piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Prime Show MMA 3: kod promocyjny + bonus 830 zł

Oferta na krykiet w forBET

20.06.2022, 23:46
Aktualizacja: 05.07.2022, 12:43
Autor: R. Grycz
Bonus +14% do każdego kuponu AKO w forBET
Spis treści
Rozwiń
  1. Oferta przedmeczowa na krykiet w forBET
  2. forBET: zakłady LIVE na krykiet
  3. Zakłady długoterminowe na krykiet
  4. Najkorzystniejsze zakłady na krykiet
  5. Promocje na krykiet w forBET
  6. FAQ: Pytania o ofertę forBET na krykiet
Bonus na krykiet w forBET
Bukmacher
Max. kwota bonusu 3310 zł
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus 100% od wpłaty   2080 zł
Bonus bez ryzyka  1200 zł
Freebet od depozytu   30 zł
Bonusy ważne do końca wrzesień 2022
Odbieram bonus na krykiet

forBET to jeden z najpopularniejszych bukmacherów internetowych w Polsce. Widać to najlepiej po wysokich ocenach ekspertów i komentarzach obstawiających, którzy pochlebnie wypowiadają się przede wszystkim na temat doskonale skonfigurowanej oferty bukmacherskiej forBET, obejmującej praktycznie wszystkie możliwe rywalizacje sportowe.

forBET - oferta zakładów wzajemnych na krykiet

Nic więc dziwnego, że w ramach sportów dostępnych do typowania w ofercie forBET zabraknąć nie mogło także krykieta, a więc gry szczególnie popularnej w Anglii.

gram krykiet bez ryzyka
Powitalny cashback w forBET do 1200 zł

Co bardzo ważne, oferta tego warszawskiego buka w tym zakresie jest niesłychanie bogata, co oznacza, że typerzy nie muszą ograniczać się tylko i wyłącznie do klasycznych typów pre-match i na swoich kuponach umieszczać mogą również całą gamę zakładów długoterminowych.

Propozycja zakładów na krykiet w forBET+ Szeroki wybór selekcji przedmeczowych+ Atrakcyjne typy długoterminowe+ Promocje do wykorzystania na typowanie krykieta + Wysoka premia na start z kodem 

Propozycja zakładów na krykiet w forBET
+ Szeroki wybór selekcji przedmeczowych
+ Atrakcyjne typy długoterminowe
+ Promocje do wykorzystania na typowanie krykieta 
+ Wysoka premia na start z kodem 

Dodatkowo do obstawiania krykieta (i innych dyscyplin z oferty) w forBET zachęca też bardzo atrakcyjny pakiet premii powitalnych, który z kodem premiowym LEGALSPORT zapewni Wam aż 3310 zł na nowe kontro do betowania.

Oferta przedmeczowa na krykiet w forBET

Podstawową część propozycji na krykiet w forBET stanowią zakłady przedmeczowe, które zapewniają najwięcej możliwości obstawiania różnych rozstrzygnięć. Jakie krykietowe selekcje stawiać możecie na stronie www.iforbet.pl? Przede wszystkim klasyczne zakłady na zwycięstwo, które bardzo często opatrzone są niezwykle korzystnymi mnożnikami bukmacherskimi. Dodatkowo w przypadku ważniejszych rozgrywek liczyć możecie na opłacalne podtypy, a wśród nich np. zakłady na to, którego dnia zakończy się mecz czy selekcje dotyczące zakończenia spotkania w konkretnym terminie (dniu).

Oferta na krykiet w forBET

Ważne jest także to, że krykiet w forBET betować można zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i tych międzynarodowych. Wśród tych pierwszych króluje oczywiście rywalizacja w Anglii (NatWest T20 Blast) oraz Indiach (Indian Premier League). Zachęcamy Was jednak do regularnego zaglądania na oficjalną stronę tego buka, bo zawsze trafić możecie na zmagania w innych zakątkach świata.

