sobota, 10 kwietnia 2021
Najnowsze: Weekend w forBET: hity na kuponie AKO

Jak obstawiać siatkówkę w forBET

Jak grać na siatkówkę w forBET Online? Pewne typy na siatkę w forBET z wysokimi kursami - Bogata oferta zakładów pre-match i LIVE

Najlepsze bonusy na siatkarskie typy Pakiet powitalny 2410 zł w forBET z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak obstawiać siatkę w forBET - porady dla graczy
  1. Wybieraj typy na faworytów w meczu
  2. Stawiaj handicapy setowe 
  3. Postaw dokładny wynik meczu
  4. Graj zakłady z oferty LIVE
  5. Typuj niszowe rozgrywki
 2. Przykładowy kupon na siatkówkę w forBET
 3. ForBET - najlepsze siatkarskie promocje
  1. Najlepszy bonus startowy z kodem
 4. FAQ: pytania o typowanie siatkówki w forBET
Praktyczne wskazówki dla typerów jak dobrze grać na siatkę w forBET
Jak skutecznie obstawiać siatkówkę w forBET Zakłady Bukmacherskie?

ForBET Online to legalny polski bukmacher, który rozwija się bardzo dynamicznie, dzięki czemu znajduje się w czołówce rankingu operatorów internetowych, konkurując nie tylko z TOTALbet, Betclic czy BETFAN, ale też z Fortuną czy STS.

siatkówka bez podatku
Najlepsza gra bez podatku na start +14% aktywna przez 14 dni

Taki stan rzeczy to w głównej mierze zasługa mocno rozbudowanej oferty zakładów wzajemnych, obejmującej aż trzydzieści różnych dyscyplin sportowych. Jedno z ważniejszych miejsc oferty bukmacherskiej forBET zajmuje oczywiście siatkówka, którą można obstawiać zarówno na kuponach pojedynczych (SOLO), jak i wielokrotnych (AKO) czy kombinacyjnych (KOMBI).

Warszawski bukmacher do ukazującej się codziennie propozycji rynków siatkarskich podchodzi bardzo poważnie, ponieważ zakładki pre-match i LIVE zawierają wiele ciekawych typów i podtypów. Co warte uwagi, zdecydowana większość selekcji volleyball jest opatrzona mega wysokimi kursami - a to przecież jest priorytetem dla graczy przy wyborze odpowiedniego operatora.

Ponad 20 siatkarskich lig w forBETRozbudowana oferta zakładów pre-match i LIVEforBET wystawia dochodowe kursy na siatkówkęTypuj siatkę w aplikacji FORBET Mobile

Ponad 20 siatkarskich lig w forBET
Rozbudowana oferta zakładów pre-match i LIVE
forBET wystawia dochodowe kursy na siatkówkę
Typuj siatkę w aplikacji FORBET Mobile

GRAJ w

Łącznie forBET do dyspozycji graczy oddał atrakcyjne współczynniki kursowe z około 20 siatkarskich lig z całego świata (najwięcej opcji będzie dostępnych w weekendy). Oprócz najbardziej popularnych rozgrywek jak np. polska Plus Liga i TAURON Liga, włoska SuperLega, Serie A, rosyjska Super Liga czy turecka Efeler Ligi, na swoje internetowe kupony online będziecie mogli wrzucać także typy z niszowych lig jak chociażby hiszpańska, belgijska, koreańska czy brazylijska. Dodatkowo siatkarska oferta forBET jest uzupełniona o rynki w ramach europejskich pucharów, dlatego też bez żadnych kłopotów zagracie typy z elitarnej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, a także Pucharu CEV, Ligi Narodów i Mistrzostw Świata.

Dostęp do wszystkich siatkarskich rynków głównych i szczegółowych jest banalnie prosty, ponieważ oprócz tradycyjnej strony internetowej www.iforbet.pl, sponsor Rakowa Częstochowa wypuścił również nowoczesną i bardzo funkcjonalną aplikację mobilną, którą można zainstalować za darmo na smartfonach z oprogramowaniem Android i iOS.

Jak obstawiać siatkę w forBET - porady dla graczy

Wiecie już, że u cieszącego się świetnymi opiniami graczy legalnego buka forBET, dzięki świetnie rozbudowanej propozycji kursów siatkarskich, będziecie mogli z łatwością skonstruować dochodowy kupon internetowy na siatkówkę. Bez odpowiedniej taktyki o sukces w postaci wysokich wygranych finansowych na zakładach volley może być jednak trudno. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was praktyczny poradnik, w którym opisaliśmy skuteczne metody obstawiania siatkówki w forBET. Jeśli chcecie poznać sprawdzone typy na siatkówkę w forBET to trafiliście we właściwe miejsce!

Wybieraj typy na faworytów w meczu

Mecze siatkówki należą do jednych z najchętniej obstawianych rynków bukmacherskich ze względu na swoją specyfikę - to typowe zakłady dwudrogowe 1 lub 2. Zatem w teorii szansa na trafienie takiego zakładu wynosi 50%. Oczywiście prawdopodobieństwo triumfu wzrasta wraz z lepszym potencjałem drużyny, ale za tym idą proporcjonalnie niższe kursy.

Jednak nie ma to aż takiego znaczenia, bo w forBET znajdziecie najlepsze wartości kursowe na faworytów spośród całej stawki legalnych bukmacherów. Różnica jest zauważalna przede wszystkim wśród najpopularniejszych ligi i turniejów siatkarskich.

Extra wartości kursowe na triumf lepszej drużyny w forBET
forBET z najlepszą ofertą na zwycięstwo faworyta w meczu

Potwierdzeniem naszych słów niech będzie pojedynek pomiędzy Skrą Bełchatów a Zenitem Kazań w ramach elitarnych rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji był utytułowany zespół z Rosji, który dodatkowo w tym czasie prezentował bardzo wysoką formę. W ofercie przedmeczowej forBET wygrana ekipy z Kazania została wyceniona na 1.28 i taka wartość znacznie przewyższała ofertę konkurencji. Dla porównania ten sam typ w eToto posiadał kurs 1.24, w STS i BETFAN 1.22, a w Fortunie czy TOTALbet zaledwie 1.21 i 1.20. 

Stawiaj handicapy setowe 

Kolejnym wielkim atutem oferty siatkarskiej forBET jest handicap na sety, który charakteryzuje się u tego buka nie tylko maksymalnym rozbudowaniem (do wyboru macie wszystkie cztery opcje), ale i również znakomitymi wartościami kursowymi, przekładającymi się na zdecydowanie wyższe wygrane niż te jakie moglibyśmy uzyskać u innych operatorów. Co więcej, handicapy +/- 1.5 i 2.5 seta do wyniku drużyny są dostępne w propozycji bukmachera z Warszawy zarówno dla najbardziej medialnych rozgrywek, jak i tych mniej popularnych, jak chociażby liga koreańska czy brazylijska.

forBET oferuje najwyższe wartości kursowe na handicap
Najwyższe kursy na handicap setowy tylko w forBET Zakłady Sportowe

Idealnym przykładem extra kursów na handicap będzie starcie Lube Civitanova z Zaksą Kędzierzyn Koźle, w którym zaobserwowaliśmy ogromną dominację forBET nad innymi firmami urządzającymi zakłady. Zespół z województwa opolskiego był skazywany przez wszystkich bukmacherów na porażkę, stąd warto było skorzystać z dodatniego handicapu do ich wyniku.

Plus 1.5 seta do wyniku ZAKSY w forBET był obarczony mega wysokim kursem 3.00. Jedynie STS był w stanie dotrzymać kroku spółce wspierającej Arkę Gdynia, ponieważ wystawił na ten typ wartość 2.90. Oferta pozostałych buków była znacznie niższa - eToto 2.70, Betclic 2.55, TOTALbet 2.50, Fortuna 2.45 czy BETFAN 2.40.

Postaw dokładny wynik meczu

Wytypowanie dokładnego wyniku meczu nie jest łatwym zadaniem dla graczy bez względu na dyscyplinę. W przypadku siatkówki mamy jednak ułatwione zadanie, ponieważ dane spotkanie może zakończyć się jednym z sześciu wyników (3:0, 3:1, 3:2,0:3,1:3,2:3). Dużo trudniej trafić np. wynik meczu piłki nożnej czy hokeja na lodzie, gdzie zakres rozstrzygnięć jest szerszy.

Tak czy inaczej, przy dokładnym wyniku ryzyko pomyłki jest wysokie, stąd też rekompensatą za cały trud włożony w zakład będą atrakcyjne współczynniki. Jednym z liderów pod względem wysokości kursów na exact result jest forBET, który proponuje tu naprawdę świetne wartości.

Najlepsza oferta na exact result w forBET Zakłady Bukmacherskie
Siatkówka w forBET - wysokie kursy na dokładny wynik

Tym razem jako przykład posłuży nam mecz w ramach Ligi Mistrzyń między Busto Arsizio i Eczacibasi Vitra. Pod analizę wzięliśmy dwa dokładne rezultaty z tego meczu (3:0 i 1:3), aby być bardziej wiarygodnym. Wśród najlepszych ofert znalazły się te oferowane przez forBET, ponieważ stołeczny buk udostepnił kursy kolejno 5.40 i 4.60. Podobne wartości odszukaliśmy tylko w eToto, a na dalszych miejscach uplasowały się takie firmy jak BETFAN (5.20 i 4.50), STS (5.10 i 4.55), Fortuna (5.10 i 4.50) i Betclic (5.20 i 4.35).

Graj zakłady z oferty LIVE

Zakłady na żywo, czyli takie które można typować po rozpoczęciu meczu zyskują coraz bardziej w oczach graczy, ponieważ dynamika rozgrywki i zmieniające się wydarzenia pozwalają na wyłapanie zdecydowanie wyższych kursów niż te wystawiane w ofercie przedmeczowej. Sprawdziliśmy jak w tej kwestii prezentuje się bukmacher forBET i mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość - współczynniki kursowe pojawiające się w siatkarskiej zakładce LIVE są mega dochodowe i o kilka groszy przewyższają ofertę konkurencji.

FORBET - świetnie dopracowana funkcja typowania na żywo
Bogata oferta typów i podtypów w zakładce LIVE w forBET Online

Naszym przykładem niech będzie starcie dwóch włoskich ekip Scandicci i Conegliano w LM, który prezentujemy Wam na grafice powyżej. W forBET kurs live (w trzecim secie) na wygraną gospodyń był na poziomie 1.55. W tym samym momencie konkurencja wystawiła niższe wartości - 1.52 było w TOTALbet, LVBET, Betclic i BETFAN, a 1.50 w STS, Fortunie i PzBuk.

Może różnica nie należy do najwyższych, ale przy kuponach AKO takie dysproporcje będą miały ogromne znaczenie przy ostatecznej wygranej. Dodatkowo, jak widzicie na grafice, zakładka LIVE w forBET jest dopracowana niemal do perfekcji, oprócz przejrzystego Match Trackera, znajdują się tam wszystkie potrzebne statystyki dotyczące danego spotkania.

Typuj niszowe rozgrywki

Jak wspominaliśmy we wcześniejszej części tekstu, forBET wystawia w swojej ofercie rynki bukmacherskie nie tylko na najbardziej popularne rozgrywki siatkarskie. Warszawski operator próbuje dotrzeć do szerokiego grona graczy i organizuje swoje zakłady wzajemne także na niszowe ligi z takich krajów jak np. Chorwacja, Finlandia, Kazachstan, Japonia, Portugalia, Szwecja czy Ukraina. Musicie pamiętać, że w tych państwach trafiają się ciekawe spotkania, w których w łatwy sposób można wyłapać atrakcyjne kursy.

ForBET proponuje dochodowe rynki na niszowe ligi siatki
Mnóstwo ciekawych selekcji siatkarskich na mniej popularne rozgrywki w forBET

Co więcej, liczba oferowanych podtypów na te rozgrywki w forBET powinna zadowolić nawet wymagających typerów, ponieważ np. na ligę hiszpańską, szwedzką czy argentyńską spółka z Warszawy proponuje zazwyczaj 20 - 30 rozbudowanych selekcji. Dla porównania inni operatorzy nie przykładają do tego tematu zbytniej uwagi, ograniczając swoją ofertę do podstawowych rynków. W Fortunie, STS, eToto czy Betclic znajdziecie około 10 opcji do gry na mało popularne ligi.

Przykładowy kupon na siatkówkę w forBET

Jedną z największych zalet siatkówki jest fakt, że mecze możemy obstawiać praktycznie przez cały rok, gdyż w sezonie jesienno-zimowym i wiosną rozgrywane są ligi krajowe i europejskie puchary, zaś latem do rywalizacji przystępują reprezentacje. To sprawia, że ułożenie dochodowego kuponu internetowego na siatkówkę w forBET nie powinno być dużym wyzwaniem. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy poglądowy kupon siatkarski, obejmujący wszystkie wskazówki opisane w poprzedniej części tekstu.

Zakłady bukmacherskie forBET
Wirtualny kupon online na siatkówkę w forBET Zakłady Bukmacherskie:
Skra Bełchatów – Zenit Kazań, Liga Mistrzów, typ: 2, kurs – 1.28
SVG Luneburg – VfB Friedrichshafen, Bundesliga, typ: 2, kurs – 1.46
GKS Katowice – AZS Olsztyn, Plus Liga, typ: GKS (+1.5 seta), kurs: 1.88
Dynamo Moskwa – Belogore Belgorod, Super Liga, typ: 3:0, kurs – 1.42
Chieri 76 – Conegliano Volley, Serie A1, typ: 2 (1 set), kurs – 1.38 LIVE
Blumenau – Volei Renata, Brasil Superliga, typ: 2, kurs – 1.25
-------------
Kurs całkowity kuponu: 8.60 | Stawka kuponu: 100 PLN
Ewentualna wygrana: 756,80 PLN
Wygrana z GRĄ BEZ PODATKU: 860 PLN
Nowe konto w forBET tylko z kodem

Nasz kupon online składa się łącznie z sześciu zdarzeń, w tym jeden mecz pochodzi z oferty na żywo, która w forBET jest wyjątkowo korzystna dla graczy. Budżet jaki przeznaczyliśmy na ten zakład akumulowany to standardowe 100 złotych, dzięki czemu nasza potencjalna wygrana może wynieść nieco ponad 750 zł. To świetny zysk finansowy, biorąc pod uwagę wartości kursowe, które nie należą do bardzo ryzykownych.

Co więcej, w forBET każdy nowy gracz, który założy swoje konto przy użyciu naszego kodu afiliacyjnego LEGALSPORT będzie mógł przez dwa tygodnie od aktywacji profilu obstawiać wszystkie kupony z extra dodatkiem 14% do wygranych w ramach promocji gra bez podatku. Przekładając ten bonus na powyższy kupon 6 AKO (spełnia wymagania minimum 3 zdarzeń po kursie 1.30), dochód w przypadku trafienia będzie o ponad 100 zł większy niż w standardzie!

ForBET - najlepsze siatkarskie promocje

Nic tak dobrze nie działa na zmysły graczy jak atrakcyjny system bonusów bukmacherskich, zwiększający szanse na wysokie wygrane online. Licencjonowany bukmacher forBET należy do operatorów, którzy do zakładki z bonusami przywiązują ogromną uwagę i udostępniają swoim graczom wiele premii gotówkowych.

Rozbudowany zestaw promocji dla typerówExtra promocje Combo z mega kursamiFreebet urdzinowy dla każdego typera

Rozbudowany zestaw promocji dla typerów
Extra promocje Combo z mega kursami
Freebet urdzinowy dla każdego typera

GRAJ w

W forBET, obstawiając typy siatkarskie będziecie mogli wspomagać się zarówno stałymi promocjami, jak i tymi organizowanymi na specjalne okazje, czyli tzw. bonusy tymczasowe. Jeżeli chodzi o te pierwsze to w tym miejscu nie można pominąć extra promocji Combo Expert, która każdego dnia podbija współczynniki kursowe o średnio 5-10%. Ponadto, sponsor strategiczny drużyny Rakowa Częstochowa przygotował dla wszystkich typerów specjalny bonus urodzinowy forBET w postaci freebetu w wysokości 20 zł do wykorzystania na m.in. zdarzenia siatkarskie.

