Tranmere Rovers - Fleetwood Town wynik meczu 1:0
Tranmere Rovers - Fleetwood Town (26.12.2025) wynik meczu 1:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Tranmere Rovers | 76 min |
|---|---|
| Remis | 23 min |
| Prowadzenie Fleetwood Townu | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Tranmere Rovers Bristow 11', Blacker 33', Dennis 37', Smith 80', 80', Whitaker 90+6' | 6 |
| Kartki Fleetwood Town Neal 76', 90+5', Evans 90+7' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 76 min (23'–99') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 23' |
| Gol średnio co | 99,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 99 min | 99 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,2 min |
| Gole po przerwie 0 z 1 gola | 0% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 22. kolejka |
| Data | 26.12.2025, 16:00 |
| Pogoda | słonecznie, 5°C |
| Sędzia | Dale Baines |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Tranmere Rovers - Fleetwood Town z 26.12.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Tranmere Rovers vs Fleetwood Town
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
Tranmere Rovers
- Śr. wiek
- 29,9
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,92
- 13 Joe Murphy bramkarz 25 tys. € 45 l. 188 cm 27
- 5 Nathan Smith obrońca 275 tys. € 30 l. 182 cm 46
- 30 Aaron Mcgowan obrońca 45' 150 tys. € 30 l. 175 cm 30
- 4 Jordan Turnbull obrońca 84' 150 tys. € 32 l. 185 cm 15
- 7 Charlie Jay Whitaker pomocnik 250 tys. € 23 l. 175 cm 42
- 14 Jayden Joseph pomocnik 75 tys. € 20 l. – 30
- 8 Sam Finley pomocnik 75 tys. € 34 l. 170 cm 31
- 24 Billy Blacker pomocnik 65' 100 tys. € 20 l. – 31
- 23 Ethan Bristow pomocnik 125 tys. € 24 l. 188 cm 21
- 18 Connor Jennings napastnik 66' 50 tys. € 35 l. 183 cm 28
- 9 Kristian Dennis napastnik 66' 0 € 36 l. 180 cm 28
- 10 Josh Davison napastnik 66' 125 tys. € 27 l. 180 cm 26
- 25 Taylan Harris napastnik 0 € 21 l. – 22
- 29 Joe Ironside napastnik 66' 150 tys. € 33 l. 180 cm 38
- 42 Nohan Kenneh pomocnik 65' 250 tys. € 23 l. 188 cm 45
- 2 Cameron Norman obrońca 45' 150 tys. € 31 l. 188 cm 42
- 6 Richard Smallwood pomocnik 84' 25 tys. € 35 l. 180 cm 29
- 12 Jack Barrett bramkarz 50 tys. € 24 l. 179 cm 41
Trener Darrell Clarke
Fleetwood Town
- Śr. wiek
- 27,0
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,21
- 13 Jay Lynch bramkarz 75 tys. € 33 l. 188 cm 46
- 5 Finley Potter obrońca 175 tys. € 22 l. 182 cm 33
- 32 Kayden Hughes obrońca 71' 125 tys. € 20 l. – 25
- 44 Toby Mullarkey obrońca 225 tys. € 31 l. 173 cm 28
- 6 Elliot Bonds pomocnik 71' 350 tys. € 26 l. 179 cm 42
- 16 Ethan Ennis pomocnik 250 tys. € 21 l. 178 cm 39
- 10 Mark Helm pomocnik 350 tys. € 25 l. 173 cm 46
- 3 Zech Medley pomocnik 325 tys. € 26 l. 195 cm 24
- 8 Matthew Virtue-Thick pomocnik 63' 200 tys. € 29 l. 175 cm 36
- 9 Will Davies napastnik 63' 100 tys. € 27 l. 186 cm 45
- 17 Ched Evans napastnik 25 tys. € 37 l. 183 cm 42
- 20 Harrison Neal pomocnik 71' 275 tys. € 25 l. 180 cm 44
- 23 George Morrison pomocnik 50 tys. € 21 l. 177 cm 22
- 14 Lewis Mccann napastnik 71' 150 tys. € 25 l. 188 cm 17
- 1 David Harrington bramkarz 150 tys. € 26 l. 185 cm 21
- 7 Ryan Graydon napastnik 63' 300 tys. € 27 l. 188 cm 24
- 15 Jordan Davies pomocnik 63' 150 tys. € 28 l. 175 cm 17
- 35 Conor Haughey obrońca – 19 l. 186 cm 26
Trener Matt Lawlor
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Tranmere Rovers w meczu z Fleetwood Town?
W wyjściowym składzie Tranmere Rovers w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce J. Murphy, w obronie N. Smith, A. Mcgowan oraz J. Turnbull, w pomocy C. Whitaker, J. Joseph, S. Finley, B. Blacker oraz E. Bristow, w ataku C. Jennings, K. Dennis. Z ławki weszli: C. Norman (45'), N. Kenneh (65'), J. Davison (66'), J. Ironside (66') oraz R. Smallwood (84').
Jaki był wyjściowy skład Fleetwood Townu w meczu z Tranmere Rovers?
