sobota, 30 maja 2020
Najnowsze: ESAFAN - bonus na Ekstraklasę w BETFAN

BONUS bez ryzyka w STS

Legalny bukmacher Start-Typ Sport oferuje klientom cashback na pierwszy kupon online | Aktualizacja maj 2020.

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 maja 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest bonus bez ryzyka w STS?
  1. Najlepsze bonusy z ubezpieczeniem od ryzyka przegranej
 2. Obstawianie bez ryzyka - jak to działa?
  1. Pakiet premii z bonusami powitalnymi
 3. Jak odebrać zakład bez ryzyka?
  1. Kod w promocji na bezpieczny bonus 
  2. Pierwsza wpłata na zakłady
 4. Warunki zakładów bez ryzyka w STS
  1. Pierwsza wpłata depozytu
  2. Wypłata bonusu
  3. Jaki jest kurs minimalny
 5. Opinie na temat zakładu bez ryzyka w STS
 6. Na co wykorzystać w STS zakład bez ryzyka?
  1. Jak obstawiać?
 7. FAQ - pytania o dobry bonus bez ryzyka
Baner z info o zakładzie bez ryzyka w STS: bonus działa tylko z kodem LEGALSPORT
Bonus bez ryzyka utraty własnej gotówki z salda w STS - tylko z kodem promocyjnym

Właśnie tym specjalnym bonusem bez ryzyka o wartości 34 zł od STS + 20 zł na zakłady pokerowe oraz premią reprezentacyjną za 200 zł zajmiemy się bardzo wnikliwie w tym momencie.

obstawianie BEZ RYZYKA W STS
Bonusy za 20 zł, 34 zł i 200 zł - wymagany kod promocji

Sprawdzimy nie tylko opłacalność premiowych zakładów, ale również i warunki regulaminowe. Kto może odebrać w STS zakłady bez ryzyka?

Zanim przejdziemy do szczegółów internetowego zakładu bez ryzyka utraty własnej gotówki z salda depozytowego, to musimy zaznaczyć, że z internetowej oferty może skorzystać każdy nowy typer. Wg regulaminu voucher premiowy otrzyma klient, który nie posiada jeszcze aktywnego konta bukmacherskiego online w STS (Star-Typ Sport).

25 ZŁ ZA DARMO NA NOWE KONTO
Bonus za kod i bez depozytu finansowego

Oznacza to, że promocja STS na start z kodem, w ramach której można otrzymać ubezpieczony zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon działa dla początkujących typerów. Dla doświadczonych graczy, którzy mają już za sobą grę u innych legalnych operatorów zakładów sportowych w Polsce jest także dostępna. Ta sytuacja dotyczy graczy, którzy stawiają już zakłady w np. w Fortuna, Totolotek czy Totalbet ale chcą zarejestrować kolejne konto - tym razem w zakładach bukmacherskich STS.

Co to jest bonus bez ryzyka w STS?

Oferowany w vipowskiej promocji bonusowej na start STS zakład bez ryzyka (inaczej bezpieczny zakład), to nic innego, jak kupon bukmacherski online, który jest ubezpieczony na wypadek ewentualnej przegranej. Dzięki temu będziecie mieć kasę na saldzie depozytowym STS na kolejne internetowe zakłady sportowe. Bonus działa bez względu na ostateczny wynik sportowej rywalizacji. Proste i przejrzyste, prawda?

Opisując okazały zakład bez ryzyka od legalnego bukmachera STS nieco dokładniej. Jeśli w ostatecznym rozrachunku aktywujecie sobie taki promocyjny bonus bez ryzyka i go przegracie, to wówczas bezpieczny i sprawdzony bukmacher STS zwróci na Wasze konto bukmacherskie stawkę pojedynczego kuponu bukmacherskiego. Oczywiście, o ile regulamin promocji nie precyzuje zwrotu stawki pojedynczego zakładu inaczej. W związku z tym polecamy, abyście przed odbiorem zakładu bez ryzyka sprawdzili, jakie zasady i warunki obowiązują w ramach tego pakietu VIP od STS.

Najlepsze bonusy z ubezpieczeniem od ryzyka przegranej

Podobają się Wam takie zakłady bez ryzyka przegranej i chcecie je w najbliższym czasie regularnie puszczać? Dobrze się składa, albowiem STS nie jest jedynym bukmacherem internetowym, który oferuje takie ekstra bonusy bez ryzyka. Podobne cashbacki można znaleźć również w Betfan Zakłady Bukmacherskie oraz w Betclic Polska. Przygotowaliśmy też  listę najbardziej popularnych premii ze zwrotem kasy [zobacz TU artykuł o tych bonusach]. Sprawdzisz, który bonus bez ryzyka jest najlepszy do stawiania zakładów sportowych.

Licencjonowany polski bukmacher Betclic, który posiada oficjalną koncesję na oferowanie zakładów bukmacherskich online przez internet za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej, udostępnia zakłady bez ryzyka utraty gotówki z salda depozytowego również stałym klientom. Dzięki temu można z ubezpieczonych kuponów sportowych online korzystać w Betclic w dłuższej perspektywie i do kwoty 550 zł (najwyższa stawka w Polsce, powiększona o 50 zł w gratisie za kod promocyjny).

Obstawianie bez ryzyka - jak to działa?

Ponadprogramowy zakład bez ryzyka przegranej własnych środków o wartości aż 34 złotych włączony został przez bukmachera STS do wyjątkowej oferty specjalnej. Oznacza to, że zabezpieczony przed przegraną zakład bez ryzyka nie jest dostępny w standardowej ofercie powitalnej STS.

Tylko aktywacja opłacalnego, naszego kodu promocji STS, jakim jest hasło LEGALSPORT, pozwoli Wam skorzystać z wyjątkowego zakładu bez ryzyka. Można postawić dowolny bezpieczny kupon bukmacherski online mieszczący się w warunkach regulaminowych. Co więcej, zakład bez ryzyka STS działa nie tylko na stronie internetowej, ale również i na specjalnej aplikacji mobilnej (appk STS) na komórki. Sprawnie działająca innowacyjna aplikacja bukmacherska pracuje na telefonach komórkowych oraz tabletach z system operacyjnym Android lub iOS.

Informacja o bonusie na start STS z kodem bonusowym, który zapewnia m.in. zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka w STS | Oferta ważna tylko z kodem promocyjnym STS: LEGALSPORT

Wersję na Androida, w którego zaopatrzone są na przykład telefony marki SONY, SAMSUNG, czy też na przykład LG, można ściągnąć bezpłatnie ze strony www STS, natomiast wariant bezpłatnej aplikacji bukmacherskiej na iOS (działa m.in. na iPhonie) należy pobrać za darmo ze specjalnego sklepu Apple, czyli z AppStore.

Pakiet premii z bonusami powitalnymi

Oczywiście ekskluzywny zakład bez ryzyka od STS nie jest jedyną promocją vipowską, którą otrzymuje się na saldo depozytowe i saldo bonusowe za bezpłatną rejestrację profilu gracza z kodem promocyjnym sts, który brzmi LEGALSPORT. Kompletną listę promocji od bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie znajdziecie w poniższej tabelce.

Lista bonusów STS - aktualizacja maj 2020.
Typ Bonusu STSVIP  Vipowski bonus STS  Potoczna nazwa promocji STS
1. Zakład bez ryzyka przegranej Bonus 34 zł  Cashback STS na pierwszy kupon
2. Bonus bez ryzyka BetGames Kupon na 20 zł BetGames premia
3. Bonus na reprezentację bez ryzyka Voucher 200 zł Bonus Reprezentacyjny bez ryzyka
2. Bonus bez depozytu na konto online Promocja 25 zł Freebet 25 zł lub pewne25 na zakład
3. Promocja VIP 100% od depozytu Maksymalnie 1200 zł Bonus 100% od depozytu lub Kasa za wpłatę
4. Zaproś kumpla Za każdego znajomego 50 zł
(10 kumpli = 500 zł za free)
Pewna kasa za zaproszenie kumpla do gry
5. Extra pakiet nagród VIP za darmo Bilety na mecze Polaków Bilety na reprezentację lub Repka za darmo
6. Polubisz poniedziałki 3,5 miliona PLN 
(pula nagród na rok 2020
Extra kasa za grę lub Poniedziałkowe bonusy

W sumie po bezpłatnej rejestracji nowego konta bukmacherskiego z kodem promocyjnym do rejestracji w STS, jakim jest LEGALSPORT, można zgarnąć aż 1279 zł + 200 zł podczas meczu reprezentacji. Do sumy należy dopisać jeszcze bonusy tymczasowe oraz promocje okazjonalne (esportowe na turnieje CSGO lub wirtualne zakłady na mecze piłki nożnej, albo BEtgames).