Warszawski buk dość regularnie wypuszcza również bonusy okazjonalne, które pojawiają się w ofercie sportowej przy okazji np. decydujących faz europejskich pucharów (Liga Mistrzów, Puchar CEV) oraz na imprezach rangi międzynarodowej, czyli Mistrzostwach Świata czy Ligi Narodów. W ramach bonusów najczęściej można trafić na ekskluzywne freebety oraz zakłady bez ryzyka. 

Najlepszy bonus startowy z kodem

Głównym elementem całego schematu promocyjnego w forBET Sp. z o.o. jest jednak pakiet wyjątkowych nagród finansowych jako promocja powitalna dla nowych graczy. Musicie pamiętać, że bonus na start najlepiej odebrać z naszym ekskluzywnym kodem polecającym LEGALSPORT, ponieważ tylko wtedy możecie liczyć na maksymalną premię do kwoty 2410 zł.

Pakiet powitalnych premii finansowych 2410 zł w forBET z kodem LEGALSPORT
Kod do najlepszego bonusu 2410 zł na start w forBET

Rejestracja nowego konta typerskiego z kodem LEGALSPORT spowoduje, że na dzień dobry bukmacher dopisze do Waszego profilu bonus 100% od wpłaty 2000 zł (+ dodatkowe 80 zł za kod), bonus bez depozytu w wysokości 30 zł oraz unikalny cashback 100 zł. Uzupełnieniem pakietu startowego jest mnożnik MaxiZysk od drugiego depozytu do 200 zł oraz pożądana przez graczy gra bez podatku na start +14% aktywna przez 14 dni od aktywacji konta. 

FAQ: pytania o typowanie siatkówki w forBET

Typerzy bardzo chętnie wrzucają na swoje kupony online wydarzenia siatkarskie. W tej zakładce nasi eksperci od volleyballu przygotowali dla Was odpowiedzi na najczęściej pojawiające się sieci pytania w temacie skutecznego typowania siatkówki w forBET.

🏐 Czy w forBET warto puszczać kupony złożone z typów siatkarskich?

Tak, zdecydowanie warto obstawiać siatkówkę w forBET, ponieważ ten operator w swojej propozycji siatkarskich zakładów posiada szereg ciekawych typów i podtypów z ponad 20 różnych lig na całym świecie. Spółka proponuje swoim graczom nie tylko rynki główne, ale i również selekcje szczegółowe których próżno szukać u konkurencji (np. wynik po 2,4,6 czy 8 punktach). >> Jak obstawiać siatkówkę w forBET

🏐 Jakie typy siatkarskie najlepiej grać w forBET Online?

Do najbardziej dochodowych rynków siatkarskich w forBET można zaliczyć zakłady na zwycięstwo faworyta w meczu oraz handicap setowy do wyniku danej drużyny. Warszawski operator udostępnia także wysokie współczynniki na typy dotyczące dokładnego wyniku. >> Sprawdź najlepsze typy na siatkówkę w forBET

🏐 Czy forBET ma w swojej bazie bonusy na siatkę?

Tak, forBET regularnie przygotowuje promocje specjalne na najważniejsze siatkarskie mecze (np. codzienna promocja Combo Expert, która regularnie podwyższa kursy na mecze siatkówki). Na zakłady na volleybal warto też wykorzystać bonus powitalny z kodem w kwocie nawet 2410 zł. >> Bonusy na siatkę w forBET

🏐 Czy do typowania siatkówki w forBET potrzebny jest kod promocyjny?

Nie, do postawienia zakładu siatkarskiego nie będzie Wam potrzebny kod premiowy. Jest on jednak konieczny w procesie zakładania nowego konta gracza w forBET, ponieważ wówczas możecie otrzymać  od bukmachera najlepsze warunki promocji startowej.

🏐 Czy w forBET można zawierać zakłady siatkarskie przez telefon?

Sponsor główny piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego przygotował dla swoich użytkowników nowoczesną i mega funkcjonalną aplikację mobilną, z której można korzystać przy użyciu smartfonów. Apka na telefon działa zarówno na urządzeniach z oprogramowaniem Android, jak i iOS i sprawdzi się w każdym miejscu.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać siatkówkę w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.