czwartek, 25 lutego 2021
Najnowsze: Liga Mistrzów i Liga Europy - zakłady bez podatku

Jak obstawiać snooker w TOTALbet

Snooker w TOTALbet - typowanie online. Jak skutecznie obstawiać mecze snookerzystów? Zyskowne zakłady na snooker w TOTALbet.

Extra bonusy na snooker Mega promocje w TOTALbet dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak typować snookera w TOTALbet – porady dla graczy
  1. Korzystaj z przewagi
  2. Graj klasyki
  3. Puszczaj typy na sumy
  4. Stawiaj handicapy w snookerze
  5. Typuj dokładne wyniki
  6. Nie unikaj zakładów na żywo
 2. Typowanie snookera w TOTALbet – przykładowy kupon online
 3. Bonusy na snookerowe typy w TOTALbet
  1. Promocje kursowe na snooker
  2. Snookerowy pakiet na start z kodem
 4. FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące obtawiania snookera w TOTALbet
Typowanie snookera w TOTALbet online

TOTALbet to legalny bukmacher, który posiada licencję MF na organizowanie zakładów bukmacherskich w internecie o numerze PS4.6831.15.2017.

Freebet na snooker w TOTALbet
Darmowe 50 zł na snookerowe kupony w TOTALbet

To również jeden z najbardziej rozpoznawalnych operatorów online, znajdujący się w TOP 3 wielu rankingów i zestawień. Wpływ ma na to między innymi solidna, mocno rozbudowana oferta zakładów, obejmująca nie tylko najpopularniejsze dyscypliny, ale również i te mniej medialne - w tym właśnie snookera. Sponsor strategiczny Warty Poznań wiele uwagi poświęcił także tej dyscyplinie sportu, co idealnie widać w stosunkowo rozbudowanej ofercie typów online. 

Zdecydowana większość  sportów w TOTALbet ułożona jest alfabetycznie, co sprawia, że znalezienie zakładki z typami na snooker nie powinno przysporzyć Wam najmniejszych problemów - znajduje się ona praktycznie na samym końcu listy. Warto zaznaczyć, że nie oznacza to wcale, że TOTALbet poświęcił snookerowi niewiele uwagi - wręcz przeciwnie, propozycje tego buka prezentują się naprawdę dobrze na tle pozostałych legalnych buków online, takich jak eWinner, Betclic czy nawet STS.

Infografika z rekomendacjami dla bukmachera TOTALbet
Dlaczego warto typować snooker w TOTALbet

Oferta TOTALbet na tę grę bilardową nie ogranicza się jedynie do najpopularniejszych turniejów. Obejmuje również mniej medialne turnieje snookerowe, co znacząco poszerza Wasze możliwości w tworzeniu zyskownych kuponów internetowych na snooker. Co jednak najważniejsze, ten warszawski buk nie proponuje swoim graczom tylko klasycznych zakładów na zwycięstwo danego zawodnika, ale również całą gamę niejednokrotnie bardzo opłacalnych podtypów. Wystarczy tutaj wspomnieć o selekcjach na dokładny wynik, zakładach na triumfatora danego frame'a, typach na sumę frame'ów oraz selekcjach na sumy.

Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ w TOTALbet  tę dyscyplinę sportu obstawiać możecie również poprzez wskazanie czy w danej potyczce dojdzie do rozegrania decydującego partii gry oraz jaka będzie suma punktów. Jak więc widać, propozycja na snooker u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych naprawdę robi wrażenie – dzięki temu jesteśmy wręcz pewni, że zaspokoi ona gusta zarówno początkujących, jak i zdecydowanie bardziej doświadczonych miłośników emocji bukmacherskich.

Bogata oferta typów i podtypów na snookerWysokie kursy na snookerowe selekcjePromocje dla graczy + bonus od wpłaty 5000 PLN

Bogata oferta typów i podtypów na snooker
Wysokie kursy na snookerowe selekcje
Promocje dla graczy + bonus od wpłaty 5000 PLN

ZAGRAJ w

Dodatkowo nadmienić trzeba, że TOTALbet pod tym względem przygotował dla swoich graczy nie tylko całą masę zakładów typu pre-match, ale też tych LIVE, które typować można w czasie rzeczywistym (m.in. zakłady na grupy frame'ów oraz typy na najwyższego breaka w danej partii).

Pamiętajcie, że do wszystkich wyżej wymienionych selekcji zyskacie dostęp zarówno z poziomu Waszych urządzeń stacjonarnych, jak i przenośnych. Jest to możliwe dzięki bardzo nowoczesnej stronie internetowej (www.totalbet.pl) oraz pełnej praktycznych rozwiązań aplikacji mobilnej kompatybilnej ze smartfonami każdej marki (np. Huawei, LG, Samsung oraz iPhone).