W wyjściowym składzie Fleetwood Townu w ustawieniu 3-1-4-2: w bramce J. Lynch, w obronie F. Potter, K. Hughes oraz T. Mullarkey, w pomocy E. Bonds, E. Ennis, M. Helm, Z. Medley oraz M. Virtue-Thick, w ataku W. Davies, C. Evans. Z ławki weszli: R. Graydon (63'), J. Davies (63'), H. Neal (71') oraz L. Mccann (71').
Kogo zabrakło w meczu Tranmere Rovers – Fleetwood Town?
Po stronie Fleetwood Townu nie zagrali: Ched Evans.
Forma w 10 ostatnich meczach
Tranmere Rovers - Fleetwood Town
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Tranmere Rovers - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
3
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Crawley Town
1
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Northampton Town
0
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Barnet
2
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Rochdale
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
13:30
|
Chesterfield
4
Tranmere Rovers
2
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Tranmere Rovers
1
Shrewsbury Town
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Exeter City
0
Tranmere Rovers
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Fleetwood Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
3
Bristol Rovers
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
21:00
|
Fleetwood Town
(5)
1
Arsenal
(3)
1
|
||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału | |||
|
24 Paź
16:00
|
Exeter City
2
Fleetwood Town
1
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Cheltenham Town
4
Fleetwood Town
2
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
13:30
|
Fleetwood Town
2
Rotherham United
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Fleetwood Town
4
Barnsley
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Salford City
1
Fleetwood Town
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Fleetwood Town
1
Rochdale
2
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Oldham Athletic
1
Fleetwood Town
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Tranmere Rovers - Fleetwood Town
Bilans 8 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 50% (4 z 8)
- Powyżej 2,5 gola 38% (3 z 8)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 8)
- Obie strzelą (BTTS) 25% (2 z 8)
- Mecze bez gola 38% (3 z 8)
- Remisy 38% (3 z 8)
- Wygrana 1 golem 38% (3 z 8)
- Wygrana 3+ golami 13% (1 z 8)
Tranmere Rovers - Fleetwood Town mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
14 Mar
16:00
|
Fleetwood Town
0
Tranmere Rovers
0
|
||
| League Two 2025/2026, 37. kolejka | |||
|
26 Gru
2025
|
Tranmere Rovers
1
Fleetwood Town
0
|
||
| League Two 2025/2026, 22. kolejka | |||
|
02 Gru
2025
|
Tranmere Rovers
0
Fleetwood Town
3
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||
|
22 Mar
2025
|
Fleetwood Town
0
Tranmere Rovers
0
|
||
| League Two 2024/2025, 38. kolejka | |||
|
11 Lut
2025
|
Tranmere Rovers
0
Fleetwood Town
0
|
||
| League Two 2024/2025, 16. kolejka | |||
|
05 Wrz
2023
|
Fleetwood Town
2
Tranmere Rovers
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||
|
23 Lis
2019
|
Fleetwood Town
2
Tranmere Rovers
1
|
||
| League One 2019/2020 | |||
|
03 Wrz
2013
|
Tranmere Rovers
1
Fleetwood Town
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2013/2014 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Tranmere Rovers - Fleetwood Town
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 8 meczach Tranmere Rovers - Fleetwood Town.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 3 (38%) |
| 2. | 1:2 wygrana Fleetwood Townu | 2 (25%) |
| 3. | 0:2 wygrana Fleetwood Townu | 1 (13%) |
| 4. | 0:3 wygrana Fleetwood Townu | 1 (13%) |
| 5. | 1:0 wygrana Tranmere Rovers | 1 (13%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 8 meczów 8 meczów
- Bez porażki Tranmere Rovers najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Czyste konto Tranmere Rovers najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Mecze bez gola najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Gol Tranmere Rovers najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Tranmere Rovers - Fleetwood Town według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Tranmere | Remis | Fleetwood Town |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 4 | 1 | 3 | 0 |
| EFL Trophy (Anglia) | 3 | 0 | 0 | 3 |
| League One | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 8 | 1 | 3 | 4 |
Atut własnego boiska
Tranmere Rovers u siebie i Fleetwood Town na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Tranmere Rovers - Fleetwood Town?
W 8 spotkaniach bezpośrednich Tranmere Rovers ma na koncie 1 zwycięstwo, Fleetwood Town 4, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 3:9 dla Tranmere Rovers. Ostatni mecz rozegrano 14 marca 2026 (League Two), a Fleetwood Town - Tranmere Rovers zakończył się wynikiem 0:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Fleetwood Townu (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Fleetwood Townu nad Tranmere Rovers?
Ostatnie zwycięstwo Fleetwood Townu nad Tranmere Rovers przypadło na 2 grudnia 2025 (EFL Trophy (Anglia), 3:0). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Fleetwood Townu. Obie drużyny strzelały w 2 spotkaniach (25%), a 3 gole lub więcej padły w 3 spotkaniach (38%).
Miejsca Tranmere Rovers oraz Fleetwood Town
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |