Walsall - Barnet wynik meczu 1:3
Walsall - Barnet (07.02.2026) wynik meczu 1:3. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Walsall | 0 min |
|---|---|
| Remis | 41 min |
| Prowadzenie Barnet | 56 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Walsall Pressley 2', Hancock 62', Clarke 71', Comley 71', Farquharson 87' | 5 |
| Kartki Barnet Smith 62' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 41 min (0'–41') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 41' |
| Gol średnio co | 24,3 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 97 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 12 min |
| Gole po przerwie 3 z 4 goli | 75% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 31. kolejka |
| Data | 07.02.2026, 16:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 8°C |
| Sędzia | Paul Marsden |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Walsall - Barnet z 07.02.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Walsall vs Barnet
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
Walsall
- Śr. wiek
- 26,1
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,19
- 1 Myles Roberts bramkarz 250 tys. € 24 l. 175 cm 43
- 30 Evan Weir obrońca 300 tys. € 24 l. 185 cm 32
- 4 Aden Flint obrońca 25 tys. € 37 l. 197 cm 45
- 6 Priestley Farquharson obrońca 125 tys. € 29 l. 191 cm 36
- 2 Connor Barrett pomocnik 400 tys. € 24 l. – 36
- 23 Alexander Pattison pomocnik 45' 250 tys. € 29 l. 173 cm 18
- 8 Charlie Lakin pomocnik 45' 200 tys. € 27 l. 183 cm 45
- 3 Mason Hancock pomocnik 78' 225 tys. € 23 l. 177 cm 19
- 20 Alfie Chang pomocnik 45' 100 tys. € 24 l. 174 cm 9
- 15 D. Kanu napastnik 600 tys. € 21 l. 181 cm 40
- 19 Aaron Pressley napastnik 45' 300 tys. € 25 l. 189 cm 39
- 37 Albert Adomah napastnik 78' 25 tys. € 38 l. 185 cm 46
- 5 Harrison Burke obrońca 100 tys. € 24 l. – 28
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 45' 150 tys. € 23 l. – 44
- 14 Brandon Comley pomocnik 45' 100 tys. € 30 l. 180 cm 41
- 12 Sam Hornby bramkarz 75 tys. € 31 l. 188 cm 46
- 11 Aaron Loupalo-Bi napastnik 45' 75 tys. € 21 l. – 19
- 31 Rico Richards pomocnik 45' 175 tys. € 23 l. 182 cm 15
Trener Lee Grant
Barnet
- Śr. wiek
- 27,5
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 7,19
- 29 Cieran Slicker bramkarz 350 tys. € 24 l. 187 cm 43
- 4 Daniele Collinge obrońca 25 tys. € 28 l. 188 cm 43
- 30 Joseph Kizzi obrońca 75 tys. € 33 l. 193 cm 20
- 23 Kane Smith obrońca 80' 100 tys. € 30 l. – 33
- 5 Adam Senior obrońca 400 tys. € 24 l. 183 cm 46
- 18 Anthony Hartigan pomocnik 0 € 26 l. 178 cm 43
- 28 Nnamdi Ofoborh pomocnik 275 tys. € 27 l. 175 cm 44
- 19 Mark Shelton pomocnik 81' 150 tys. € 30 l. 178 cm 42
- 15 Ryan Glover napastnik 77' 350 tys. € 25 l. 176 cm 46
- 11 Idris Kanu napastnik 250 tys. € 26 l. 182 cm 45
- 20 Kabongo Tshimanga napastnik 83' 175 tys. € 29 l. 180 cm 21
- 8 Rhys Browne pomocnik 81' 0 € 30 l. 175 cm 16
- 22 Phil Chinedu obrońca 80' 150 tys. € 20 l. – 21
- 13 Owen Evans bramkarz 0 € 29 l. 184 cm 43
- 12 Oliver Hawkins napastnik 50 tys. € 34 l. 188 cm 44
- 7 Diallang Jaiyesimi pomocnik 77' 100 tys. € 27 l. 181 cm 17
- 27 Britt Assombalonga napastnik 83' 100 tys. € 33 l. 177 cm 22
- 35 Dennis Adeniran pomocnik 0 € 27 l. 180 cm 18
Trener Dean Brennan
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Barnet?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 3-5-2: w bramce M. Roberts, w obronie E. Weir, A. Flint oraz P. Farquharson, w pomocy C. Barrett, A. Pattison, C. Lakin, M. Hancock oraz A. Chang, w ataku D. Kanu, A. Pressley. Z ławki weszli: C. Clarke (45'), B. Comley (45'), A. Loupalo-Bi (45'), R. Richards (45') oraz A. Adomah (78').