Jak typować snookera w TOTALbet – porady dla graczy

Nieustanny rozwój branży bukmacherskiej sprawił, że internetowe kupony możecie stawiać zarówno na sporty cieszące się ogromną popularnością, jak i na te, które nie należą do najbardziej medialnych. Typerzy lubią mniej popularne sporty, więc nie powinien dziwić fakt, że spora część obstawiających na swoich kuponach umieszcza właśnie zdarzenia związane ze snookerem.

Jeżeli również chcecie grać zakłady na tę dyscyplinę sportową, skorzystajcie z poniższych wskazówek - dzięki nim dowiecie się, jak obstawiać snooker w TOTALbet i jak znaleźć pewne typy na snooker u tego zaufanego bukmachera online.

Korzystaj z przewagi

Jak powszechnie wiadomo oferty wszystkich licencjonowanych organizatorów zakładów wzajemnych są do siebie na ogół dość podobne. Nie zmienia to jednak faktu, że propozycje niektórych bukmacherów deklasują konkurencję. Tak właśnie jest w przypadku snookera w TOTALbet - widać, że buk poświęcił tej dyscyplinie wiele uwagi, dzięki czemu snookerowe mecze możecie obstawiać na więcej sposobów niż u konkurencji. To daje Wam zdecydowaną przewagę w budowaniu zyskownych kuponów online!

TOTALbet online - zakłady na snooker
Propozycja zakładów na snooker w TOTALbet

Za przykład niech posłużą nam tutaj selekcje na Mistrzostwa Zjednoczonego Królestwa (UK Championship). I tak sponsor strategiczny Warty Poznań przygotował na nie po osiem różnych zakładów (m.in. zakłady na sumy, handicapy oraz dokładny wynik). Z kolei np. STS zamknął swoją ofertę sześciu selekcjach, a eWinner tylko w czterech. Wynik TOTALbet robi jednak tym bardziej wrażenie, jeśli porównamy go z usługami Fortuny oraz Totolotka, którzy ograniczyli się tylko do udostępnienia klasycznych zakładów na zwycięstwo (na próżno szukać w ich ofertach jakichkolwiek podtypów).

Na koniec zaznaczyć trzeba, że TOTALbet w kwestii snookera ma jeszcze jedną zasadniczą przewagę nad zdecydowaną większością konkurencji. Chodzi dokładnie o czas oferowania poszczególnych podtypów – ten warszawski buk uzupełnia propozycję na tę grę bilarową na bieżąco, w przeciwieństwie do pokrewnych podmiotów, którzy w wielu wypadkach robią to dosłownie w ostatniej chwili.

Graj klasyki

Jak pewnie się domyślacie zdecydowana część graczy decydujących się na selekcjonowanie zdarzeń ze snookera sięga po zakłady na zwycięstwo, a więc typy dwudrogowe, gdzie prawdopodobieństwo poprawnego wyboru wynosi aż 50%. Wyjątku nie stanowią także posiadacze kont bukmacherskich w TOTALbet. Dlaczego więc polecamy Wam tego rodzaju selekcje u sponsora strategicznego Warty Poznań?

TOTALbet online - typy na zwycięstwo w snookera
Klasyczne zakłady na snooker w TOTALbet

Przede wszystkim ze względu na fakt, że często pojawiają się one znacznie szybciej niż u konkurencji oraz przez wzgląd na to co najważniejsze, a więc na wysokie kursy bukmacherskie na snooker w TOTALbet. Te niejednokrotnie wypadają zdecydowanie lepiej niż u innych licencjonowanych polskich organizatorów zakładów sportowych.

Przykład? Bardzo proszę – pojedynek Joy Perry vs Jamie Jones w TOTALbet puścić możecie kolejno za kurs 1.57 (triumf pierwszego zawodnika) i 2.35 (wygrana sportowca wymienionego w drugiej kolejności). Z kolei w BETFAN identyczne zdarzenie postawicie kolejno za 1.55 i 2.33, a w Fortunie za 1.53 i 2.34. Jak zwykle przypominamy - to tylko jeden z przykładów, w ofercie znajdziecie o wiele więcej typów na zwycięstwo w snookerze ze współczynnikami sporo wyższymi, niż u konkurencji!

Puszczaj typy na sumy

W TOTALbet bez wahania rekomendujemy Wam także typy total, które w przypadku snookera obejmują po prostu sumy fraem’ów. Tutaj także kluczową rolę odgrywa jakość kursów bukmacherskich, które w TOTALbet są w wielu przypadkach wyższe niż u innych buków online.