Oczywiście z usług forBET dedykowanych krykietowi zadowoleni będą również miłośnicy zawodów na szczeblu międzynarodowym, bowiem dla nich przygotowane zostały selekcje m.in. na mistrzostwa świata czy ICC T20 World Cup.

forBET: zakłady LIVE na krykiet

Aktualnie sponsor główny Arki Gdynia ogranicza się tylko do klasycznych zakładów typu pre-match na krykieta, nie ma natomiast w jego ofercie zakładów na żywo poświęconych temu sportowi. Nie jest to jednak nic nadzwyczajnego na polskim rynku bukmacherskim, ponieważ inni operatorzy także oferują swoim graczom jedynie zakłady przedmeczowe.

Naturalnie nie oznacza to, że taki stan rzeczy będzie trwać wiecznie - wiele wskazuje na to, że już niedługo w propozycjach legalnych bukmacherów online pojawi się możliwość obstawiania krykieta w czasie rzeczywistym. Jesteśmy pewni, że wówczas do gry jako pierwszy wkroczy forBET, który akurat do oferty typów sportowych przykłada największą wagę.

Zakłady długoterminowe na krykiet

forBET nie byłby sobą, gdyby dla amatorów krykieta nie przygotował czegoś ekstra, a mianowicie selekcji długoterminowych, które jednak nie występują nagminnie u innych bukmacherów (jednym z wyjątków jest BETFAN). Jakie zatem zakłady długoterminowe na krykiet typować mogą miłośnicy tej rywalizacji drużynowej w forBET?

Typy długoterminowe na krykiet w forBET

W szczególności zakłady na klasyfikację końcową mistrzostw świata w krykiecie, a więc imprezy, która popularnością wyprzedza wszystkie inne. Gdyby jednak było komuś mało, to zawsze spróbować może swoich sił w obstawianiu rywalizacji w krajach, gdzie krykiet uważany jest wręcz za sport narodowy. Tym samym ze znacznym wyprzedzeniem betować możecie zmagania m.in. w Anglii (np. County Championship - Division 1 i 2, The Hundred) czy w Indiach (Indian Premier League).

Najkorzystniejsze zakłady na krykiet

U każdego bukmachera wskazać da się obszary, w których prezentuje się on najlepiej. W forBET jest to wyjątkowo łatwe, ponieważ w jego ofercie kryje się wiele elementów bijących konkurencję na głowę. A jak wygląda to w przypadku krykieta? W tej materii na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim klasyczne zakłady na zwycięstwo i ich bardzo wysokie współczynniki bukmacherskie. Za przykład niech posłuży nam tutaj spotkanie rozgrywane w ramach NatWest T20 Blast  Northamptonshire vs Warwickshire, do którego forBET dopisał kolejny kursy na poziomie 2.06 i 1.65.

Najlepsze zakłady na krykiet w forBET Średnie kursy w ofercie pre-match
1. Zakłady na zwycięstwo  1.40 - 2.30
2.  Typy trzydrogowe na wynik  2.00 - 4.00
3. Selecje długoterminowe  3.00 - 31.00

O takich wartościach pomarzyć mogą chociażby użytkownicy korzystający na co dzień z usług Betlic, bowiem ten bukmacher wspomniane scenariusze opatrzył współczynnikami w wysokości 2.03 i 1.63.

Bardzo dobrze u sponsora strategicznego piłkarzy z Częstochowy prezentują się także mnożniki przy zakładach trzydrogowych na wynik. Idealnie oddaje to potyczka pomiędzy Anglią i Nową Zelandią, na którą forBET oferuje kolejno kursy na poziomie 1.96 (na zwycięstwo gospodarzy), 3.40 (na remis) i 3.65 (na triumf gości). A jak wygląda to w konkurencyjnych firmach? Zdecydowanie gorzej, bo np. w Totolotku pierwsza opcja wyceniona została na 1.54, druga na 2.95, a trzecia na 3.33. Jak więc widać, różnice są naprawdę znaczące.

Zakłady 1X2 na krykier w forBET

Z czystym sumieniem zachęcamy Was też do wybierania selekcji ze sporym wyprzedzeniem czasowym. W forBET jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ jak już wiecie, bukmacher ten, udostępnił swoim typerom cały wachlarz typów długoterminowych. Dzięki temu macie po prostu znacznie szersze pole manewru, niż gracze konkurencji. Dodatkowo niejednokrotnie liczyć możecie na znacznie wyższe mnożniki.

Dobrym przykładem są tutaj kursy dopisane do Indian Premier League – forBET za najbardziej prawdopodobny scenariusz uznaje triumf Gujarat Titans i takie rozstrzygniecie obwarował współczynnikiem na poziomie 6.50. Z kolei np. w Betlic takie zdarzenie opatrzone zostało kursem na poziomie 6.30. Podobnie jest też w TOTALbet, który takie rozstrzygnięcie wycenił na 6.40.

Promocje na krykiet w forBET

Jak już wspomnieliśmy, forBET znany jest ze swojego wyjątkowego podejścia do oferty zakładów wzajemnych. Nie oznacza to jednak tego, że inne swoje usługi traktuje po macoszemu. Doskonale widać to chociażby po jego systemie promocyjnym, który pełny jest wyjątkowo atrakcyjnych akcji bukmacherskich. Wśród nich miłośnicy krykieta szczególną uwagę poświęcić powinni promocjom kursowym (tzw. Combo Promocje w forBET), gdzie każdego dnia oferowane są wydarzenia z ekstra doładowanymi współczynnikami.

Pakiet powitalny forBET do wykorzystania na typowanie krykieta

Doskonale prezentuje się też pakiet powitalnych premii od forBET, który w całości możecie przeznaczyć na typowanie krykieta. By zgarnąć maksymalny bonus powitalny, wystarczy pamiętać o wpisaniu w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego naszego kodu LEGALSPORT. Jeśli spełnicie ten warunek, to na start forBET powiększy Wam banrkoll nawet o 3310 zł. Jak to możliwe? To bardzo proste – w skład tego niesamowicie rozbudowanego pakietu na dzień dobry wchodzi zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% bonusu od drugiego depozytu do 2080 zł, freebet 30 zł za kod i promocja "30 dni gry bez podatku".

FAQ: Pytania o ofertę forBET na krykiet

1️⃣ Czy w forBET warto obstawiać krykiet?

Tak, zachęcamy Was, aby u tego warszawskiego buka regularnie stawiać krykiet. Przekonać Was do tego powinna przede wszystkim rozbudowana oferta obejmująca rywalizację zarówno w poszczególnych krajach, jak i na arenie międzynarodowej oraz wysokie współczynniki bukmacherskie.

2️⃣ Czy forBET oferuje jakieś promocje na krykiet?

Sponsor główny Arki Gdynia znany jest z tego, że dba o wszystkich swoich klientów. Tym samym wyjątkowe promocje przygotował on także z myślą o amatorach tego rodzaju rywalizacji sportowej. Dzięki temu fani krykieta wypatrywać mogą wydarzeń z ekstra podniesionymi mnożnikami oraz puszczać kupony powiększone aż o 14%.

3️⃣ Jakie typy na krykiet wypadają najlepiej w forBET?

U tego renomowanego operatora zakładów wzajemnych najlepiej obstawiać krykiet poprzez selekcje na zwycięstwa oraz typy trzydrogowe na wynik. Zachęcamy Was także do selekcjonowania zdarzeń dotyczących klasyfikacji końcowych.

4️⃣ Czy do betowania krykieta w forBET konieczny jest kod afiliacyjny?

Nie, ponieważ oferta forBET dostępna jest w pełni dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Jeśli natomiast zależy Wam na zgarnięciu największego bonusu powitalnego sięgającego nawet 3310 zł, to w czasie rejestracji skorzystać musicie z naszego kodu premiowego LEGALSPORT.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Oferta na krykiet w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.