poniedziałek, 18 stycznia 2021
Najnowsze: Jak ograć bukmachera stosując system

Jak obstawiać siatkówkę w TOTALbet

Siatkówka w TOTALbet - jak obstawiać. Skuteczne typowanie piki sitkowej i siatkarskie zakłady z najwyższymi kursami w TOTALbet.

Darmowe zakłady na siatkówkę Powitalny freebet 50 PLN tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet: jak typować siatkówkę – porady dla graczy
  1. Graj na handicapy setowe
  2. Wybieraj mecze ligi brazylijskiej
  3. Obstawiaj na liczbę setów w meczu
  4. Kontroluj promocje na PlusLigę
  5. Zakłady LIVE: typuj na zwycięstwo w secie
 2. Typowanie siatkówki w TOTALbet – przykłądowy kupon online
 3. Siatkarskie promocje w TOTALbet
  1. Powitalna premia na piłkę siatkową
 4. FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące typowania siatkówki w TOTALbet
TOTALbet - siatkówka w ofercie sportowej bukmachera online

Siatkówka zajmuje ważne miejsce w ofercie TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Operator od dłuższego już czasu jest oficjalnym sponsorem drużyny polskiej ekstraklasy VERVA Warszawa Orlen Paliwa, co tylko potwierdza, że ten buk prężnie działa w siatkarskim świecie.

siatkówka bez podatku
Wystarczą trzy selekcje z kursem 1.20 na kuponie

Wchodząc na witrynę internetową czy w aplikację mobilną TOTALbet bez problemu odnajdziesz zakładkę z siatkarskimi typami do wyboru – w sumie bukmacher obsługuje ponad 30 różnych lig z całego świata. Najwięcej kursów wystawianych jest oczywiście na najbardziej medialne rozgrywki takie jak np. włoska Serie A1, rosyjska Superliga czy wysoko notowana w rankingach polska PlusLiga.

W kontekście typowania siatkówki nie można również zapominać o mniej topowych ligach, których w TOTALbet również nie brakuje - ciekawe rynki siatkarskie otwierane są np. na mecze ligi brazylijskiej, koreańskiej, irańskiej czy cypryjskiej. Po zakończeniu zmagań klubowych buk oferuje jeszcze zakłady na mecze międzynarodowe np. typy na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej czy selekcje na Ligę Światową. Oczywiście, zakłady na piłkę siatkową możecie obstawiać na swoich internetowych kuponach zarówno w wersji przedmeczowej, jak ni LIVE.

Wysokie kursy na siatkarskie typy i podtypyPromocje dla graczy + gra bez podatku 24/7

Wysokie kursy na siatkarskie typy i podtypy
Promocje dla graczy + gra bez podatku 24/7

GRAJ w

W kwestii konkretnych zakładów udostępnianych przez TOTALbet, najlepiej obstawione są zakłady na zwycięzcę meczu, seta oraz na liczbę setów w meczu. W dalszej kolejności znajdziemy handicapy i dokładne wyniki spotkań. Te rynki otwierane są przy okazji wszystkich pojedynków, bez względu na rangę meczu. Bardziej szczegółowe zakłady (punkty drużyn, parzyste/nieparzyste, przewaga punktowa itp.) ukazują się przy okazji popularnych spotkań i medialnych lig.

Średnio na mecz siatkarski TOTALbet proponuje 70-90 różnych selekcji do typowania – w STS podtypów jest około 50, a np. w eToto to ledwie 20 typów. Rekordową liczbę rynków buk otwiera na MŚ lub ME mężczyzn – w tych imprezach gracz może wybierać z ponad 150 opcji kursowych. Jak widać, operator ma fanom piłki siatkowej naprawdę wiele do zaoferowania, dlatego właśnie nasz kolejny przewodnik po zakładach bukmacherskich dotyczył efektywnego obstawiania siatkówki w TOTALbet. 