TOTALbet - zakłady na liczby w snookerze
Zakłady na sumy w snookerze w TOTALbet

W tej materii sponsor strategiczny Warty Poznań zasługuje na pochwałę, co widać na przykład po rywalizacji Judda Trumpa z Rickym Waldenem oraz zakładach na poniżej/powyżej 9.5 frame’a – TOTALbet na wspomniane zakłady oferuje kursy na poziomie 1.35 i 2.95. Z kolei Betclic identyczne rozstrzygnięcia wycenił na 1.33 i 2.90.

Stawiaj handicapy w snookerze

W każdym sporcie sporym zainteresowaniem typerów cieszą się także zakłady handicapowe, które pozwalają m.in. wyrównać szanse obu zawodników, a tym samym podnieść wybrane kursy. Naszym zdaniem po tego typu selekcje szczególnie warto sięgać w TOTALbet, ponieważ przynieść Wam to może znacznie większe wygrane niż u konkurencji.

Snooker w TOTALbet - typy handicapowe
Handicapy na snooker w TOTALbet

Pomogą Wam w tym bardzo wysokie kursy bukmacherskie, które widnieją praktycznie przy każdej linii. Doskonale oddaje to starcie Joy Perry vs Jamie Jones i selekcja na +1.5 partii gry dla pierwszego gracza (kurs na poziomie 1.3). Gdybyście się zdecydowali na identyczny wariant w Noblebet to postawicie go jedynie za 1.26.

W tym miejscu warto nadmienić, że typów handicapowych na snooker z pewnością nie zagracie w eWinner, ponieważ ten buk po prostu nie umieścił ich w swojej ofercie.

Typuj dokładne wyniki

Jeśli interesuje Was skuteczne typowanie snookera w TOTALbet, to z pewnością powinny zwrócić Waszą uwagę również selekcje na dokładny wynik danej rywalizacji, gdzie praktycznie każdy scenariusz przynieść Wam może bardzo wysokie wygrane.

Dokładny wynik w snookerze - selekcje w TOTALbet
TOTALbet - typy na dokładny wynik w snookerze

I tak np. w przypadku pojedynku Graeme Dott vs Kyren Wilson najbardziej prawdopodobny scenariusz postawić możecie za kurs 4.90 (rezultat 3:6), a ten najmniej oczekiwany za współczynnik 60.00 (wynik 6:0). Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że m.in. eWinner oraz STS w ogóle nie proponują swoim typerom takich możliwości, więc w TOTAbet macie o wiele więcej opcji na budowanie snookerowych kuponów online.

Nie unikaj zakładów na żywo

Oczywiście wyżej wymienione zakłady to jedynie niewielka część niezwykle atrakcyjnej propozycji dotyczącej selekcji na snooker. Według nas w TOTALbet warto zwrócić uwagę także na typy na żywo, które dotyczą wielu kluczowych kwestii. Chodzi tutaj m.in. o to czy suma punktów w danej partii gry będzie parzysta lub nieparzysta albo jaki wynikiem zakończą się frame’y od pierwszego do ósmego.

Na koniec pragniemy Wam przypomnieć, że wszystkie te zakłady czekają zarówno na typerów na co dzień korzystających zarówno z klasycznym komputerów (witryna główna www.totalbet.pl), jak i wszelakich urządzeń mobilnych, czyli smartfonów czy też tabletów. Co ważne, jedną z głównych zalet apki mobilnej jest to, że jest ona kompatybilna przede wszystkim z urządzeniami z system Android oraz tymi z iOS.

Typowanie snookera w TOTALbet – przykładowy kupon online

Aby jednak nie być gołosłownym, poniżej stworzyliśmy przykładowy kupon AKO składający się tylko i wyłącznie ze zdarzeń ze snokerzystami w roli głównej. Zdarzenia do wspomnianego kuponu kombi wyselekcjonowaliśmy na podstawie wyżej umieszczonych wskazówek – łącznie zamieściliśmy na nim pięć selekcji (dwie pierwsze to klasyczne zakłady na zwycięstwo, a następne to kolejno typ na sumę frame’ów, zakład handicapowy oraz typ na dokładny wynik potyczki).

TOTALbet online - kupon AKO na snooker
Przykładowy kupon na snooker w TOTALbet

Jak widać, do czterech pierwszych selekcji dopisane zostały kursy od 1.40 do 1.67, co oznacza, że nie są one bardzo ryzykowne. Trochę inaczej sprawa przedstawia się z ostatnim zdarzeniem (współczynnik 3.40), ale naszym zdaniem gra warta jest świeczki. Jeśli dodamy do tego stawkę w kwocie 60 zł, to nasza wygrana przynieść nam może dokładnie 1067.90 zł, co wydaje się bardzo zachęcające. Dodać należy, że do naszej potencjalnej wygranej TOTALbet doliczył dodatkowo bonus w postaci 31.10 zł na co składa się gra bez podatku oraz akcja TOTAL Bonus.

