niedziela, 3 grudnia 2023
Najnowsze: Barcelona - Atletico Madryt promocje (03.12, 21:00)

Oferta na sporty wirtualne w Noblebet

Jakie wirtualne sporty znaleźć można w ofercie legalnego buka Noblebet? Typy na wirtualną piłkę nożną, wyścigi.

Powitalny bonus od trzeciego depozytu na karcianki i sporty wirtualne
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to są sporty wirtualne?
 2. Jak obstawiać sporty wirtualne w Noblebet
  1. Za jaką stawkę grać
 3. Oferta Noblebet na sporty wirtualne
 4. Zakłady na wirtualną piłkę nożną
 5. Typowanie wirtualnego tenisa
 6. Wirtualne wyścigi konne
 7. Wirtualne gonitwy psów w Noblebet
 8. Wirtualny żużel u legalnego buka Noblebet
 9. Wirtualne kolarstwo w Noblebet
 10. Typy na wirtualne rydwany w Noblebet
 11. Przykładowa wygrana z kuponu na sporty wirtualne w Noblebet
 12. Promocje w Noblebet na gry karciane
  1. Bonus powitalny na sporty wirtualne
 13. FAQ: Pytania o ofertę na virtuals w Noblebet
Noblebet - oferta na sporty wirtualne

Noblebet na polski rynek zakładów sportowych wszedł w 2019 roku i od tego czasu stale powiększa się grono jego lojalnych klientów.

Promocje na sporty wirtualne
Nawet 400 zł w ramach akcji tymczasowych w Noblebet

Co ważne, typerzy doceniają jego ciągły rozwój, który widać praktycznie na każdym kroku. Najlepszym tego przykładem jest chociażby dodanie przez oficjalnego sponsora Widzewa Łódź do swojej propozycji zakładów na sporty wirtualne. Jest to o tyle ważne, że aktualnie tego typu selekcje stanowią swego rodzaju must have każdego renomowanego organizatora zakładów wzajemnych. Co więc ma pod tym względem do zaoferowania Noblebet?

Tak naprawdę bardzo dużo, bo jego usługi w tym zakresie obejmują znacznie więcej wirtualnych rywalizacji, niż oferuje graczom konkurencja - w Noblebet możecie regularnie obstawiać aż siedem różnych dyscyplin sportowych. Wszystko zaczyna się od wirtualnej piłki nożnej i wiedzie przez wirtualne wyścigi konne, wirtualny tenis i wirtualne wyścigi psów. Do tego dochodzą selekcje na wirtualny żużel, wirtualne kolarstwo oraz wirtualne rydwany. Należy przyznać, że rozmach budzi podziw, szczególnie że część z dyscyplin opatrzona została podwójnymi usługami.

Świetnie prezentuje się też oferta bonusowa na sporty wirtualne w Noblebet. Ten koncesjonowany bukmacher dedykowany bonus na virtuals ujął nawet w swojej ofercie powitalnej - to  bonus 100% od trzeciej wpłaty do wykorzystania na gry karciane i virtuals (maksymalnie do 200 zł). Cały pakiet na start z kodem LEGSLSPORT może wynieść nawet 1553 zł. Jeśli natomiast chcecie obstawiać tylko virtuals, to Noblebet również może Wam coś zaoferować, a jest to alternatywny bonus od pierwszej wpłaty do wykorzystania na typowanie sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane 400 zł.

Alternatywny bonus powitalny na karcianki i wirtuale w Noblebet
Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny na karcianki i wirtuale
 • Bonus 100% od pierwszej wpłaty
 • Bonusy od II i III depozytu oraz freebety są w dalszym ciągu aktywne

400 zł

Bonus 100% od wpłaty

Jeżeli zatem chcielibyście się dowiedzieć więcej w temacie sportów wirtualnych w Noblebet, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Was do dalszej lektury!

Co to są sporty wirtualne?

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, warto odpowiedzieć na pytanie, które zapewne nurtuje niejednego nowego gracza bukmacherskiego, a więc – czym tak naprawdę są sporty wirtualne? To po prostu losowo generowane wydarzenia sportowe, swoim wyglądem przypominające rywalizację np. z takich serii gier jak FIFA. Co bardzo istotne, w tego typu rozgrywkach o wyniku decyduje generator liczb losowych lub algorytm matematyczny, dzięki czemu możecie być pewni, że nikt sztucznie nie wpłynie na rezultat danego wyścigu czy wydarzenia.

Sporą zaletą sportów wirtualnych jest także fakt, że zapewniają one nie tylko doskonałą rozgrywkę, ale także dynamikę zdarzeń, co bezpośrednio wiąże się z szybkimi rozstrzygnięciami, a w konsekwencji  regularnymi wygranymi. W końcu wirtualna rywalizacja w Noblebet rozpoczyna się co kilka minut i aktywna jest przez cały czas w trybie 24/7. Oznacza to, że selekcje nie wirtualne rozgrywki piłkarskie lub wirtualne wyścigi typować możecie o każdej porze dnia i nocy.

Super oferta na sporty wirtualne w Noblebet- 11 wirtualnych dyscyplin sportowych- 7 różnych wirtualnych sportów- zakłady główne i cała gama opłacalnych podtypów- promocje na virtuals
Super oferta na sporty wirtualne w Noblebet
- 11 wirtualnych dyscyplin sportowych
- 7 różnych wirtualnych sportów
- zakłady główne i cała gama opłacalnych podtypów
- promocje na virtuals
ZAGRAJ w

Ta ostatnia informacja powinna szczególnie ucieszyć tych z Was, którzy ciągle są zabiegani i narzekają na brak czasu. Wynika to z faktu, że zakłady na klasyczny sport są wyjątkowo płynne i wystarczy chwila, aby przegapić dane wydarzenie. W przypadku virtuals nie ma takiego zagrożenia, ponieważ usługi dostępne są cały czas.

Niewątpliwym plusem sportów wirtualnych jest także ich sposób działania – rozgrywki nie odbywają się w próżni i oparte są statystykach. W związku z tym stanowią one pewne odbicie rzeczywistości, gdzie najczęściej triumfują ekipy silniejsze. Wiadomość ta jest o tyle istotna, że wszystko przebiega tutaj według pewnych prawideł, co zdecydowanie zwiększa szanse na końcowy sukces.

Jak obstawiać sporty wirtualne w Noblebet

Typowanie sportów wirtualnych w Noblebet przebiega w identyczny sposób jak w przypadku klasycznych zakładów pre-match oraz LIVE.  Jeśli więc kiedyś próbowaliście już np. puszczać kupony na klasyczną piłkę nożną lub siatkówkę u tego renomowanego bukmachera, to tutaj także nie natraficie na żadne problemy. Aby jednak wszystko stało się jasne, poniżej znajdziecie wskazówki, jak dokładnie się do tego zabrać.

Po pierwsze, musicie zalogować się na swoje konto gracza - jeśli nie macie jeszcze profilu typerskiego, to rejestracja zajmie Wam zaledwie dwie minuty, a razie jakichkolwiek wątpliwości sięgnijcie do naszej instrukcji: jak założyć konto gracza w Noblebet. Następnie pozostaje Wam odnalezienie zakładki z virtuals – na oficjalnej witrynie Noblebet sekcja z typami na wirtualne rozgrywki znajduje się w jej górnej części (zaraz obok zakładki „Gry Karciane” - zaznaczona na żółto na poniższej fotce).

Zakładka z ofertą zakładów na virtuals w Noblebet

Następnie po lewej stronie ukażą się Wam dostępne wirtualne dyscypliny – po wyborze dowolnej z nich pozostaje Wam zdecydować się na jeden lub więcej z dostępnych rynków. Wówczas po prawej stronie automatycznie pojawi się Wam kupon online z wszystkimi wyselekcjonowanymi przez Was zakładami. Jak więc widzicie, obstawianie sportów wirtualnych w Noblebet jest bardzo proste i jesteśmy wręcz pewni, że poradzi sobie z tym każdy typer niezależnie od tego, czy na bukmacherce zjadł zęby, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z zakładami wzajemnymi.

