowe korzyści i grać bez depozytu, to musicie podczas rejestracji online w LV BET wpisać hasło LEGALSPORT w polu kod promocyjny. Wówczas zostaniecie przydzieleni to wyjątkowej grupy graczy, która może liczyć m.in. na freebet w wysokości 20 zł. Oznacza to, że będziecie mogli postawić jeden zakład o takiej właśnie wartości za pieniądze bukmachera!

6. LVBET bonus bez depozytu - jakie są opinie graczy?
Bonus bez depozytu cieszy się wśród graczy sporą popularnością i wszyscy wypowiadają się o nim w pozytywny sposób. Tak naprawdę, co trzeci gracz wybiera ofertę LV BET właśnie ze względu na darmowy freebet, który umożliwia przetestowanie możliwości głównego sponsora pierwszoligowej Garbarni Kraków. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak działa LV BET, to możesz to zrobić w tym miejscu ====> ZAKŁADAM KONTO W LV BET I ODBIERAM FREEBET 20 PLN.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus powitalny z kodem LV BET – do odbioru dodatkowa kasę na grę!
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.