środa, 19 czerwca 2024

Noblebet sporty wirtualne

08.03.2024, 16:24
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak obstawiać sporty wirtualne w Noblebet
 2. Oferta Noblebet na sporty wirtualne
 3. Wirtualne gonitwy psów w Noblebet
 4. Wirtualny żużel u legalnego buka Noblebet
 5. Wirtualne kolarstwo w Noblebet
 6. Typy na wirtualne rydwany w Noblebet
 7. Przykładowa wygrana z kuponu na sporty wirtualne w Noblebet
 8. FAQ
Noblebet - oferta na sporty wirtualne

Noblebet na polski rynek zakładów sportowych wszedł w 2019 roku i od tego czasu stale powiększa się grono jego lojalnych klientów.

Promocje na sporty wirtualne
Nawet 400 zł w ramach akcji tymczasowych w Noblebet

Co ważne, typerzy doceniają jego ciągły rozwój, który widać praktycznie na każdym kroku. Najlepszym tego przykładem jest chociażby dodanie przez oficjalnego sponsora Widzewa Łódź do swojej propozycji zakładów na sporty wirtualne. Jest to o tyle ważne, że aktualnie tego typu selekcje stanowią swego rodzaju must have każdego renomowanego organizatora zakładów wzajemnych. Co więc ma pod tym względem do zaoferowania Noblebet?

Tak naprawdę bardzo dużo, bo jego usługi w tym zakresie obejmują znacznie więcej wirtualnych rywalizacji, niż oferuje graczom konkurencja - w Noblebet możecie regularnie obstawiać aż siedem różnych dyscyplin sportowych. Wszystko zaczyna się od wirtualnej piłki nożnej i wiedzie przez wirtualne wyścigi konne, wirtualny tenis i wirtualne wyścigi psów. Do tego dochodzą selekcje na wirtualny żużel, wirtualne kolarstwo oraz wirtualne rydwany. Należy przyznać, że rozmach budzi podziw, szczególnie że część z dyscyplin opatrzona została podwójnymi usługami.

Świetnie prezentuje się też oferta bonusowa na sporty wirtualne w Noblebet. Ten koncesjonowany bukmacher dedykowany bonus na virtuals ujął nawet w swojej ofercie powitalnej - to  bonus 100% od trzeciej wpłaty do wykorzystania na gry karciane i virtuals (maksymalnie do 200 zł). Cały pakiet na start z kodem LEGSLSPORT może wynieść nawet 1553 zł. Jeśli natomiast chcecie obstawiać tylko virtuals, to Noblebet również może Wam coś zaoferować, a jest to alternatywny bonus od pierwszej wpłaty do wykorzystania na typowanie sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane 400 zł.

Alternatywny bonus powitalny na karcianki i wirtuale w Noblebet
Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny na karcianki i wirtuale
 • Bonus 100% od pierwszej wpłaty
 • Bonusy od II i III depozytu oraz freebety są w dalszym ciągu aktywne

400 zł

Bonus 100% od wpłaty

Jeżeli zatem chcielibyście się dowiedzieć więcej w temacie sportów wirtualnych w Noblebet, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Was do dalszej lektury!

Jak obstawiać sporty wirtualne w Noblebet

Typowanie sportów wirtualnych w Noblebet przebiega w identyczny sposób jak w przypadku klasycznych zakładów pre-match oraz LIVE.  Jeśli więc kiedyś próbowaliście już np. puszczać kupony na klasyczną piłkę nożną lub siatkówkę u tego renomowanego bukmachera, to tutaj także nie natraficie na żadne problemy. Aby jednak wszystko stało się jasne, poniżej znajdziecie wskazówki, jak dokładnie się do tego zabrać.

Po pierwsze, musicie zalogować się na swoje konto gracza - jeśli nie macie jeszcze profilu typerskiego, to rejestracja zajmie Wam zaledwie dwie minuty, a razie jakichkolwiek wątpliwości sięgnijcie do naszej instrukcji: jak założyć konto gracza w Noblebet. Następnie pozostaje Wam odnalezienie zakładki z virtuals – na oficjalnej witrynie Noblebet sekcja z typami na wirtualne rozgrywki znajduje się w jej górnej części (zaraz obok zakładki „Gry Karciane” - zaznaczona na żółto na poniższej fotce).

Zakładka z ofertą zakładów na virtuals w Noblebet

Następnie po lewej stronie ukażą się Wam dostępne wirtualne dyscypliny – po wyborze dowolnej z nich pozostaje Wam zdecydować się na jeden lub więcej z dostępnych rynków. Wówczas po prawej stronie automatycznie pojawi się Wam kupon online z wszystkimi wyselekcjonowanymi przez Was zakładami. Jak więc widzicie, obstawianie sportów wirtualnych w Noblebet jest bardzo proste i jesteśmy wręcz pewni, że poradzi sobie z tym każdy typer niezależnie od tego, czy na bukmacherce zjadł zęby, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z zakładami wzajemnymi.

Ostatnim krokiem w typowaniu rywalizacji wirtualnych rozgrywek jest wybór stawki, za którą chcecie puścić kupon. Tę pozycję musicie uzupełnić ręcznie. Dodatkowo zawsze skorzystać możecie z gotowych stawek – te widnieją w dolnej części kuponu. Oczywiście cały proces kończy zatwierdzenie kuponu. W tym celu trzeba kliknąć na żółte pole znajdujące się zaraz pod potencjalną wygraną z kuponu (już o odliczeniu 12% podatku od gier).

Jeśli zastanawiacie się, za jaka stawkę typować sporty wirtualne w Noblebet, to nasza podpowiedź brzmi: jeśli dopiero zaczynacie obstawianie takich rozgrywek to możecie zacząć od niskich nakładów, na przykład 5 zł lub 10 zł na jeden kupon. Jeśli dobrze się już orientujecie w regułach rządzących zakładami na virtuals, możecie podbić stawkę. Nie ma sensu jednak nadmiernie ryzykować, zwłaszcza, że kupony możecie stawiać co kilka minut.

typuję wirtualny futbol
Korzystam z rozbudowanej oferty Noblebet na virtuals

Co istotne, w Noblebet sporty wirtualne obstawiać możecie na wiele różnych sposobów. Dzięki temu Wasz kupon przybrać może formę pojedynczą (SOLO) lub wielokrotną (KOMBI). Gdyby jednak komuś było mało, to istnieje także możliwość stworzenia kuponu kombinowanego. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że w Noblebet wyboru odpowiedniego kuponu dokonuje się przy wpisywaniu stawki (możecie ją wpisać lub dodać w miejsce „AKO” lub np. „1z3”). I to już wszystko. Teraz pozostaje Wam już tylko chwilę poczekać na rozstrzygnięcie wyselekcjonowanych zdarzeń.

Oferta Noblebet na sporty wirtualne

Jak już wspomnieliśmy, Noblebet pod względem oferty na sporty wirtualne prezentuje się wręcz znakomicie. W końcu jego propozycja obejmuje łącznie aż  11 dyscyplin sportowych, w tym siedem różnych (reszta oferta jest w dwóch wariantach – od dwóch różnych dostawców). Sporą zaletą virtuals u oficjalnego sponsora Widzewa Łódź jest mnogość wyboru, co widać po liczbie selekcji dopisanych do każdego zdarzenia. Dzięki temu do Waszych kuponów dodawać możecie zakłady główne, ale również całą gamę niezwykle intratnych podtypów.

Oferta virtuals w Noblebet

Wspomnieć należy także o samej szacie graficznej, która jest naprawdę realistyczna i oddaje to, co w danej chwili dzieje się na wirtualnym boisku czy torze.

Wielkim ułatwieniem w typowaniu wirtualnych rozgrywek w Noblebet jest także nieograniczony dostęp do wszelakich statystyk, a te jak wiadomo odgrywają kluczową rolę w całej bukmacherce. Pod tym względem ten licencjonowany buk wykonał kawał dobrej roboty, bo statystyki tyczą się wielu elementów rywalizacji (np. historia potyczek, liczba bramek strzelonych, liczba goli straconych, itp.). Jak więc prezentuje zakładka virtuals w Noblebet i jakie daje Wam możliwości? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Wirtualne gonitwy psów w Noblebet

Noblebet z wyjątkową starannością podszedł też do wirtualnych wyścigów psów, o czym najlepiej świadczy fakt, że i na tę rywalizację oferuje selekcje od dwóch różnych dostawców. W zakładce z typami Leap znaleźć można tak naprawdę dwa rodzaje typów – na wygraną oraz najważniejsze pozycje na dwóch torach  (w różnych konfiguracjach) – obiekt w Santa Monica oraz w Londynie. Z kolei w zakładce Golden Race czekają na Was m.in. zakłady na numery psów, które w danym wyścigu zajmą ściśle określone pozycje (np. typy Forecast oraz Quinella).

Wirtualne wyścigi psów w Noblebet

Oczywiście zarówno w ramach zakładki Leap, jak i Golden Race liczyć możecie na dodatki w postaci wideo. Zaznaczyć jednak trzeba, że bardziej realistyczne są wyścigi u tego drugiego dostawcy, ponieważ u niego odbywają się one w formie klasycznej transmisji.

Wirtualny żużel u legalnego buka Noblebet

Ostatnią dyscypliną, która u tego cieszącego się dobrymi opiniami buka obwarowana została zakładami od dwóch dostawców jest wirtualny żużel. Jest to o tyle istotne, że czarny sport w Polsce cieszy się ogromną popularnością.

Jeśli zatem interesują Was klasyczne selekcje na zwycięstwo lub dane miejsce, to z pewnością zadowolą Was propozycje zakładów kryjące się w zakładce Leap. Gdyby jednak ktoś z Was lubił bardziej kombinować i postawić np. selekcje na parzyste lub nieparzyste, to po prostu musi skorzystać z usług dostawcy Golden Race na mecze w Bristolu. Co jeszcze przemawia za usługami tego drugiego podmiotu? Bezsprzecznie streaming online, który nie jest animacją, a po prostu prawdziwym materiałem filmowym.

Zakłady na wirtualny żużel w Noblebet

W przypadku wirtualnego żużla sporo dobrego powiedzieć można także o samych mnożnikach, ponieważ te w wielu wypadkach są wręcz zachwycające. Idealnym tego przykładem są współczynniki dopisane do klasycznych zakładów na zwycięstwo, bo te zaczynają się od poziomu 2.50, a niejednokrotnie sięgają wartości nawet 7.00 lub wyższych.

Wirtualne kolarstwo w Noblebet

W ofercie Noblebet na sporty wirtualne znalazły się także prawdziwe perełki na polskim rynku zakładów wzajemnych. Znakomitym tego przykładem są selekcje na wirtualne kolarstwo, a dokładnie kolarstwo torowe odbywające się na welodromie. Na jakie zatem zakłady możecie liczyć w ramach tej wirtualnej rywalizacji?

Zakłady na wirtualne kolarstwo w Noblebet

Przede wszystkim na te odnoszące się do zwycięscy danego wyścigu. Dodatkowo swoje pieniądze przeznaczyć możecie m.in. na tzw. prognozę, gdzie wskazać należy uczestników wyścigu, którzy zajmą odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w wyścigu czy np. tzw. tri kast, w którym wytypować trzeba kolarzy na zajęcie 1-go, 2-go oraz 3-go miejsca.

Typy na wirtualne rydwany w Noblebet

Ostatnim rodzajem selekcji na virtuals u oficjalnego sponsora Widzewa Łódź są zakłady na wyścigi rydwanów. Być może brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale należy przyznać, że jest to element wyróżniający Noblebet spośród innych renomowanych podmiotów bukmacherskich. Podobnie jak w przypadku innych wirtualnych sportów, również i tu zabraknąć nie mogło transmisji online.

Noblebet - oferta na wirtualne wyścigi rydwanów

Liczba zakładów na ten rodzaj wirtualnych wyścigów być może nie jest jakaś powalająca, ale szczerze trzeba przyznać, że zawiera ona w sobie wszystko, co najważniejsze. Bezspornie całość otwierają klasyczne zakłady na triumfującego zawodnika. Do tego doliczyć należy także m.in. typy na tzw. trikast kombinacyjny polegające na wytypowaniu trzech zawodników, którym uda się zająć trzy pierwsze miejsca (w dowolnej kolejności).

Przykładowa wygrana z kuponu na sporty wirtualne w Noblebet

Jak już wiecie, virtuals w Noblebet zostały tak skonstruowane, że bez problemu spełnią oczekiwania nie tylko początkujących, ale i bardziej doświadczonych graczy. Jedną z głównym przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, że do wirtualnych rywalizacji ten legalny buk dopisuje cały szereg niezwykle intratnych mnożników. Aby to udowodnić, poniżej zaprezentujemy Wam przykładowy kupon AKO na sporty wirtualne w Noblebet. Co zatem powinniście o nim wiedzieć?

Przykładowy kupon AKO na virtuals w Noblebet

Tak naprawdę tylko tyle, że znalazło się na nim sześć typów poświęconych piłce nożnej z kursami od 1.77 do 1.95 i że przeznaczyliśmy na niego klasyczną stawkę w kwocie 100 zł. To wszystko w połączeniu z promocją Luksusowe AKO w Noblebet, ale i potrąceniem 10% podatku od wygranej dało nam szansę na zgarnięcie aż 4076,17 zł.

FAQ

1️⃣ Gdzie obstawiać virtuals na stronie internetowej Noblebet?

Zakładkę ze sportami wirtualnymi u oficjalnego sponsora Widzewa Łódź znajdziecie w górnej części strony zaraz obok gier karcianych.

2️⃣ Jakie gry wirtualne oferuje swoim graczom Noblebet?

Noblebet dla swoich typerów przygotował łącznie aż 11 wirtualnych dyscyplin sportowych, w tym osiem różnych. Oznacza to, że u tego legalnego buka kupony puszczać możecie na wirtualną piłkę nożną, wirtualne wyścigi psów, koni i rydwanów oraz wirtualny tenis. Dodatkowo czekają na Was selekcje na wirtualne kolarstwo oraz wirtualny żużel.

3️⃣ Czy Noblebet posiada w swojej ofercie bonusy na sporty wirtualne?

System promocyjny buka Noblebet został tak przemyślany, że bez problemu znajdziecie w nim akcje dedykowane wirtualnej rywalizacji. Szczególnie polecić Wam możemy całą gamę promocji tymczasowych oraz akcję Luksusowe AKO, bowiem pozwoli Wam ona powiększyć wygraną nawet o 100%.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Noblebet sporty wirtualne
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.