TOTALbet: jak typować siatkówkę – porady dla graczy

Siatkówka jest sportem dwudrogowym, co w praktyce oznacza, że każde spotkanie musi zostać rozstrzygnięte – mecz nie może zakończyć się remisem. To z perspektywy typujących bardzo korzystne rozwiązanie, dające większe prawdopodobieństwo wygranej (33% szans na trafiony kupon przy zakładzie trzydrogowym przy 50% dla typu dwudrogowego).

chcę obstawiać siatkówkę w TOTALbet
Aktywuję profil typerski z bonusem 5050 PLN na siatkówkę

Oprócz podstawowych rynków z dwiema możliwościami do wyboru, specjalnie dla naszych czytelników wyszukaliśmy unikalne opcje zakładów na piłkę siatkową, charakteryzujące firmę bukmacherską TOTALbet. Jeśli więc chcecie wiedzieć, jak skutecznie typować siatkówkę w TOTALbet, ten poradnik jest właśnie dla Was.

Graj na handicapy setowe

Handicapy na sety są opłacalne w dwóch przypadkach. Jeżeli naprzeciw siebie staną dwie wyrównane ekipy wtedy stawiaj na typy powyżej 3,5 seta w meczu – TOTALbet takie podtypy udostępnia na wszystkie mecze.  Szansa na trafienie zakładu jest dużo większa niż przy standardowym rynku na zwycięzcę meczu.

Drugi sposób skutecznej gry na handicapy w siatkówce to handicap setowy na outsidera w meczu z potentatem. Gdy czujesz, że zdecydowanie lepszy zespół rozprawi się ze swoim rywalem w trzech setach, warto skorzystać z opcji +1,5 seta do wyniku gorszej drużyny (tutaj zakład jest trafiony przy wynikach 3:0 i 3:1).

Właśnie w tej kwestii zauważyliśmy, że TOTALbet wystawia bardzo atrakcyjne kursy na tle innych buków, przede wszystkim w meczach włoskiej ligi mężczyzn: różnica w stosunku np. do eWinner, Noblebet czy forBet jest mocno zauważalna i wynosi nawet 10 groszy, co przy kilku takich typach na kuponie AKO może się przełożyć na naprawdę solidną różnicę w wygranej.

Wybieraj mecze ligi brazylijskiej

Brazylijska liga siatkówki nie należy może do najbardziej prestiżowych rozgrywek, jednak warszawski operator bukmacherski bardzo chętnie udostępnia naprawdę sporo typów i podtypów na siatkarskie mecze z tego kraju. Porównywalną liczbę selekcji posiadają tylko BETFAN i LVBET – wszyscy tworzą średnio po 50 różnych selekcji na potyczki mężczyzn w Brazylii. U innych bukmacherów rynków jest mniej, zazwyczaj w przedziale 20-30 na spotkanie.

Kursy na mecze siatkarskiej ligi brazylijskiej
Siatkówka - porównanie kursów na mecze ligi brazylijskiej

TOTALbet ma również zdecydowanie najwyższe kursy na mecze kobiecej SuperLigi, dlatego jeżeli dokładnie analizujesz tę ligę, to u tego buka wyszukasz najlepsze współczynniki. Dla przykładu, na mecz SESC-RJ vs Minas kurs w TOTALbet na gospodynie wyniósł aż 1.67, a już u konkurencji ta sama opcja była dużo niżej notowana (Betclic 1.62, BETFAN 1.61 czy STS i Fortuna 1.60). Przy wyższej stawce taki zakład można puścić nawet na kuponie SOLO, notując znacznie wyższą wygraną niż u pozostałych buków online.

Obstawiaj na liczbę setów w meczu

Siatkówka jest na tyle popularnym sportem, że polscy organizatorzy zakładów wzajemnych w zdecydowanej większości wystawiają naprawdę mnóstwo przeróżnych typów i podtypów na zdarzenia siatkarskie. Po szczegółowej analizie poszczególnych rynków widzimy, że zakład na liczbę setów w całym meczu jest rzadko spotykaną selekcją. Dla przykładu weźmy mecz ligi greckiej PAOK vs Panathinaikos. Tylko trzech bukmacherów da Ci możliwość wytypowania dokładnej liczby setów jakie zostaną rozegrane w tym meczu. U pozostałych operatorów takiego zakładu nie ma w ofercie.

TOTALbet, Betclic, forBET - kursy na liczbę setów w siatkówce
Porównanie kursów na liczbę setów w siatkówce

W zestawieniu zdecydowanie najlepiej wypadają dwie firmy: Betclic i właśnie TOTALbet – obaj bukmacherzy wystawili najwyższe kursy na ten rodzaj zakładu. W Betclic współczynniki wyglądają następująco: 3 sety: 2.21, 4 sety: 2.55, 5 setów: 3.60. Na bardzo zbliżonym poziomie jest TOTALbet, który gwarantuje kursy odpowiednio 2.20, 2.55 i 3.50. Z kolei trzeci buk, czyli forBET już mocno odbiega swoją propozycją od tych opisanych powyżej (2.08/2.40/3.30).

Jak widzimy, kursy na liczbę setów w meczu są wysokie i zachęcają do wrzucenia ich na swój kupon online, który może przynieść mega wysokie wygrane. Ciekawostką jest fakt, że żaden inny operator (STS, Fortuna, BETFAN, LVBET czy PZBuk) nie mają w swoich bogatych, siatkarskich ofertach kursów na dokładną liczbę setów, co zdecydowanie zachęca do typowania piłki siatkowej właśnie w TOTALbet.

Kontroluj promocje na PlusLigę

Oferta zakładów online na polską ligę siatkówki mężczyzn jest bardzo zbliżona u wszystkich organizatorów zakładów wzajemnych, jednak w TOTALbet można wyszukać liczne akcje bonusowe na rozgrywki PlusLigi. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest promocja TOTAL Boost, czyli podwyższone kursy na każdy dzień. W weekendy, oprócz spotkań piłki nożnej, to właśnie siatkarskie współczynniki są najczęściej podnoszone przez tego buka.

Promocje na siatkarską PlusLigę
TOTALbet regularnie aktywuje promocje na PlusLigę

Dlaczego to ma znaczenie? Musisz pamiętać, że kupon z TOTAL Boost posiada znacznie wyższy kurs całkowity niż kupon AKO z tymi samymi zdarzeniami, wybranymi ze standardowej oferty. Przykładowo: ZAKSA Kędzierzyn, Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel wygrają swoje mecze w 23. kolejce. Kurs całkowity takiego singla to 2.70, z kolei stawiając te mecze osobno na jednym kuponie uzbierasz kurs w granicach 2.45 – przy większym wkładzie różnica w wygranych będzie bardzo widoczna. Ponadto bukmacher często prezentuje czasowe bonusy na mecze stołecznej ekipy VERVY Warszawa - zarówno na mecze ligowe, jak i w europejskich pucharach.

Zakłady LIVE: typuj na zwycięstwo w secie

W zakładach na żywo rynki bukmacherskie bardzo szybko się zmieniają, przede wszystkim te dotyczące punktów w meczu. Zdecydowanie łatwiej obstawiać na triumfatorów w poszczególnych setach, gdzie kursy nie aktualizują się tak często w krótkim odstępie czasu. TOTALbet swoje typy na zwycięstwo danej drużyny w secie koryguje z lekkim opóźnieniem, co może być ogromną szansą dla typera.

Bądź cierpliwy, dokładnie analizuj spotkanie które chcesz obstawić, a na pewno w dogodnym momencie zgarniesz atrakcyjny siatkarski kurs – szczególnie na mecze w niszowych ligach (np. Korea, Finlandia, niższe ligi w Rosji), ponieważ tam zanotowaliśmy największe dysproporcje. Przykładowo w meczu ligi elektronicznej w czwartym secie kurs na prowadzącą drużynę Chin w TOTALbet kurs wyniósł 1.32, zaś w tym samym momencie kurs w STS był aż o 7 groszy niższy (1.25).

Zakłady na żywo: najwyższe kursy w TOTALbet

Jeśli nasze wskazówki zachęciły Cię do obstawiania siatkówki w TOTALbet, to pamiętaj, że wszystkie siatkarskie zakłady przedmeczowe oraz na żywo możesz obstawiać na stronie internetowej www.totalbet.pl oraz w nowoczesnej aplikacji mobilnej, która działa nie tylko na smartfonach z oprogramowaniem Android i iOS, ale również na tabletach firm Huawei, Lenovo czy Samsung.

Typowanie siatkówki w TOTALbet – przykłądowy kupon online

Liczne wydarzenia siatkarskie pozwalają na układanie zróżnicowanych kuponów bukmacherskich, dających wysokie wygrane. W TOTALbet można bez problemu łączyć zakłady pre-match oraz LIVE, dlatego skorzystaliśmy z tej opcji i stworzyliśmy przykładowy kupon na siatkę z zachowaniem wszystkich cennych wskazówek opisanych powyżej.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Kupon bukmacherski na siatkówkę w TOTALbet:
Sesi Bauru – Praia Clube, SuperLiga Kobiet, typ: 2, kurs – 1.32
Sada Cruzeiro – Funvic, SuperLiga, typ: 2 wygra 1. set, kurs – 1.85 LIVE
VERVA W-wa – GKS Katowice, PlusLiga, typ: 1, kurs – 1.47 LIVE
Ravenna (+1,5 seta) – Perugia, SuperLega, typ: 2, kurs – 1.20
Conegliano – Novara , Serie A1, typ: poniżej 3,5 seta w meczu, kurs 1.55
--------------------
Kurs całkowity kuponu: 6.67 | Stawka kuponu: 50 PLN
Wygrana bez promocji: 293.48 PLN
Wygrana z Grą bez podatku i TOTALbonus: 343.50 PLN (extra premia 15%: 50.02 PLN)
 
Stawiam zakład na siatkówkę
TOTALbet - nowe konto z kodem

Zaprezentowany kupon składa się z trzech typów przedmeczowych i dwóch na żywo - wszystkie pozycje zostały wyłapane w momencie, kiedy kursy poszczególnych spotkań były bardzo korzystne w porównaniu z konkurencją. Dodatkowo ten kupon 5 AKO kwalifikuje się do aż dwóch promocji (gra bez podatku w TOTALbet oraz TOTALBonus), dzięki czemu ostateczna wygrana jest zdecydowanie najwyższa na całym rynku. Dla porównania, u takich potentatów jak Fortuna czy STS możliwe wygrane z identycznego kuponu wyniosły kolejno 322 zł i 298 zł, podczas gdy w TOTALbet możemy zgarnąć aż 343,50 zł.

Siatkarskie promocje w TOTALbet

Siatkówkę można obstawiać na kuponach internetowych SOLO i AKO, przy czym typerzy zdecydowanie częściej wybierają tę drugą opcję. Dla miłośników długich „taśm” warszawski operator przygotował bardzo zyskowną akcję TOTALbonus, czyli mega premię do pojedynczego zakładu AKO. Wysokość nagrody zależy od liczby zdarzeń wrzuconych do wirtualnego kuponu – z każdym kolejnym meczem wartość bonusu rośnie. Promocja TOTALbonus aktywuje się już od czwartego zdarzenia na kuponie i na tym poziomie dodatek wynosi 2%, a maksymalnie pozwala zyskać nawet ponad 100% więcej! 

TOTALbet Zakłądy Bukmacherskie - gra bez podatku na piłkę siatkową
Zakłady bukmacherskie AKO na siatkówkę bez podatku TOTALbet

Drugi idealny bonus dla kuponów akumulowanych na siatkówkę u wiarygodnego bukmachera TOTALbet to tzw. „Gra bez podatku”. W tym przypadku wystarczą zaledwie trzy pojedynki siatkarskie (z kursem minimalnym 1.20), aby nasz kupon dostał ekstra doładowanie 12% do ostatecznej wygranej. Gra bez podatku w TOTALbet to opcja dla wszystkich graczy, posiadających aktywny profil typerski z kodem LEGALSPORT. Co więcej, oba bonusy łączą się, a to ma przełożenie na pokaźne wygrane u tego buka.

Powitalna premia na piłkę siatkową

Z gry bez podatku, promocja kursowa TOTALBoost czy TOTAL Bonus do wygranej na AKO to propozycje siatkarskich promocji dla stałych typerów, jednak buk ma też coś dla nowych graczy. Promocja startowa TOTALbet zawiera dwa atrakcyjne bonusy do wykorzystania m.in. do obstawiania siatkówki, które aktywują się po założeniu nowego konta online.

Pamiętajcie, że pakiet nagród powitalnych od TOTALbet może być mocno zwiększony – wszystko za sprawą naszego bezpłatnego kodu LEGALSPORT, który należy wykorzystać w procesie rejestracyjnym. Tylko wtedy, oprócz podwojonego bonusu od depozytu nawet do kwoty 5000 zł otrzymacie też freebet bez depozytu na 50 zł (bez kodu tylko 40 zł). To aż 5050 zł ekstra do wykorzystania na zakłady siatkarskie.

FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące typowania siatkówki w TOTALbet

Typowanie siatkówki u koncesjonowanego buka TOTALbet wzbudza ogromne zainteresowanie wśród dużej liczby graczy, którzy z tego powodu zadają wiele pytań. W tej sekcji zebraliśmy te najczęściej powtarzające się zapytania, a nasz zespół ekspertów specjalizujący się w siatkówce przygotował szczegółowe odpowiedzi na każde z nich.

1. Czy obstawianie siatkówki w TOTALbet jest opłacalne?

Przygotowując się do typowania zmagań siatkarzy należy pamiętać o dobrej taktyce tworzenia zakładu. W TOTALbet można zgarnąć bardzo atrakcyjne dodatki i bonusy do każdego kuponu online, które sprawią że obstawianie siatkówki będzie najbardziej opłacalne właśnie u tego buka np. TOTALboost czy TOTALbonus.

2. Które zakłady siatkarskie są najlepsze do typowania?

Najczęściej granym systemem bukmacherskim na siatkówkę jest zakład dwudrogowy na zwycięzcę meczu. Jednak bardzo dochodowymi rynkami tej dyscypliny są także handicap setowy, zakład na zwycięstwo w secie oraz liczbę punktów w meczu – tym bardziej w TOTALbet gdzie kursy na te selekcje są najlepsze.

3. Czy w ofercie TOTALbet jest livestreaming siatkówki?

Legalny bukmacher TOTALbet nie uruchomił jeszcze transmisji na żywo z wydarzeń siatkarskich. Do dyspozycji graczy został oddany bardzo dobrze dopracowany system wizualizacji meczu, który na bieżąco oddaje przebieg zdarzeń podczas pojedynku. Zakładka jest intuicyjna i funkcjonalna, dzięki czemu zawieranie zakładów live jest dla typujących wygodne.

4. Czy do typowania siatkówki potrzebny jest kod?

Uruchomienie naszego specjalnego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT w procesie zakładania nowego konta umożliwi wam typowanie siatkówki na najlepszych warunkach i uruchomi bonusy z uwzględnieniem wszystkich rabatów. Kod bonusowy zapewnia dodatkowe premie finansowe nawet z każdego kuponu online w TOTALbet.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać siatkówkę w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.