czwartek, 22 lutego 2024

Jak wpłacić pieniądze do Noblebet

Jak zasilić konto gracza w Noblebet online. Metody płatności w Noblebet: szybkie wpłaty i zero prowizji za przelewy

Extra kasa za zasilenie konta gracza w Noblebet
Spis treści
Rozwiń
 1. Płatności w Noblebet – jak zacząć
 2. Depozyt środków przez szybki przelew bankowy
 3. Wpłata do Noblebet za pomocą karty kredytowej
 4. Noblebet: płatność przez BLIK
 5. Wpłata za pomocą Paysafecard
 6. Zasilenie konta Noblebet przez PayPal
 7. Dotpay w Noblebet
 8. Wpłata przez Plix
 9. Promocje za depozyt w Noblebet
 10. FAQ: Pytania o płatności w Noblebet
Zdjęcie z listą metod zasilenia salda w Noblebet

Noblebet na polskie podwórko zakładów wzajemnych wszedł z wysoko podniesioną głową w 2019 roku, kiedy to otrzymał koncesję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.28.2017 na oferowanie swoich usług przez Internet.

Powitalny freebet w aplikacji
Darmowy zakład na start w Noblebet online

Należy przyznać, że od początku swojej działalności oficjalny sponsor Widzewa Łódź podejmuje kroki, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby graczy. Naszym zdaniem doskonale widać to chociażby po oferowanych sposobach dokonywania depozytów, tym bardziej że jest ich naprawdę sporo. Zasilenie depozytu w Noblebet to temat istotny również dlatego, że od pierwszych trzech wpłat bukmacher przyznaje atrakcyjne premie finansowe - łącznie pakiet na start u tego buka to nawet 1553 zł!

Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od trzech depozytów 1500 zł
 • Freebety 53 zł za wpłatę
 • Gra bez podatku 30 dni po rejestracji

1553 zł

Typerzy grający w Noblebet mogą zasilić swoje konto w kilka chwil, niezależnie od tego czy swoje kupony online obstawiają przez stronę www, czy aplikację mobilną bukmachera. Szybkie i sprawdzone metody płatności pozwalają typerom nie zaprzątać sobie głowy tym, czy ich pieniądze znajdą się na koncie w odpowiednim czasie, a zamiast tego skupić się na analizowaniu szerokiej oferty typów i podtypów z wysokimi współczynnikami.

Płatności w Noblebet – jak zacząć

Zacznijmy od tego, co zrobić aby móc po raz pierwszy zasilić swoje konto w Noblebet i odebrać bonus 100% od pierwszej wpłaty. W tym celu musicie przede wszystkim aktywować darmowy profil typerski, co zajmie Wam nie więcej niż minutę - Noblebet zadbał o to, żeby formularz rejestracyjny był czytelny i przejrzysty (jeśli nie wiesz, jak przejść proces rejestracyjny, pod linkiem znajdziesz więcej informacji jak założyć konto gracza w Noblebet).  

Metody zasilenia salda depozytowego w Noblebet - infografika

Jeśli ten krok macie już za sobą, to od razu przejść możecie do zrealizowania swojej pierwszej wpłaty. W tym celu wystarczy, że zalogujecie się na swój indywidualny profil typerski i przejdziecie do zakładki „płatności” widocznej w górnym menu (prawy górny róg). Następnie pozostaje Wam już tylko wybór preferowanej metody wpłaty z widocznej listy.

A jest z czego wybierać, bo Noblebet akceptuje aż siedem metod doładowania konta:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • Dotpay
 • Portfel elektroniczny Plix
 • Paysafecard
 • PayPal
 • Karty płatnicze VISA

Oczywiście Noblebet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dokonanie depozytu, a minimalna kwota wpłaty dla większości form płatności to 1 zł (jedynie dla PayPal i Paysafecard minimalny depozyt wynosi 20 zł).

Depozyt środków przez szybki przelew bankowy

Jak już wspomnieliśmy, obstawiający Noblebet mają dostęp do naprawdę wielu metod zasilania stanu swojego konta. Bez wątpienia jedną z najczęściej wykorzystywanych jest przez przelew elektroniczny realizowany w tym wypadku za pośrednictwem systemu Przelewy24, który z kolei obsługuje największe banki w Polsce.

Wpłatę do Noblebet przez Przelewy24 może zlecić praktycznie każdy z Was i to bez względu na to, czy na co dzień jest klientem ING Banku Śląskiego, PKO BP, Alior Banku czy mBanku - pełną listę banków, obsługiwanych przez tego wiarygodnego pośrednika płatności, znajdziecie na poniższym screenie. Warto dodać, że usługa działa 24 godziny na dobę, co pozwoli Wam błyskawicznie przelać pieniądze na konto nawet w środku nocy, gdybyście na przykład pilnie potrzebowali puścić kupon na mecz NBA.