Jaki był wyjściowy skład Barnet w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Barnet w ustawieniu 4-3-3: w bramce C. Slicker, w obronie D. Collinge, J. Kizzi, K. Smith oraz A. Senior, w pomocy A. Hartigan, N. Ofoborh oraz M. Shelton, w ataku R. Glover, I. Kanu oraz K. Tshimanga. Z ławki weszli: D. Jaiyesimi (77'), P. Chinedu (80'), R. Browne (81') oraz B. Assombalonga (83').
Kogo zabrakło w meczu Walsall – Barnet?
Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui.
Forma w 10 ostatnich meczach
Walsall - Barnet
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Barnet - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Crewe Alexandra
1
Barnet
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Barnet
3
York City
1
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Barnet
1
Oldham Athletic
1
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Barnet
1
Swindon Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Barnet
2
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Bristol Rovers
1
Barnet
3
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
AFC Wimbledon
(7)
0
Barnet
(8)
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 6. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Barnet
3
Fleetwood Town
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Barnet
2
Accrington Stanley
1
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
16:00
|
Chesterfield
3
Barnet
3
|
||
| League Two, 5. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Walsall - Barnet
Bilans 4 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (4 z 4)
- Powyżej 2,5 gola 75% (3 z 4)
- Powyżej 3,5 gola 50% (2 z 4)
- Obie strzelą (BTTS) 100% (4 z 4)
- Mecze bez gola 0% (0 z 4)
- Remisy 25% (1 z 4)
- Wygrana 1 golem 25% (1 z 4)
- Wygrana 3+ golami 25% (1 z 4)
Walsall - Barnet mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Lut
16:00
|
Walsall
1
Barnet
3
|
||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||
|
16 Sie
2025
|
Barnet
1
Walsall
2
|
||
| League Two 2025/2026, 3. kolejka | |||
|
24 Lut
2007
|
Walsall
4
Barnet
1
|
||
| League Two 2006/2007 | |||
|
02 Wrz
2006
|
Barnet
1
Walsall
1
|
||
| League Two 2006/2007 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Walsall - Barnet
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 4 meczach Walsall - Barnet.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 1 (25%) |
| 2. | 1:3 wygrana Barnet | 1 (25%) |
| 3. | 2:1 wygrana Walsall | 1 (25%) |
| 4. | 4:1 wygrana Walsall | 1 (25%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Walsall najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Bez porażki Walsall najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Czyste konto Walsall najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Walsall - Barnet według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Walsall | Remis | Barnet |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Razem | 4 | 2 | 1 | 1 |
Atut własnego boiska
Walsall u siebie i Barnet na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Walsall - Barnet?
W 4 spotkaniach bezpośrednich Walsall ma na koncie 2 zwycięstwa, Barnet 1, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 8:6 dla Walsall. Ostatni mecz rozegrano 7 lutego 2026 (League Two), a Walsall - Barnet zakończył się wynikiem 1:3. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 Walsall (2007).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Barnet nad Walsall?
Ostatnie zwycięstwo Barnet nad Walsall przypadło na 7 lutego 2026 (League Two, 3:1). Obie drużyny strzelały w 4 spotkaniach (100%), a 3 gole lub więcej padły w 3 spotkaniach (75%).
Miejsca Walsall oraz Barnet
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |