Northampton Town - Reading wynik meczu 0:2
Northampton Town - Reading (31.01.2026) wynik meczu 0:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Northampton Town | 0 min |
|---|---|
| Remis | 55 min |
| Prowadzenie Reading | 44 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Northampton Town Moore 57', Mcgeehan 67' | 2 |
| Kartki Reading Savage 52', Yiadom 90+2', Roberts 90+4' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 55 min (0'–55') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 55' |
| Gol średnio co | 49,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 99 min | 50 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 17 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,8 min |
| Gole po przerwie 2 z 2 goli | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League One 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 30. kolejka |
| Data | 31.01.2026, 15:00 |
| Pogoda | pochmurno, 7°C |
| Sędzia | O'Connor, Jamie |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Northampton Town - Reading z 31.01.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Northampton Town vs Reading
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
Northampton Town
- Śr. wiek
- 28,2
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,32
- 34 Ross Fitzsimons bramkarz 100 tys. € 32 l. 185 cm 46
- 3 Conor Mccarthy obrońca 63' 275 tys. € 28 l. 184 cm 36
- 12 Nesta Guinness-Walker obrońca 350 tys. € 26 l. 180 cm 40
- 5 Jon Guthrie obrońca 37' 100 tys. € 33 l. 178 cm 19
- 23 Terry Taylor pomocnik 300 tys. € 25 l. 183 cm 44
- 21 Jack Perkins pomocnik 63' 175 tys. € 22 l. – 36
- 7 Sam Hoskins pomocnik 125 tys. € 33 l. 172 cm 42
- 4 Dean Campbell pomocnik 400 tys. € 25 l. 181 cm 43
- 10 Elliott List napastnik 78' 100 tys. € 29 l. 178 cm 34
- 11 Kamarai Simon-Swyer napastnik 78' 100 tys. € 23 l. 175 cm 37
- 9 Tom Eaves napastnik 75 tys. € 34 l. 190 cm 34
- 1 Lee Burge bramkarz 75 tys. € 33 l. 190 cm 43
- 35 Max Dyche obrońca 63' 150 tys. € 23 l. – 39
- 17 Michael Jacobs pomocnik 50 tys. € 34 l. 175 cm 30
- 8 Cameron Mcgeehan pomocnik 63' 250 tys. € 31 l. 180 cm 33
- 24 Elliott Moore obrońca 37' 400 tys. € 29 l. 195 cm 13
- 27 Jack Vale napastnik 78' 150 tys. € 25 l. 185 cm 23
- 15 Jake Evans napastnik 78' 175 tys. € 18 l. – 17
Trener Chris Hogg
Reading
- Śr. wiek
- 27,3
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 7,40
- 1 Joel Pereira bramkarz 225 tys. € 30 l. 188 cm 43
- 3 Jeriel Dorsett obrońca 450 tys. € 24 l. 173 cm 42
- 24 Ryan Nyambe obrońca 89' 800 tys. € 28 l. 183 cm 19
- 15 Paudie O’connor obrońca 650 tys. € 29 l. 191 cm 36
- 5 Haydon Roberts obrońca 1 mln € 24 l. 188 cm 14
- 8 Charlie Savage pomocnik 62' 900 tys. € 23 l. 182 cm 43
- 29 K. Doyle pomocnik 75' 500 tys. € 21 l. – 41
- 10 Lewis Wing pomocnik 700 tys. € 31 l. 185 cm 46
- 32 P. Lane pomocnik 75' 550 tys. € 25 l. 179 cm 35
- 27 Will Keane napastnik 89' 200 tys. € 33 l. 187 cm 14
- 7 Jack Marriott napastnik 400 tys. € 32 l. 173 cm 24
- 17 Andy Yiadom obrońca 89' 100 tys. € 34 l. 180 cm 32
- 16 Benn David Ward obrońca 175 tys. € 22 l. 188 cm 11
- 25 Jack Stevens bramkarz 175 tys. € 29 l. 188 cm 40
- 30 Matt Ritchie pomocnik 75' 75 tys. € 37 l. 173 cm 31
- 6 Liam Fraser pomocnik 62' 550 tys. € 28 l. 185 cm 36
- 9 Kelvin Ehibhatiomhan napastnik 75' 750 tys. € 23 l. 191 cm 42
- 12 Finley Burns obrońca 89' 800 tys. € 23 l. 196 cm 42
Trener Leam Richardson
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Northampton Town w meczu z Reading?
W wyjściowym składzie Northampton Town w ustawieniu 3-4-3: w bramce R. Fitzsimons, w obronie C. Mccarthy, N. Guinness-Walker oraz J. Guthrie, w pomocy T. Taylor, J. Perkins, S. Hoskins oraz D. Campbell, w ataku E. List, K. Simon-Swyer oraz T. Eaves. Z ławki weszli: E. Moore (37'), M. Dyche (63'), C. Mcgeehan (63'), J. Vale (78') oraz J. Evans (78').
Jaki był wyjściowy skład Reading w meczu z Northampton Town?
W wyjściowym składzie Reading w ustawieniu 4-4-2: w bramce J. Pereira, w obronie J. Dorsett, R. Nyambe, P. O'Connor oraz H. Roberts, w pomocy C. Savage, K. Doyle, L. Wing oraz P. Lane, w ataku W. Keane, J. Marriott. Z ławki weszli: L. Fraser (62'), M. Ritchie (75'), K. Ehibhatiomhan (75'), A. Yiadom (89') oraz F. Burns (89').
Forma w 10 ostatnich meczach
Northampton Town - Reading
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Northampton Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Northampton Town
0
Oldham Athletic
1
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
31 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
1
Northampton Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Northampton Town
2
Colchester United
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Northampton Town
0
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Grimsby Town
0
Northampton Town
2
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
York City
1
Northampton Town
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Cambridge United
2
Northampton Town
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Northampton Town
0
Rotherham United
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Northampton Town
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
16:00
|
Northampton Town
1
Newport County
0
|
||
| League Two, 5. kolejka | |||
Reading - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
04 Lis
20:45
|
Oxford United
2
Reading
0
|
||
| League One, 3. kolejka | |||
|
31 Paź
13:30
|
Plymouth
0
Reading
0
|
||
| League One, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Reading
2
Barnsley
1
|
||
| League One, 13. kolejka | |||
|
21 Paź
21:00
|
Reading
1
Leyton Orient
0
|
||
| League One, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Wigan Athletic
1
Reading
0
|
||
| League One, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Reading
0
Chelsea U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Milton Keynes Dons
1
Reading
5
|
||
| League One, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Reading
1
Bradford City
1
|
||
| League One, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Wycombe
2
Reading
2
|
||
| League One, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Reading
2
Notts County
0
|
||
| League One, 7. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Northampton Town - Reading
Bilans 7 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 57% (4 z 7)
- Powyżej 2,5 gola 43% (3 z 7)
- Powyżej 3,5 gola 43% (3 z 7)
- Obie strzelą (BTTS) 43% (3 z 7)
- Mecze bez gola 14% (1 z 7)
- Remisy 14% (1 z 7)
- Wygrana 1 golem 29% (2 z 7)
- Wygrana 3+ golami 14% (1 z 7)
Northampton Town - Reading mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Sty
15:00
|
Northampton Town
0
Reading
2
|
||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||
|
21 Paź
2025
|
Reading
1
Northampton Town
0
|
||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||
|
12 Kwi
2025
|
Northampton Town
0
Reading
0
|
||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||
|
26 Gru
2024
|
Reading
4
Northampton Town
1
|
||
| League One 2024/2025, 22. kolejka | |||
|
29 Mar
2024
|
Reading
1
Northampton Town
0
|
||
| League One 2023/2024 | |||
|
03 Paź
2023
|
Northampton Town
3
Reading
1
|
||
| League One 2023/2024 | |||
|
24 Sie
2010
|
Reading
(2)
3
Northampton Town
(4)
3
|
||
| Puchar Ligi Angielskiej 2010/2011 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Northampton Town - Reading
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 7 meczach Northampton Town - Reading.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Reading | 2 (29%) |
| 2. | 0:0 remis | 1 (14%) |
| 3. | 0:2 wygrana Reading | 1 (14%) |
| 4. | 1:4 wygrana Reading | 1 (14%) |
| 5. | 3:1 wygrana Northampton Town | 1 (14%) |
| 6. | 3:3 remis | 1 (14%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Bez porażki Northampton Town najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol Northampton Town najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Czyste konto Northampton Town najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Northampton Town - Reading według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Northampton | Remis | Reading |
|---|---|---|---|---|
| League One | 6 | 1 | 1 | 4 |
| Puchar Ligi Angielskiej | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 7 | 2 | 1 | 4 |
Atut własnego boiska
Northampton Town u siebie i Reading na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Northampton Town - Reading?