W skład tej bardzo wysokiej kwoty za internetowy bonus na start w STS (z kodem) wchodzą następujące elementy bonusu powitalnego za założenie profilu gracza. Oto lista: freebet 25 zł, premia na zakład bez ryzyka 34 zł, 20 zł na BetGames oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 1200 zł (wcześniej STS oferował bonus 1000) + 200 zł w czasie meczu kiedy gra reprezentacja.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

Bezpłatnej i szybkiej rejestracji w STS Zakłady Bukmacherskie można dokonać bezpośrednio w tym artykule (poniżej) i jest to pierwszy (i najważniejszy w tym momencie) krok rejestracyjny przybliżający Was do odbioru wyjątkowego zakładu bez ryzyka w STS Polska.

Oto link polecający: Zakładam darmowy profil gracza w STS. Pamiętajcie, że premiowy zakład bez ryzyka dostaje się za aktywację kodu do promocji STS . Najlepszym i najbardziej wartościowym kodem do legalnego i wiarygodnego bukmachera STS, który jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu, jest nasze hasło promocyjne: LEGALSPORT <<< Zapamiętaj ten kod lub zapisz go na komputerze czy telefonie komórkowym, albowiem kod ten działa u wszystkich legalnych polskich bukmacherów internetowych! Kompletną listę bonusów za kod promocyjny znajdziecie w naszym zestawieniu topowych bukmacherów na 2020 rok. 

Kod w promocji na bezpieczny bonus 

Kod do STS należy wpisać na internetowym formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny" - poniżej macie zdjęcie pokazujące, gdzie znaleźć pole "Kod promocyjny". Przy wpisywaniu hasła bonusowego wielkość liter nie ma znaczenia, dlatego też kod promocyjny można zapisać również jako legalsport lub LegalSport.

Automatyczny kod promocyjny sts
Kliknij w baner - kod wpiszę się sam na formularzu

Kod promocyjny do operatora STS, który brzmi LEGALSPORT, pasuje do bonusów specjalnych z mega pakietem nagród za rejestrację VIP. Kod jest aktywny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, tak więc nowy profil bukmacherskiego gracza w STS można założyć w każdej chwili, nawet teraz! Cały proces rejestracyjny w STS trwa 60 sekund.

Infografika przedstawiająca umiejscowienie pola
Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Następnym krokiem, który pozwoli Wam odebrać nagrodę na zakład bez ryzyka przegranej od bukmachera STS, jest złożenie pierwszego depozytu na saldzie głównym w Star-Typ Sport. Minimalna wpłata za premierowym razem to 20 złotych, ale rekomendujemy depozyt na poziomie 250 złotych. Depozyt w STS można zrealizować na przykład za pomocą takich metod płatności: PayU, DotPay, tpay.com, Skrill, Neteller. Oczywiście można skorzystać również z tradycyjnego przelewu czy płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej VISA/Mastercard.

Pierwsza wpłata na zakłady

Wpłata na poziomie 250 zł pozwoli Wam odebrać w ramach ponadstandardowego pakietu bonusów bukmacherskich STS nie tylko freebet 25 zł, zakład bez ryzyka 34 zł, bez ryzyka na Betgames, ale również umożliwi aktywację bonusu 100% i budżet 500 złotych (250 zł wkład własny + 250 zł podwojenie depozytu od STS za darmo).

Za taką kasę można obstawiać zakłady bukmacherskie na stronie internetowej STS (włączając darmowy freebet bez wpłacania kasy) czy aplikacji mobilnej i odbierać kolejne bonusy bukmacherskie.

I to wszystko. Po spełnieniu tych dwóch kroków można cieszyć się już z dodatkowego zakładu bez ryzyka w STS Zakłady Bukmacherskie o wartości aż 54 złotych + opcja na bezpieczny bonus reprezentacyjny za 200 zł. Przypominamy, że w ramach bonusu bez ryzyka można w STS stawiać nie tylko kupony bukmacherskie typu AKO, ale również i SOLO. Zakład bez ryzyka obstawia się za pieniądze z konta "gotówkowego", czyli głównego depozytowego. 