Bonusy na snookerowe typy w TOTALbet

Warto zaznaczyć, że za obstawianiem snookera w TOTALbet przemawia nie tylko sama propozycja dotycząca zakładów wzajemnych, ale także bardzo przemyślany i atrakcyjny system akcji promocyjnych. W nim na pierwszy plan wysuwa się gra bez podatku (wystarczą trzy zdarzenia z kursami nie mniejszymi niż 1.20). Z puszczaniem kuponów wielokrotnych za współczynnik 1.00 łączy się także promocja TOTAL Bonus, dzięki której Wasza wygrana wzrosnąć może nawet o 113% (premia aktywuje się na każdym kuponie z minimum czterema selekcjami z kursem każdego z nich na poziomie 1.20 lub wyższym).

Wśród stałych akcji nie sposób pominąć również bezpiecznego kuponu, który pozwala zabezpieczyć tzw. taśmy (w przypadku błędnie wytypowanego jednego zdarzenia, buk wraca pełną kwotę stawki). Aby skorzystać z tego safebetu, musicie stworzyć kupon AKO za co najmniej 10 zł z minimum 10 selekcjami z kursem 1.20 lub wyższym.

Promocje kursowe na snooker

Dla fanów snookera TOTALbet przygotował także dwie promocje kursowe, które jeszcze bardziej wywindują Wasze potencjalne wygrane. Mowa tutaj o akcjach TOTAL Hit oraz TOTAL Boost, w których czekają na Was ekstra doładowane współczynniki bukmacherskie na snooker oraz wiele innych sportów.

Snookerowy pakiet na start z kodem

Jesteśmy pewni, że nie macie już żadnych wątpliwości, że stawianie snookera, ale też każdej innej dyscypliny sportowej (np. e-sportu) w TOTALbet jest właściwą decyzją i może Wam przynieść naprawdę spore korzyści. Jeśli macie jeszcze wątpliwości, to przekona Was mega pakiet powitalny 5050 PLN, który w najlepszej opcji dostępny jest tylko z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT

Powiększona promocja na start do 5050 PLN z kodem
Kod premiowy do super bonusu w TOTALbet

Pamiętajcie, że tylko rejestracja profilu gracza w TOTALbet z tym kodem zapewni Wam paczkę freebetów o łącznej wartości 50 zł oraz zdecydowanie największy bonus od depozytu aż do 5000 zł.  Obok takich prezentów chyba nikt z Was nie przejdzie obojętnie, prawda?

FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące obtawiania snookera w TOTALbet

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych z Was puszczanie kuponów online na snooker może wydawać się dziwne. Podobnego zdania jest także spora część typerów pytających o tę kwestię na wielu forach bukmacherskich. W związku z tym postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i poniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania wraz z odpowiedziami.

1️⃣ Czy typowanie snookera w TOTALbet jest opłacalne?

Tak, w TOTALbet snooker opłaca się obstawiać przede wszystkim ze względu na całą gamę możliwości jakie oferuje Wam ten bukmacher. Warto zwrócić uwagę np. na wysokość kursów bukmacherskich, które niejednokrotnie wypadają najlepiej na rynku. Świetnie wypadają też promocje do wykorzystania na snooker, np. gra za pełną stawkę (bonus +14%) oraz akcja TOTAL Bonus (wygrane większe nawet o 113%).

2️⃣ Które zakłady na pojedynki snokerzystów są najlepsze?

Naszym zdaniem szczególnie interesująco przedstawiają się zakłady dwudrogowe na zwycięstwo oraz handicapy. Bez wahania polecić możemy Wam także typy na sumę frame’ów oraz zakłady na dokładny wynik. Waszą uwagę skupić powinny na sobie również selekcje na żywo.

3️⃣ Czy TOTALbet oferuje promocje dla miłośników snookera?

Oferta tego warszawskiego bukmachera przygotowana została w taki sposób, aby zadowolić każdego, w tym oczywiście fanów gier bilardowych. Skorzystać oni bowiem mogą np. z gry bez podatku oraz premii TOTAL Bonus.

4️⃣ W jaki sposób typować można snooker w TOTALbet?

Snooker w TOTALbet można obstawiać z poziomu intuicyjnej i wygodnej strony internetowej, a także przez dopracowaną apkę mobilną, dostępną na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android.

5️⃣ Czy do obstawiania snookera w TOTALbet potrzebny jest kod?

Do puszczania kuponów SOLO i AKO nie jest wymagany kod premiowy - dostęp do wszystkich funkcjonalności tego buka zapewnia sama rejestracja. My jednak rekomendujemy Wam założenie konta gracza z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT - już samo przejście procesu rejestracyjnego z tym kodem zapewni Wam największy na rynku bonus od wpłaty aż do 5000 zł oraz całkowicie darmowy zakład o wartości 50 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać snooker w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.