W 7 spotkaniach bezpośrednich Northampton Town ma na koncie 2 zwycięstwa, Reading 4, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 7:12 dla Northampton Town. Ostatni mecz rozegrano 31 stycznia 2026 (League One), a Northampton Town - Reading zakończył się wynikiem 0:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 Reading (2024).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Reading nad Northampton Town?
Ostatnie zwycięstwo Reading nad Northampton Town przypadło na 31 stycznia 2026 (League One, 2:0). Obie drużyny strzelały w 3 spotkaniach (43%), a 3 gole lub więcej padły w 3 spotkaniach (43%).
Miejsca Northampton Town oraz Reading
w tabeli League One
Tabela
League One 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lincoln City
|
46 | 31 | 10 | 5 | 89:41 | 48 | 103 | |
2
|
Cardiff City
|
46 | 27 | 10 | 9 | 90:50 | 40 | 91 | |
3
|
Stockport County
|
46 | 22 | 11 | 13 | 71:58 | 13 | 77 | |
4
|
Bradford City
|
46 | 22 | 11 | 13 | 58:51 | 7 | 77 | |
5
|
Bolton
|
46 | 19 | 18 | 9 | 70:52 | 18 | 75 | |
6
|
Stevenage
|
46 | 21 | 12 | 13 | 49:46 | 3 | 75 | |
7
|
Luton Town
|
46 | 21 | 11 | 14 | 68:56 | 12 | 74 | |
8
|
Plymouth
|
46 | 22 | 7 | 17 | 75:63 | 12 | 73 | |
9
|
Huddersfield Town
|
46 | 18 | 13 | 15 | 74:64 | 10 | 67 | |
10
|
Mansfield Town
|
46 | 16 | 17 | 13 | 62:50 | 12 | 65 | |
11
|
Wycombe
|
46 | 17 | 12 | 17 | 69:58 | 11 | 63 | |
12
|
Reading
|
46 | 16 | 15 | 15 | 64:60 | 4 | 63 | |
13
|
Blackpool
|
46 | 17 | 9 | 20 | 54:65 | -11 | 60 | |
14
|
Doncaster Rovers
|
46 | 17 | 9 | 20 | 50:69 | -19 | 60 | |
15
|
Barnsley
|
46 | 15 | 14 | 17 | 68:73 | -5 | 59 | |
16
|
Wigan Athletic
|
46 | 14 | 14 | 18 | 49:58 | -9 | 56 | |
17
|
Burton Albion
|
46 | 13 | 15 | 18 | 50:60 | -10 | 54 | |
18
|
Peterborough
|
46 | 15 | 8 | 23 | 64:68 | -4 | 53 | |
19
|
AFC Wimbledon
|
46 | 15 | 8 | 23 | 51:72 | -21 | 53 | |
20
|
Leyton Orient
|
46 | 14 | 10 | 22 | 59:71 | -12 | 52 | |
21
|
Exeter City
|
46 | 12 | 13 | 21 | 52:61 | -9 | 49 | |
22
|
Port Vale
|
46 | 10 | 12 | 24 | 36:61 | -25 | 42 | |
23
|
Rotherham United
|
46 | 10 | 11 | 25 | 41:71 | -30 | 41 | |
24
|
Northampton Town
|
46 | 9 | 8 | 29 | 39:74 | -35 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lincoln City
|
46 | 31 | 10 | 5 | 89:41 | 48 | 103 | |
2
|
Cardiff City
|
46 | 27 | 10 | 9 | 90:50 | 40 | 91 | |
3
|
Stockport County
|
46 | 22 | 11 | 13 | 71:58 | 13 | 77 | |
4
|
Bradford City
|
46 | 22 | 11 | 13 | 58:51 | 7 | 77 | |
5
|
Bolton
|
46 | 19 | 18 | 9 | 70:52 | 18 | 75 | |
6
|
Stevenage
|
46 | 21 | 12 | 13 | 49:46 | 3 | 75 | |
7
|
Luton Town
|
46 | 21 | 11 | 14 | 68:56 | 12 | 74 | |
8
|
Plymouth
|
46 | 22 | 7 | 17 | 75:63 | 12 | 73 | |
9
|
Huddersfield Town
|
46 | 18 | 13 | 15 | 74:64 | 10 | 67 | |
10
|
Mansfield Town
|
46 | 16 | 17 | 13 | 62:50 | 12 | 65 | |
11
|
Wycombe
|
46 | 17 | 12 | 17 | 69:58 | 11 | 63 | |
12
|
Reading
|
46 | 16 | 15 | 15 | 64:60 | 4 | 63 | |
13
|
Blackpool
|
46 | 17 | 9 | 20 | 54:65 | -11 | 60 | |
14
|
Doncaster Rovers
|
46 | 17 | 9 | 20 | 50:69 | -19 | 60 | |
15
|
Barnsley
|
46 | 15 | 14 | 17 | 68:73 | -5 | 59 | |
16
|
Wigan Athletic
|
46 | 14 | 14 | 18 | 49:58 | -9 | 56 | |
17
|
Burton Albion
|
46 | 13 | 15 | 18 | 50:60 | -10 | 54 | |
18
|
Peterborough
|
46 | 15 | 8 | 23 | 64:68 | -4 | 53 | |
19
|
AFC Wimbledon
|
46 | 15 | 8 | 23 | 51:72 | -21 | 53 | |
20
|
Leyton Orient
|
46 | 14 | 10 | 22 | 59:71 | -12 | 52 | |
21
|
Exeter City
|
46 | 12 | 13 | 21 | 52:61 | -9 | 49 | |
22
|
Port Vale
|
46 | 10 | 12 | 24 | 36:61 | -25 | 42 | |
23
|
Rotherham United
|
46 | 10 | 11 | 25 | 41:71 | -30 | 41 | |
24
|
Northampton Town
|
46 | 9 | 8 | 29 | 39:74 | -35 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lincoln City
|
23 | 18 | 4 | 1 | 53:20 | 33 | 58 | |
| 2 |
Cardiff City
|
23 | 17 | 2 | 4 | 50:23 | 27 | 53 | |
| 3 |
Bradford City
|
23 | 15 | 5 | 3 | 32:17 | 15 | 50 | |
| 4 |
Stevenage
|
23 | 14 | 7 | 2 | 27:13 | 14 | 49 | |
| 5 |
Bolton
|
23 | 13 | 8 | 2 | 46:24 | 22 | 47 | |
| 6 |
Luton Town
|
23 | 13 | 6 | 4 | 37:24 | 13 | 45 | |
| 7 |
Stockport County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 38:26 | 12 | 43 | |
| 8 |
Huddersfield Town
|
23 | 11 | 9 | 3 | 42:27 | 15 | 42 | |
| 9 |
Wycombe
|
23 | 13 | 3 | 7 | 45:23 | 22 | 42 | |
| 10 |
Blackpool
|
23 | 12 | 5 | 6 | 35:29 | 6 | 41 | |
| 11 |
Reading
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 12 |
Wigan Athletic
|
23 | 11 | 4 | 8 | 24:17 | 7 | 37 | |
| 13 |
Mansfield Town
|
23 | 9 | 8 | 6 | 38:27 | 11 | 35 | |
| 14 |
Plymouth
|
23 | 10 | 4 | 9 | 33:33 | 0 | 34 | |
| 15 |
Doncaster Rovers
|
23 | 9 | 6 | 8 | 27:32 | -5 | 33 | |
| 16 |
Barnsley
|
23 | 9 | 6 | 8 | 39:37 | 2 | 33 | |
| 17 |
Burton Albion
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:28 | -1 | 32 | |
| 18 |
Leyton Orient
|
23 | 8 | 7 | 8 | 32:30 | 2 | 31 | |
| 19 |
Exeter City
|
23 | 8 | 7 | 8 | 30:29 | 1 | 31 | |
| 20 |
Peterborough
|
23 | 8 | 6 | 9 | 39:30 | 9 | 30 | |
| 21 |
AFC Wimbledon
|
23 | 8 | 4 | 11 | 25:31 | -6 | 28 | |
| 22 |
Rotherham United
|
23 | 6 | 9 | 8 | 24:32 | -8 | 27 | |
| 23 |
Northampton Town
|
23 | 6 | 4 | 13 | 23:31 | -8 | 22 | |
| 24 |
Port Vale
|
23 | 4 | 9 | 10 | 17:25 | -8 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lincoln City
|
23 | 13 | 6 | 4 | 36:21 | 15 | 45 | |
| 2 |
Plymouth
|
23 | 12 | 3 | 8 | 42:30 | 12 | 39 | |
| 3 |
Cardiff City
|
23 | 10 | 8 | 5 | 40:27 | 13 | 38 | |
| 4 |
Stockport County
|
23 | 9 | 7 | 7 | 33:32 | 1 | 34 | |
| 5 |
Mansfield Town
|
23 | 7 | 9 | 7 | 24:23 | 1 | 30 | |
| 6 |
Luton Town
|
23 | 8 | 5 | 10 | 31:32 | -1 | 29 | |
| 7 |
Bolton
|
23 | 6 | 10 | 7 | 24:28 | -4 | 28 | |
| 8 |
Bradford City
|
23 | 7 | 6 | 10 | 26:34 | -8 | 27 | |
| 9 |
Doncaster Rovers
|
23 | 8 | 3 | 12 | 23:37 | -14 | 27 | |
| 10 |
Stevenage
|
23 | 7 | 5 | 11 | 22:33 | -11 | 26 | |
| 11 |
Reading
|
23 | 6 | 8 | 9 | 31:32 | -1 | 26 | |
| 12 |
Barnsley
|
23 | 6 | 8 | 9 | 29:36 | -7 | 26 | |
| 13 |
Huddersfield Town
|
23 | 7 | 4 | 12 | 32:37 | -5 | 25 | |
| 14 |
AFC Wimbledon
|
23 | 7 | 4 | 12 | 26:41 | -15 | 25 | |
| 15 |
Peterborough
|
23 | 7 | 2 | 14 | 25:38 | -13 | 23 | |
| 16 |
Burton Albion
|
23 | 4 | 10 | 9 | 23:32 | -9 | 22 | |
| 17 |
Wycombe
|
23 | 4 | 9 | 10 | 24:35 | -11 | 21 | |
| 18 |
Leyton Orient
|
23 | 6 | 3 | 14 | 27:41 | -14 | 21 | |
| 19 |
Port Vale
|
23 | 6 | 3 | 14 | 19:36 | -17 | 21 | |
| 20 |
Blackpool
|
23 | 5 | 4 | 14 | 19:36 | -17 | 19 | |
| 21 |
Wigan Athletic
|
23 | 3 | 10 | 10 | 25:41 | -16 | 19 | |
| 22 |
Exeter City
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:32 | -10 | 18 | |
| 23 |
Rotherham United
|
23 | 4 | 2 | 17 | 17:39 | -22 | 14 | |
| 24 |
Northampton Town
|
23 | 3 | 4 | 16 | 16:43 | -27 | 13 |