Za jaką stawkę grać

Ostatnim krokiem w typowaniu rywalizacji wirtualnych rozgrywek jest wybór stawki, za którą chcecie puścić kupon. Tę pozycję musicie uzupełnić ręcznie. Dodatkowo zawsze skorzystać możecie z gotowych stawek – te widnieją w dolnej części kuponu. Oczywiście cały proces kończy zatwierdzenie kuponu. W tym celu trzeba kliknąć na żółte pole znajdujące się zaraz pod potencjalną wygraną z kuponu (już o odliczeniu 12% podatku od gier).

Jeśli zastanawiacie się, za jaka stawkę typować sporty wirtualne w Noblebet, to nasza podpowiedź brzmi: jeśli dopiero zaczynacie obstawianie takich rozgrywek to możecie zacząć od niskich nakładów, na przykład 5 zł lub 10 zł na jeden kupon. Jeśli dobrze się już orientujecie w regułach rządzących zakładami na virtuals, możecie podbić stawkę. Nie ma sensu jednak nadmiernie ryzykować, zwłaszcza, że kupony możecie stawiać co kilka minut.

typuję wirtualny futbol
Korzystam z rozbudowanej oferty Noblebet na virtuals

Co istotne, w Noblebet sporty wirtualne obstawiać możecie na wiele różnych sposobów. Dzięki temu Wasz kupon przybrać może formę pojedynczą (SOLO) lub wielokrotną (KOMBI). Gdyby jednak komuś było mało, to istnieje także możliwość stworzenia kuponu kombinowanego. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że w Noblebet wyboru odpowiedniego kuponu dokonuje się przy wpisywaniu stawki (możecie ją wpisać lub dodać w miejsce „AKO” lub np. „1z3”). I to już wszystko. Teraz pozostaje Wam już tylko chwilę poczekać na rozstrzygnięcie wyselekcjonowanych zdarzeń.

Oferta Noblebet na sporty wirtualne

Jak już wspomnieliśmy, Noblebet pod względem oferty na sporty wirtualne prezentuje się wręcz znakomicie. W końcu jego propozycja obejmuje łącznie aż  11 dyscyplin sportowych, w tym siedem różnych (reszta oferta jest w dwóch wariantach – od dwóch różnych dostawców). Sporą zaletą virtuals u oficjalnego sponsora Widzewa Łódź jest mnogość wyboru, co widać po liczbie selekcji dopisanych do każdego zdarzenia. Dzięki temu do Waszych kuponów dodawać możecie zakłady główne, ale również całą gamę niezwykle intratnych podtypów.

Oferta virtuals w Noblebet

Wspomnieć należy także o samej szacie graficznej, która jest naprawdę realistyczna i oddaje to, co w danej chwili dzieje się na wirtualnym boisku czy torze.

Wielkim ułatwieniem w typowaniu wirtualnych rozgrywek w Noblebet jest także nieograniczony dostęp do wszelakich statystyk, a te jak wiadomo odgrywają kluczową rolę w całej bukmacherce. Pod tym względem ten licencjonowany buk wykonał kawał dobrej roboty, bo statystyki tyczą się wielu elementów rywalizacji (np. historia potyczek, liczba bramek strzelonych, liczba goli straconych, itp.). Jak więc prezentuje zakładka virtuals w Noblebet i jakie daje Wam możliwości? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Zakłady na wirtualną piłkę nożną

Jak wiadomo, futbol to sport, wokół którego kręci się niemal cały świat. Nic więc dziwnego, że i u renomowanych bukmacherów to właśnie ta dyscyplina cieszy się największą popularnością. Podobnie sprawa przedstawia się w Noblebet, który właśnie piłką kopaną postanowił otworzyć swoje wirtualne usługi. Co warte odnotowania, w Noblebet zakłady na wirtualną piłkę nożną oferowane są w dwóch rożnych wersjach (dostawcy Leap i Golden Race).