Warunki zakładów bez ryzyka w STS

Warunki oraz zasady regulaminowe, które dotyczą wyjątkowo zyskownego zakładu bez ryzyka przegranej od STS, są bardzo proste i nie wymagają dużego wysiłku, aby je zrealizować. Omawianie zasad bonusu VIP bez ryzyka od Star-Typ Sport należy rozpocząć od minimalnej kwoty depozytu. Aby aktywować zakład bez ryzyka online w STS, należy założyć bezpłatne konto online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej STS VIP, a następnie złożyć depozyt nie mniejszy niż 20 złotych.

Pierwsza wpłata depozytu

Pamiętajcie, że za pierwszym razem warto wpłacić więcej kasy na saldo depozytowe, albowiem pierwszy depozyt - w ramach ekskluzywnej promocji 100% od pierwszej wpłaty (jak wypłacić bonus 100% w STS) - zostanie przez bukmachera STS podwojony. Jeżeli zdeponowaliście 500 złotych za pomocą karty kredytowej lub debetowej VISA/MasterCard, to drugie 500 zł dostaniecie za darmo od STS Polska.

Zakłady bukmacherskie STS

Zakład bez ryzyka przegranej STS, warunki:
- maksymalny zwrot 34 zł -
- minimalna wpłata na konto online: 20 zł,
- minimalna liczba zdarzeń na kuponie: BRAK,
- minimalny kurs ogólny: BRAK,
- minimalny kurs na jedno zdarzenie: BRAK,
- obrót bonusem STS: x1.

Darmowa rejestracja w STS

Jak już wpłacicie kasę na saldo depozytowe, to wówczas możecie zawrzeć dowolny zakład bukmacherski online o maksymalnej stawce pojedynczego kuponu 34 zł (oczywiście możecie postawić za więcej kasy, ale w razie niepowodzenia buk STS zwróci Wam maksymalnie 34 zł). Jeśli postawiony elektroniczny kupon sportowy okaże się przegrany, to wówczas nic nie tracicie, ponieważ bukmacher STS zwróci Wam stawkę na prywatne konto do gry (zwrot dotyczy tylko pierwszego postawionego w STS kuponu bukmacherskiego). Natomiast jeżeli wygracie, to wtedy pełna kwota zakładu jest Wasza.

Wypłata bonusu

Żeby wypłacić gotówkę na rachunek bankowy (w przypadku przegranej), wystarczy tylko obrócić x1 przyznany bonus po dowolnym kursie i to wszystko. Innymi słowy pisząc, trzeba po prostu postawić zakład bez ryzyka na stronie www lub aplikacji mobilnej. W praktyce oznacza to, że bukmacher STS nie wymaga obrotu bonusem!

Jaki jest kurs minimalny

Bardzo ważne przy tym zakładzie bez ryzyka od STS jest również to, że legalny polski bukmacher STS nie nałożył na tę promocję żadnego minimalnego kursu. Co więcej, nie ma też minimalnej liczby zdarzeń na kuponie sportowym.

Dzięki temu można faktycznie postawić dowolny kupon bukmacherski w ramach zakładu bez ryzyka, o maksymalnej wysokości 54 złotych, od STS. Na koniec warto dodać, że promocja obejmuje także sporty wirtualne oraz Betgames!

Opinie na temat zakładu bez ryzyka w STS

Bonus bez ryzyka w STS, który jest częścią nowej promocji powitalnej z kodem promocyjnym, zbiera regularnie nowe i przede wszystkim pozytywne opinie na swój temat od bukmacherskich graczy. Typujący zachwalają i polecają ten zakład bez ryzyka głównie dlatego, że posiada on fantastyczne warunki regulaminowe.