Przelewy24 - zasilenie konta w Noblebet online

Jak wykonać wpłatę do Noblebet przez Przelewy24? To bardzo proste – po zatwierdzeniu kwoty przelewu od razu zostaniecie przeniesieni do okna, gdzie wybierać musicie swój bank. Następnie pozostaje Wam już tylko zalogować się na swój indywidualny rachunek bankowy i potwierdzić transakcję, co następuje poprzez wpisanie kodu z otrzymanego SMS-a. Pieniądze praktycznie od razu znajdą się na Waszym saldzie depozytowym w Noblebet, będziecie mogli więc postawić swój pierwszy kupon.

Wpłata do Noblebet za pomocą karty kredytowej

Wielu graczy oficjalnego sponsora Widzewa Łódź dokonuje depozytu przy pomocy kart kredytowych, co wynika z faktu, że cała procedura jest bardzo prosta i bezpieczna. Pewnie dla nikogo nie będzie zdziwieniem, że Noblebet honoruje wpłaty za pomocą kart płatniczych spod szyldu MasterCard oraz VISA.  Jak pewnie się domyślacie, wszystko rozpoczyna się od wyboru metody płatności (właśnie kartą) oraz kwoty przelewu.

Kolejno system sam przekieruje Was do uzupełniania szczegółów karty płatniczej, gdzie standardowo podać należy: imię i nazwisko, 16-cyfrowy indywidualny numer karty, datę ważności karty (miesiąc i rok - podane na odwrocie) oraz numer CVV (trzycyfrowy kod bezpieczeństwa widoczny z tyłu karty). I to tak naprawdę już wszystko! Pamiętać jednak trzeba, że w Noblebet karty kredytowe służą jedynie do wpłat. Oznacza to, że za ich pośrednictwem nie da dokonać się wypłaty wygranych środków.

Noblebet: płatność przez BLIK

W Noblebet obstawiający mogą też wnieść depozyt przy pomocy systemu płatności mobilnych BLIK. Jak sama nazwa wskazuje, system ten jest dedykowany użytkownikom urządzeń mobilnych.

Płatności przez BLIK w Noblebet - infografika

Aby wpłacić pieniądze do Noblebet przez cieszący się coraz większą popularnością BLIK, należy wybrać tę metodę płatności, następnie wygenerować specjalny sześciocyfrowy kod BLIK i zatwierdzić go PINem. Warto dodać, że numer BLIK ważny jest tylko przez dwie minuty, co oznacza, że jeśli coś odwróci Waszą uwagę i nie potwierdzicie transakcji w ciągu dwóch minut, to po upływie tego czasu należy wygenerować nowy kod. Oczywiście cała transakcja przebiega automatycznie przez co jest niezwykle intuicyjna i to nawet dla początkujących graczy.

Wpłata za pomocą Paysafecard

Kolejnym bardzo prostym sposobem uzupełniania stanu swojego konta depozytowego w Noblebet jest tzw. karta przedpłacona Paysafecard, wykorzystująca technologię pre-paid. Główną zaletą tego elektronicznego portfela jest jego anonimowość – w trakcie dokonywania wpłaty gracz nie podaje żadnych danych osobowych. Należy dodać, że w przypadku Paysafecard dostępne są karty o określonych nominałach – 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 300 zł. Tym samym do realizacji przelewu trzeba wykupić tzw. elektroniczny pieniądz o poszczególnej wartości.

Realizacja depozytu składa się tylko z wyboru kwoty i wprowadzenia 16-cyfrowego kodu – ten znajduje się na karcie przedpłaconej. Po chwili pełna kwota przelewu znajdzie się na Waszym koncie bukmacherskim online.

Zasilenie konta Noblebet przez PayPal

Noblebet, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje im również możliwość wpłaty poprzez portfel elektroniczny PayPal, który - podobnie jak Paysafecard - nie wymaga udostępniania swoich danych finansowych. Co więcej, warto zaznaczyć, że do chwili obecnej taka forma płatności nie stanowi normy na polskim rynku organizatorów zakładów wzajemnych (do niedawna tylko STS akceptował taką formę płatności). Wśród zalet systemu wymienić możemy przede wszystkim jego bezpieczeństwo i prostotę – zapłaty dokonać można praktycznie jednym kliknięciem.

Płatności przez PayPal w Noblebet - informacje

By móc zasilić swój bukmacherski bankroll przez PayPal, musicie mieć utworzone konto PayPal powiązane z Waszą kartą kredytową lub rachunkiem bankowym. Po wybraniu tej formy płatności na stronie bukmachera należy podać kwotę wpłaty, a następnie postępować według instrukcji przekazanych przez portal. Cała operacja nie zajmie Wam więcej niż minutę, a pieniądze powinny się znaleźć na Waszym saldzie Noblebet w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Dotpay w Noblebet

Równie popularne i proste jest złożenie depozytu w Noblebet za pomocą portalu Dotpay, pełniącego rolę pośrednika w transakcjach internetowych. Sposób działania całego systemu jest niezwykle intuicyjny - jedyne o czym należy pamiętać, to wybór formy płatności, ponieważ Dotpay obsługuje m.in. szybkie przelewy oraz płatność kartą. Oczywiście zapomnieć nie możecie także o określeniu kwoty, jaką chcielibyście doładować swoje konto gracza.

Wpłata przez Plix

Noblebet to bukmacher, który stawia na nieustanny rozwój. Dzięki temu jego typerzy mogą zasilić saldo swojego konta poprzez portfel elektroniczny Plix. Sporą zaletą tego narzędzia jest fakt, że działa ono zarówno na komputerach stacjonarnych, smartfonach oraz tabletach. Naturalnie wcześniej należy taki portfel doładować - możecie to zrobić przelewem bankowym lub za pomocą jednego z operatorów płatności (Tpay, Przelewy 24 lub eCard).

Informacje o zasileniu depozytu w Noblebet przez Plix

Dodatkową zaletą e-portfela Plix jest to, że doskonale sprawdza się on także przy wypłatach, bowiem tych dokonywać można na rachunek bankowy albo właśnie na tę elektroniczną portmonetkę.

Promocje za depozyt w Noblebet

Jak już wiecie, system wpłat w Noblebet został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Dzięki temu od postawienia swojego pierwszego zakładu dzieli Was tak naprawdę chwila. Warto jednak zatrzymać się na chwilę nad jeszcze jedną kwestią, a mianowicie, nad tym, że Noblebet premiuje zasilanie konta specjalnymi bonusami.

W ramach pakietu powitalnego u tego renomowanego buka możecie otrzymać zyskowne bonusy od trzech pierwszych wpłat – jest to bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł, bonus 50% od drugiej wpłaty do 800 zł oraz bonus od trzeciego depozytu na karcianki i sporty wirtualne w kwocie 200 zł.

Z tego względu warto dobrze przemyśleć sobie, ile chcecie wpłacić do Noblebet w ramach pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu. Oczywiście im wyższa wpłata tym wyższy bonus zgarniecie, dlatego rekomendujemy Wam zasilić swój bankroll kwotą np. 500 zł lub 1000 zł - dzięki temu otrzymacie pokaźne bonusy, które znacznie zwiększą Wasze szanse na wysokie wygrane bukmacherskie.

Premia na start z kodem do 1553 zł w Noblebet

Ale to jeszcze nie wszystko, co przygotował dla Was oficjalny sponsor Widzewa Łódź na powitanie. I tak za poprawne przejście procesu rejestracyjnego liczyć możecie na jeszcze jedną niespodziankę za zasilenie stanu swojego konta. Chodzi tutaj o freebet od depozytu w kwocie 33 zł (jest to bonus za wpłatę minimum 50 zł i zakład z kursem 1.85). Dodatkowo w Noblebet zgarniecie również freebet w aplikacji 20 zł, a uzupełnieniem oferty jest  gra bez podatku aktywna przez 30 dni po rejestracji. 

Pamiętajcie, że pakiet powitalnych premii w Noblebet w maksymalnym wariancie dostępny jest tylko z naszym kodem bonusowym LEGALSPORT - wystarczy wpisać go lub wkleić podczas aktywacji konta.

FAQ: Pytania o płatności w Noblebet

Noblebet  cieszy się ogromnym uznaniem typerów, dlatego na forach bukmacherskich regularnie można znaleźć pytania odnośnie dokonywania depozytów u tego licencjonowanego bukmachera. Dla Waszej wygody zebraliśmy te najczęściej powtarzane i uzupełniliśmy je odpowiedziami naszych ekspertów.

1️⃣ Jakie metody płatności oferuje Noblebet?

Noblebet dla swoich obstawiających przygotował siedem sposobów dokonania depozytu. To m.in. Przelewy 24, karty płatnicze, BLIK czy Paysafecard. >> Sprawdź wszystkie metody płatności do Noblebet

2️⃣ Jak szybko pieniądze pojawią się na koncie gracza?

Tak naprawdę to wszystko zależy od wybranej metody. W zdecydowanej większości jest to kwestia tak naprawdę kilku chwil. >> Płatności w Noblebet - więcej informacji

3️⃣ Jaka jest minimalna kwota depozytu?

Dla prawie wszystkich metod płatności Noblebet przygotował jedną minimalną kwotę przelewu, która wynosi 1 zł. >> Sprawdź zasady płatności w Noblebet

4️⃣ Czy Noblebet oferuje promocje za przelew?

Tak, oficjalny sponsor Widzewa Łódź przygotował dla swoich typerów kilka promocji za depozyt. Liczyć oni mogą na bonusy od depozytów oraz freebet od depozytu 33 zł. >> Sprawdź promocje za depozyt w Noblebet

5️⃣ Czy do dokonania wpłaty na konto konieczny jest kod premiowy?

Nie, do zasilenia stanu konta nie potrzeba żadnego kodu afiliacyjnego. My jednak polecamy Wam rejestrację z kodem LEGALSPORT, który zapewni Wam maksymalne korzyści na start – bonus do 1553 zł.

13.12.2021, 21:11
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Jak wpłacić pieniądze do Noblebet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.