I tak w ramach usług Leap obstawiać możecie coś w rodzaju ligi międzynarodowej, gdzie na co dzień rywalizują ze sobą najlepsze klubowe marki Starego Kontynentu. W rozgrywkach tych uczestniczy 16 drużyn odpowiadających ekipom w świecie rzeczywistym. W związku z tym o kolejne punkty walczą zespoły m.in. z Madrytu, Barcelony, Manchesteru, Monachium, Paryża oraz Stambułu. Co istotne, mecze rozgrywane są co półtorej minuty, a same trwają  30 sekund więcej. Oczywiście na każdy tego typu spotkanie Noblebet udostępnia wyjątkowo realistyczną animację komputerową i całą gamę statystyk.

Typy na wirtualną piłkę nożną w Noblebet

Naturalnie w Noblebet rywalizację między najlepszymi klubami obstawiać można na wiele różnych sposobów zaczynając od klasycznych selekcji na wynik, poprzez typy handicapowe i zakłady under/over, a kończąc na typach na dokładny wynik meczu. W ramach tych wszystkich selekcji najlepiej pod względem mnożników prezentują się te ostatnie zakłady – w nich współczynniki sięgają nawet poziomu 300.00.

Znacznie większe możliwości pod każdym względem zapewnia Wam zakładka z piłką nożną Golden Race. Co o tym świadczy? Chociażby fakt, że obejmuje ona aż sześć lig krajowych (np. angielska, hiszpańska, niemiecka i polska) oraz kilka rozgrywek pucharowych. Mowa więc tutaj m.in. o mistrzostwach świata czy czempionacie Europy. Pamiętać należy również o tym, że Noblebet każdy tego typu turniej obudował całym wachlarzem opłacalnych zakładów głównych i podtypów. Dzięki temu na Waszych kuponach umieszczać możecie zakłady związane ze zwycięzcą danego starcia, liczbą bramek oraz dokładnym wynikiem. Dodatkowo sięgać możecie m.in. po zakłady z podwójną szansą, z multi golami oraz z wydarzeniami łączonymi.

Typowanie wirtualnego tenisa

Noblebet, jak przystało na w pełni profesjonalnego bukmachera, w swojej propozycji sportów wirtualnych umieścił także zakłady na biały sport. Tenis w przeciwieństwie do piłki nożnej u oficjalnego sponsora Widzewa Łódź oferowany jest tylko przez jednego dostawcę (Leap). Starcia wirtualnych tenisistów obstawiać można w ramach turnieju ATP 1000, w którym udział bierze kilkunastu zawodników.

Sporą zaletą typowania wirtualnego tenisa w Noblebet jest fakt, że nie dochodzi w nim do niespodziewanych zdarzeń. Oznacza to, że spotkania rozgrywane są w pełnym wymiarze czasowym i nigdy nie dochodzi do kontuzji, a tym samym poddawania meczów. Spodobać Wam się powinno także to, że spotkania w wirtualnym turnieju toczą się 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To wszystko sprawia, że możecie dołączyć do grania w każdym momencie – niezależnie od pory dnia i nocy.

Wirtualny tenis w Noblebet online

Jak łatwo się domyślić, w Noblebet wszystkie wirtualne spotkania posiadają opcję transmisji online, w której prezentowane są wszystkie zagrania z pierwszej partii gry oraz najciekawsze akcje z pozostałej części rywalizacji. Dla urzeczywistnienia animacji ten legalny buk zadbał także o to, co najważniejsze w tego typu widowisku, a więc szczegóły. Najlepszym tego przykładem są obrazy sędziów, widowni czy chłopców od podawania piłek. Dzięki temu macie wrażenie, że śledzicie walkę prawdziwych tenisistów, a nie wirtualnych.

Oczywiście najwięcej pracy oficjalny sponsor Widzewa Łódź włożył nie w same animacje, ale ofertę zakładów, w której królują selekcje dwudrogowe na zwycięzcę danego pojedynku. Dodatkowo Noblebet udostępnia swoim graczom także wiele intratnych typów na poszczególne części gry. Macie zatem ochotę wytypować m.in. następny punkt w gemie lub liczbę gemów w poszczególnych setach? Jeśli tak, to oferta tego licencjonowanego buka jest po prostu dla Was. Oprócz tego swoje pieniądze przeznaczyć możecie również na zakłady na dokładny wynik rywalizacji lub na sumę punktów w danych gemach.

Wirtualne wyścigi konne

Podobnie, jak konkurencja, Noblebet nie zapomniał także o zakładach na wyścigi konne, które coraz częściej lądują na kuponach bukmacherskich. Wynika to z faktu, że tego typu rywalizacja opatrzona jest zawsze niezwykle opłacalnymi współczynnikami, co w połączeniu z profesjonalną wizualizacją zapewnić Wam może dodatkowe emocje. Co ważne, w Noblebet wirtualne wyścigi konne obstawiać możecie w dwóch różnych wersjach – w Leap oraz Golden Race.

Wirtualne wyścigi konne w Noblebet

W ramach tego pierwszego dostawcy postawić możecie tylko na wygraną wyścigu lub zajęcie premiowanego miejsca w wyścigu. Gdyby komuś z Was to nie wystarczało, to zawsze skorzystać możecie z usług drugiego dostawcy, ponieważ ten oferuje znacznie więcej. Wystarczy wspomnieć, że w tym wypadku selekcje obejmują aż osiem różnych torów z różną liczbą ścigających (od 6 w Queen Mary do 12 w Palermo).

Znacznie lepiej prezentuje się także sama lista zakładów, bowiem zawiera w sobie aż sześć typów selekcji.  Całość otwierają tutaj zakłady na Win/Place/Show (typujecie konia który zajmie pierwsze miejsce, pierwsze lub drugie lub od pierwszego do trzeciego). W dalszej kolejności stawiać możecie np. zakłady parzyste/nieparzyste (typujecie czy zwycięski koń będzie miał numer parzysty czy nieparzysty) oraz selekcje under/over (typujecie numer zwycięskiego konia – 1, 2, 3 to konie poniżej, a 4, 5, 6 to powyżej).

Wirtualne gonitwy psów w Noblebet

Noblebet z wyjątkową starannością podszedł też do wirtualnych wyścigów psów, o czym najlepiej świadczy fakt, że i na tę rywalizację oferuje selekcje od dwóch różnych dostawców. W zakładce z typami Leap znaleźć można tak naprawdę dwa rodzaje typów – na wygraną oraz najważniejsze pozycje na dwóch torach  (w różnych konfiguracjach) – obiekt w Santa Monica oraz w Londynie. Z kolei w zakładce Golden Race czekają na Was m.in. zakłady na numery psów, które w danym wyścigu zajmą ściśle określone pozycje (np. typy Forecast oraz Quinella).

Wirtualne wyścigi psów w Noblebet

Oczywiście zarówno w ramach zakładki Leap, jak i Golden Race liczyć możecie na dodatki w postaci wideo. Zaznaczyć jednak trzeba, że bardziej realistyczne są wyścigi u tego drugiego dostawcy, ponieważ u niego odbywają się one w formie klasycznej transmisji.

Wirtualny żużel u legalnego buka Noblebet

Ostatnią dyscypliną, która u tego cieszącego się dobrymi opiniami buka obwarowana została zakładami od dwóch dostawców jest wirtualny żużel. Jest to o tyle istotne, że czarny sport w Polsce cieszy się ogromną popularnością.

Jeśli zatem interesują Was klasyczne selekcje na zwycięstwo lub dane miejsce, to z pewnością zadowolą Was propozycje zakładów kryjące się w zakładce Leap. Gdyby jednak ktoś z Was lubił bardziej kombinować i postawić np. selekcje na parzyste lub nieparzyste, to po prostu musi skorzystać z usług dostawcy Golden Race na mecze w Bristolu. Co jeszcze przemawia za usługami tego drugiego podmiotu? Bezsprzecznie streaming online, który nie jest animacją, a po prostu prawdziwym materiałem filmowym.

Zakłady na wirtualny żużel w Noblebet

W przypadku wirtualnego żużla sporo dobrego powiedzieć można także o samych mnożnikach, ponieważ te w wielu wypadkach są wręcz zachwycające. Idealnym tego przykładem są współczynniki dopisane do klasycznych zakładów na zwycięstwo, bo te zaczynają się od poziomu 2.50, a niejednokrotnie sięgają wartości nawet 7.00 lub wyższych.

Wirtualne kolarstwo w Noblebet

W ofercie Noblebet na sporty wirtualne znalazły się także prawdziwe perełki na polskim rynku zakładów wzajemnych. Znakomitym tego przykładem są selekcje na wirtualne kolarstwo, a dokładnie kolarstwo torowe odbywające się na welodromie. Na jakie zatem zakłady możecie liczyć w ramach tej wirtualnej rywalizacji?

Zakłady na wirtualne kolarstwo w Noblebet

Przede wszystkim na te odnoszące się do zwycięscy danego wyścigu. Dodatkowo swoje pieniądze przeznaczyć możecie m.in. na tzw. prognozę, gdzie wskazać należy uczestników wyścigu, którzy zajmą odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w wyścigu czy np. tzw. tri kast, w którym wytypować trzeba kolarzy na zajęcie 1-go, 2-go oraz 3-go miejsca.

Typy na wirtualne rydwany w Noblebet

Ostatnim rodzajem selekcji na virtuals u oficjalnego sponsora Widzewa Łódź są zakłady na wyścigi rydwanów. Być może brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale należy przyznać, że jest to element wyróżniający Noblebet spośród innych renomowanych podmiotów bukmacherskich. Podobnie jak w przypadku innych wirtualnych sportów, również i tu zabraknąć nie mogło transmisji online.

Noblebet - oferta na wirtualne wyścigi rydwanów

Liczba zakładów na ten rodzaj wirtualnych wyścigów być może nie jest jakaś powalająca, ale szczerze trzeba przyznać, że zawiera ona w sobie wszystko, co najważniejsze. Bezspornie całość otwierają klasyczne zakłady na triumfującego zawodnika. Do tego doliczyć należy także m.in. typy na tzw. trikast kombinacyjny polegające na wytypowaniu trzech zawodników, którym uda się zająć trzy pierwsze miejsca (w dowolnej kolejności).

Przykładowa wygrana z kuponu na sporty wirtualne w Noblebet

Jak już wiecie, virtuals w Noblebet zostały tak skonstruowane, że bez problemu spełnią oczekiwania nie tylko początkujących, ale i bardziej doświadczonych graczy. Jedną z głównym przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, że do wirtualnych rywalizacji ten legalny buk dopisuje cały szereg niezwykle intratnych mnożników. Aby to udowodnić, poniżej zaprezentujemy Wam przykładowy kupon AKO na sporty wirtualne w Noblebet. Co zatem powinniście o nim wiedzieć?

Przykładowy kupon AKO na virtuals w Noblebet

Tak naprawdę tylko tyle, że znalazło się na nim sześć typów poświęconych piłce nożnej z kursami od 1.77 do 1.95 i że przeznaczyliśmy na niego klasyczną stawkę w kwocie 100 zł. To wszystko w połączeniu z promocją Luksusowe AKO w Noblebet, ale i potrąceniem 10% podatku od wygranej dało nam szansę na zgarnięcie aż 4076,17 zł.

Promocje w Noblebet na gry karciane

Z każdym kolejnym dniem selekcje na wirtualną rywalizację zyskują na znaczeniu i co istotne, ten trend widoczny jest u wszystkich legalnych organizatorów zakładów wzajemnych.  Wyjątku nie stanowi tutaj również Noblebet, tym bardziej, że jego oferta w tym zakresie prezentuje się wręcz znakomicie. Idealnym tego przykładem jest nie tylko cała gama opłacalnych selekcji, ale także dopracowany w najmniejszych szczegółach system akcji promocyjnych.

W nim amatorzy sportów wirtualnych szczególną uwagę zwrócić powinni na specjalną ofertę na zwrot 20% przegranych zakładów (netto) w rozliczeniu tygodniowym, łącznie aż do 100 zł. Dodatkowo spodobać im się powinna także akcja Luksusowe AKO pozwalająca na powiększenie wygranej nawet o 100% (im więcej selekcji, tym większy bonus).

Promocje tymczasowe na sporty wirtualne w Noblebet

Dopełnieniem tych wszystkich niesłychanie opłacalnych promocji bukmacherskich jest wiele akcji tymczasowych, dzięki którym w prosty sposób powiększycie stan swojego bankrollu. Tak bywa chociażby w przypadku regularnie ponawianej Bonus Wirtuale & Karty, gdzie zyskać można nawet 400 zł i to tylko za zlecenie depozytu.

Bonus powitalny na sporty wirtualne

Wspomnieć należy także o możliwości skorzystania z niestandardowego bonusu powitalnego, który zapewnić Wam może nawet 400 zł na sporty wirtualne (bonus powitalny na karcianki i virtuals w Noblebet). Aby cieszyć się z tych pieniędzy wystarczy zarejestrować konto gracza, dokonać depozytu za co najmniej 10 zł i zaznaczyć pole „400 PLN NA START KARCIANKI I WIRTUALE”. Pamiętajcie, by bonus odebrać z kodem LEGALSPORT, który zapewnia najlepsze warunki premii finansowej.

FAQ: Pytania o ofertę na virtuals w Noblebet

Sporty wirtualne z każdym kolejnym dniem zyskują na znaczeniu. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że  na forach bukmacherskich pojawia się coraz więcej pytań dotyczących tej kwestii. W związku z tym specjalnie dla Was postanowiliśmy zebrać te najczęściej zadawane i udzielić na nie krótkich odpowiedzi.

1️⃣ Gdzie obstawiać virtuals na stronie internetowej Noblebet?

Zakładkę ze sportami wirtualnymi u oficjalnego sponsora Widzewa Łódź znajdziecie w górnej części strony zaraz obok gier karcianych.

2️⃣ Jakie gry wirtualne oferuje swoim graczom Noblebet?

Noblebet dla swoich typerów przygotował łącznie aż 11 wirtualnych dyscyplin sportowych, w tym osiem różnych. Oznacza to, że u tego legalnego buka kupony puszczać możecie na wirtualną piłkę nożną, wirtualne wyścigi psów, koni i rydwanów oraz wirtualny tenis. Dodatkowo czekają na Was selekcje na wirtualne kolarstwo oraz wirtualny żużel.

3️⃣ Jakie wirtualne dyscypliny warto obstawiać?

Propozycja Noblebet została tak skonstruowana, że warto z niej korzystać w pełnym wymiarze. Nam jednak najbardziej do gustu przypadły typy na wirtualny futbol.

4️⃣ Czy Noblebet posiada w swojej ofercie bonusy na sporty wirtualne?

System promocyjny buka Noblebet został tak przemyślany, że bez problemu znajdziecie w nim akcje dedykowane wirtualnej rywalizacji. Szczególnie polecić Wam możemy całą gamę promocji tymczasowych oraz akcję Luksusowe AKO, bowiem pozwoli Wam ona powiększyć wygraną nawet o 100%.

5️⃣ Czy do typowania wirtualnych sportów w Noblebet potrzebny jest kod premiowy?

Aby rozpocząć przygodę z virtuals w Noblebet, wystarczy posiadać aktywne konto gracza. Jeżeli jednak chcielibyście zgarnąć ekstra pieniądze na sporty wirtualne, to możecie odebrać specjalną powitalną premię finansową - alternatywny bonus od pierwszej wpłaty do wykorzystania na typowanie sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane.

05.12.2021, 13:01
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Oferta na sporty wirtualne w Noblebet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.