Dodatkowo obstawiający zwracają uwagę na szybkie zrealizowanie zwrotu na saldo bonusowe przez bukmachera STS. Zresztą zobaczcie sami, co typerzy piszą o zakładzie bez ryzyka przegranej:

- Zgarnąłem bonusy powitalne VIP od STSa ze względu na zakład bez ryzyka. Opłacało się to zrobić, bo niestety pierwszy kupon bukmacherski na 8 zdarzeń poszedł do kosza. Szybko jednak STS zrefundował mi niepowodzenie i nietrafiony zakład. Mogłem dzięki temu cisnąć dalej. Postawiłem kolejny zakład, tym razem bezpieczny na 3 zdarzenia, i trafiłem, więc obrót szybko zrealizowałem. Jeden dzień i kaskę mogłem wypłacić. Polecam, bo bezwarunkowy zakład bez ryzyka to rzadkość na naszym lokalnym rynku w Polsce - napisał Maestro.

- Zakład bez ryzyka na 34 złote trochę słabo wygląda w pierwszej chwili, ale lepiej taki bonus STS niż żaden! Cieszę się, że STS się w końcu zaczął rozwijać i bonusy coraz ciekawsze na start za rejestrację robi. Dobrze, że bez strasznych warunków jest on, bo jak patrzę na innych bukmacherów, to normalnie ręce opadają. STS może kroci nie daje, ale za to można sobie szybko wypłacić na konto w banku gotówkę - napisał Gazza.

-  Moim zdaniem największym plusem tego zakładu bez ryzyka od STS jest możliwość stawiania na Wirtualne Sporty. Uwielbiam typować w STS "Virtual", więc jak dla mnie jest to super sprawa. Pytanie tylko, czy będę potrzebował zwrotu na konto heheh. Ostatnio idzie mi dobrze, więc pewnie przycisnę sobie kolejną wygraną i oskubię STS - napisał Michał.

Powyższe opinie dotyczące komfortowego bonusu bez ryzyka od bukmachera STS są na bieżąco uaktualniane przez naszych profesjonalnych analityków. Dlatego też rekomendujemy, abyście na naszą stronę internetową wchodzili regularnie. Dzięki temu będziecie na bieżąco z opiniami o zakładzie bez ryzyka w STS Zakłady Bukmacherskie. Przypominamy, bezpieczny bukmacher STS to według typerów topowy operator zakładów sportowych w Polsce, który przeważnie w rankingach bukmacherskich plasuje się w TOP3!

Na co wykorzystać w STS zakład bez ryzyka?

Bonus bukmacherski z ograniczeniem strat finansowych w postaci internetowego zakładu bez ryzyka można spożytkować u bukmachera STS w dowolny sposób. Jest to możliwe, albowiem wiarygodny i cieszący się mega świetnymi opiniami legalny operator zakładów sportowych online STS nie nałożył na oferowany zakład bez ryzyka żadnych warunków regulaminowych dotyczących kształtu promocyjnego kuponu.

Jak obstawiać?

Pierwszy elektroniczny zakład bukmacherski online postawiony na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, który zostanie ubezpieczony na wypadek przegranej, w STS może więc przyjąć dowolny charakter. Dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy przykładowy kupon sportowy online, który idealnie nada się do promocji "Zakład bez ryzyka" w STS Zakłady Sportowe i przy okazji zawęzi obszar poszukiwań konkretnych schematów gry. A przy okazji zapewni całkiem solidną wygraną uzupełniającą saldo depozytowe, więc warto rzucić okiem.

Przykładowy kupon sportowy za cashback w STS:

1. Wisła Kraków vs Legia Warszawa, Ekstraklasa, typ: over 2.5 gola – kurs 1,50.
2. Manchester City vs Liverpool FC, Premier League, typ: powyżej 9,5 RR – kurs 1,55.
3. Sampdoria vs AC Milan, Serie A, typ: K. Piątek strzeli min. jednego gola – kurs 1,79.
4. Arka Gdynia vs Jagiellonia Białystok, Ekstraklasa, typ: 2 – kurs 2,43.
5. New York Islanders vs Winnipeg Jets, NHL, typ: 2 (2. tercja) – kurs 2,25.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 22.75 | Stawka zakładu – 34 PLN | Ewentualna wygrana: 680, 68 zł

Optymalny kupon bukmacherski online w ramach cashbacku STS to taki, który składa się z mniej więcej pięciu zdarzeń. Pamiętajcie, że im więcej typów bukmacherskich wrzucicie na swój promocyjny zakład AKO, to tym mniejsze szanse na trafienie będziecie mieli.

STS Zakłady Bukmacherskie oferuje co prawda zwrot stawki na konto bukmacherskie do maksymalnie 54 złotych (34 zł jako start i 20 zł na Betgames), ale mimo wszystko zachęcamy do tworzenia w miarę pewnych kuponów sportowych przez internet. Dodatkowy bonus 200 zł jest do wykorzystania na mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej (nie działa na sportach i grach wirtualnych).

FAQ - pytania o dobry bonus bez ryzyka

1. Zakład bez ryzyka 34 zł oraz freebet 25 zł - gdzie bukmacher pokazuje na koncie obie promocje?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Ekskluzywny bonus bez depozytu o wartości 25 zł pojawia się na koncie bonusowym online, z kolei internetowy zakład bez ryzyka należy postawić z salda depozytowego (oba salda można znaleźć w panelu głównym na stronie internetowej STS). Takie rozwiązanie gwarantuje to, że każdy typer może skorzystać z dwóch promocji VIP za darmową rejestrację z kodem bonusowym niemal równocześnie.

2. Czy po szybkiej rejestracji otrzymam zakład bez ryzyka STS?

Zdecydowanie tak. Sprawdzony i ceniony przez typerów bukmacher STS przyznaje swoje internetowe bonusy VIP, za bezpłatne założenie nowego konta online do gry z kodem bonusowym LEGALSPORT, już na etapie szybkiej rejestracji. Dzięki temu posiadając tymczasowe konto bukmacherskie można zgarnąć nie tylko zakład bez ryzyka 34 złote czy freebet 25 zł, ale również bonus 100% od pierwszego depozytu. Do tego masz 20 zł na BetGames.

3. Jak sprawdzić, czy spełniło się warunki obrotu w ramach zakładu bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka od legalnego bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie nie jest obłożony warunkiem obrotu - występuje obrót bonusem x1, co w praktyce oznacza, że trzeba po prostu postawić dowolny elektroniczny zakład bukmacherski AKO lub SOLO z dowolny kursem ogólnym w ramach promocji. I to tyle. Po spełnieniu tego warunku można już swobodnie wypłacić na swoje prywatne konto bankowe bonus 34 zł za zakład bez ryzyka, a także ewentualną wygraną z kuponu sportowego.

4. Zwrot w ramach zakładu bez ryzyka otrzymam w bonusie czy gotówce bez obrotu?

W przypadku bukmachera STS sprawa ze zwrotem bukmacherskim wygląda bardzo prosto. Jeżeli Wasz internetowy bezpieczny kupon bukmacherski online w ramach zakładu bez ryzyka, postawiony za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej, nie zostanie przez Was trafiony, to wówczas STS zwróci Wam kasę z promocyjnego zakładu online na saldo depozytowe w postaci gotówki!

Kwota zakładu bukmacherskiego zostanie pomniejszona o 12% podatek od gier hazardowych i losowych. Po otrzymaniu zwrotu można swobodnie zrealizować ekspresową wypłatę na rachunek bankowy. Oczywiście można też obstawiać dalej zakłady bukmacherskie. Jeżeli zdecydujecie się na dalszą grę, to musicie pamiętać, że otrzymany zwrot bukmacherski na konto online jest w 100% wolny od dodatkowych warunków regulaminowych. Dzięki temu można obstawiać zakłady bukmacherskie AKO, SOLO lub SYSTEM za dowolne stawki pojedynczego kuponu.

5. Chcę aktywować zakład bez ryzyka, jaki zastosować kod?

Aktualny kod promocyjny do pakietu nagród VIP, w ramach którego można zgarnąć między innymi zakład bez ryzyka przegranej własnych środków z salda depozytowego STS o wartości 34 zł, to LEGALSPORT. Kod  jest aktywny 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu i zawsze zapewnia maksymalne korzyści. Co więcej, kod bonusowy w STS daje gwarancję odbioru najlepszego pakietu pieniężnego.

6. Gdzie wpisać kod promocyjny na sts.pl?

Wyjątkowe hasło rabatowe do internetowych bonusów klienckich w STS należy wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny". Więcej szczegółów dotyczących kodu znajdziecie w sekcji "Kody promocyjne do bukmacherów - pakiet STS".

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

BONUS bez ryzyka w STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Ga.Pa
skomentowano ponad miesiąc temu
w koncu zrobili bonus bez ryzyka, trzeba gonić Fortunę ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.