czwartek, 22 lutego 2024

Zakłady bez podatku w Noblebet

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie z wygraną powiększoną o 14% w Noblebet online?

Gra bez podatku na start aktywna 30 dni po rejestracji
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działają zakłady bukmacherskie bez podatku?
  1. Gra bez podatku w Noblebet jest legalna
 2. Noblebet: gra bez podatku na start
  1. Jakie zakłady można obstawiać za pełną stawkę?
  2. Przykładowy kupon bez podatku w Noblebet
  3. Powitalna promocja +14% - czy warto?
 3. Czasowe promocje na zakłady bez podatku
 4. Inne bonusy dla typerów w Noblebet
  1. Premie dla stałych graczy
 5. FAQ - pytania o grę bez podatku w Noblebet online
Zakłady bukmacherskie bez podatku w Noblebet

Zakłady bukmacherskie bez podatku to bez wątpienia jedna z ulubionych promocji wszystkich typerów. Wynika to z faktu, że w prosty sposób pozwala ona podbić wygrane z kuponów AKO aż o 14%.

darmowe 33 zł na start
Powitalny freebet do odbioru z kodem LEGALSPORT

A ponieważ kupony wielokrotne to ok. 85% wszystkich stawianych internetowo zakładów bukmacherskich, trudno się dziwić, że każda opcja na grę bez podatku jest tak chętnie wykorzystywana. Ta zasada dotyczy również koncesjonowanego bukmachera Noblebet online, który uruchomił dla swoich graczy możliwość obstawiania kuponów AKO bez podatku przez 30 dni po rejestracji darmowego konta online.

Jak działają zakłady bukmacherskie bez podatku?

Zacznijmy od tego, że - zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową - każdy legalny bukmacher (a takim jest Noblebet) zobowiązany jest odprowadzać podatek w wysokości 12% od każdego postawionego kuponu bukmacherskiego (SOLO, AKO lub systemowego). Dotyczy to zarówno zakładów granych przez internet (na stronie www, jej mobilnej wersji lub w aplikacji bukmacherskiej), jak i w punktach stacjonarnych, o ile bukmacher takie posiada.

Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakłady bez podatku aktywne 30 dni po rejestracji
 • Dla każdego kuponu AKO z salda depozytowego
 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs 2.20

+14%

W praktyce oznacza to, że jeśli typer postawił swój kupon za stawkę 100 zł, to jego wygrana będzie liczona od stawki 88 zł - ponieważ 12% bukmacher potrącił na poczet podatku jeszcze przed zagraniem kuponu. Konieczność odprowadzania podatku to jedna z cech, która odróżnia legalnych bukmacherów od tych działających bez koncesji - każdy legalny bukmacher podatek odprowadzać musi.

Gra bez podatku w Noblebet jest legalna

Skąd zatem możliwość gry bez podatku w Noblebet i czy jest to legalne? Jak najbardziej - bukmacher w żaden sposób nie unika płacenia 12% stawki od postawionych kuponów, po prostu bierze ten obowiązek na siebie. Innymi słowy, to nie gracz ze swojej stawki oddaje 12% na rzecz podatku, tylko bukmacher wykłada te pieniądze niejako z własnej kieszeni. Dla gracza to czysty zysk, bo kupony może obstawiać za pełną stawkę, co pozwala zgarniać znacznie bardziej imponujące wygrane, zwłaszcza jeśli kupon postawiony został za większą kwotę.

Noblebet: gra bez podatku na start

Zakłady bukmacherskie bez podatku to element wyjątkowego pakietu na start, który ten wiarygodny bukmacher online przygotował dla swoich nowych graczy. Możliwość obstawiania kuponów internetowych za pełną stawkę dostępna jest 30 dni po rejestracji darmowego konta typerskiego - trwający około minutę proces aktywacji profilu do obstawiania możecie rozpocząć, klikając w poniższy baner. Jeśli natomiast nie jesteście pewni, jak go przejść, to pod linkiem znajdziecie instrukcję, jak się zarejestrować w Noblebet.

Dlaczego warto obstawiać zakłady bez podatku w Noblebet - infografika z rekomendacjami dla bukmachera

Opcja na zakłady bukmacherskie bez podatku w Noblebet online dostępna jest zarówno z poziomu witryny internetowej tego bukmachera, jak i przez stronę mobilną i aplikację bukmacherską. Nie ma więc znaczenia, czy swoje internetowe kupony AKO lubicie stawiać przez komputer, czy gracie AKO na LIVE podczas obstawiania meczu, korzystając ze smartfona - w każdym przypadku możecie korzystać z wygranych podwyższonych o 14%.

Co bardzo ważne, dla nowych graczy gra bez podatku jest aktywna przez 30 dni po rejestracji konta do typowania i tylko tylko dla zakładów z konta depozytowego. Oznacza to, że jeśli w czasie trwania promocji odbierzecie bonus bukmacherski i będziecie chcieli postawić kupon AKO za bonus, to nie będziecie mogli zagrać go bez podatku.

Jakie zakłady można obstawiać za pełną stawkę?

Zasady regulaminowe promocji na grę bez podatku w Noblebet są bardzo proste, dzięki czemu kupony za pełną stawkę bez trudu postawi nawet początkujący typer. Po aktywacji darmowego profilu możecie grać zakłady bukmacherskie z wygranymi podwyższonymi o 14% przez cały objęty promocją okres, przy czym Wasze kupony muszą spełniać kilka prostych warunków.

 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs 2.20
 • promocja jest aktywna tylko dla zakładów z konta depozytowego.

I to już wszystko - Noblebet nie stawia żadnych więcej ograniczeń, jeśli chodzi o Wasze kupony za pełną stawkę. Nie ma znaczenia, jaką dyscyplinę sportu chcecie obstawiać - bonus +14% do wygranych możecie aktywować zarówno dla zakładów na najpopularniejsze ligi piłkarskie, jak i dla kuponów złożonych z podtypów na MMA lub e-sport, a także dla kuponów łączących różne dyscypliny sportowe. Nie ma też żadnego ograniczenia, dotyczącego minimalnego kursu selekcji - ważne jest, by spełniony został warunek minimalnego kursu ogólnego kuponu.

Zakłady bukmacherskie bez podartku w Noblebet - baner promocji

Co ważne, kupony z wygranymi powiększonymi o +14% możecie grać zarówno w ramach oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Pamiętajcie jedynie, że akcja dotyczy tylko klasycznych sportów w ofercie Noblebet - do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets oraz Gier Karcianych. No i oczywiście z bonusem można stawiać tylko kupony AKO - do promocji nie kwalifikują się zakłady pojedyncze oraz zakłady systemowe.

Jeśli chodzi o zestawienie zakładów za pełną stawkę z innymi promocjami, to promocja “Bez podatku po rejestracji” łączy się z pakietem powitalnym 2500 PLN. To oznacza, że korzystanie z zakładów bukmacherskich bez podatku nie wyklucza odbioru pozostałych elementów pakietu na start, przy czym nie możecie korzystać z dwóch promocji jednocześnie (gracie albo kupony z salda bonusowego bez promocji na grę bez podatku, albo za środki własne z premią +14%). Dodatkowo gra bez podatku nie łączy się z promocją Luksusowe AKO+ (możesz wybrać, z której promocji chcesz skorzystać).

Przykładowy kupon bez podatku w Noblebet

Graz bez podatku pozwala zgarniać naprawdę solidne wygrane z kuponów AKO, a warunki regulaminowe akcji są naprawdę bardzo proste. By Wam to wykazać, przygotowaliśmy przykładowy kupon bez podatku na mecze Ekstraklasy. Na nasz kupon wrzuciliśmy całkiem prawdopodobne selekcje: wygraną Stali Mielec z Górnikiem Łęczna po kursie 2.05, zwycięstwo Warty Poznań z Jagiellonią Białystok (kurs 2.70) oraz wygraną Lecha Poznań w meczu z Pogonią Szczecin, którą Noblebet wycenił na 1.90.

Przykładowy kupon bez podatku w Noblebet

Kurs całkowity naszego kuponu to 10.79, co przy stawce 100 zł i współczynniku 1 daje nam szansę na wygraną 1079 zł. A gdybyśmy ten sam kupon zagrali bez podatku? Wówczas współczynnik spadłby do 0.88, co oznacza, że kupon postawilibyśmy za 88 zł, a wygrana mogłaby wynieść 949,52 zł. Jak Widzicie, to grubo ponad 100 zł różnicy - a są to pieniądze zdobyte całkiem za darmo!

Powitalna promocja +14% - czy warto?

Jeśli zastanawiacie się, czy warto skorzystać z promocji na zakłady bukmacherskie bez podatku w Noblebet, to podpowiadamy - zdecydowanie tak! Przede wszystkim dlatego, że jest to bardzo prosta metoda, by swoje wygrane podbić aż o 14% - bez żadnych dodatkowych warunków, wpłat, dokonywania określonego obrotu itd. Zasady promocji są bardzo proste i przejrzyste, a jak widać na przykładzie powyższego kuponu, 14% naprawdę może zrobić sporą różnicę w kwocie wygranej.

Kolejną zaletą powitalnej gry bez podatku w Noblebet jest fakt, że możecie z niej korzystać aż przez  30 dni po rejestracji. To wystarczająco dużo czasu by zasilić swój bukmacherski bankroll podwyższonymi wygranymi, zwłaszcza że przez ten okres kupony bukmacherskie za pełną stawkę możecie grać bez żadnych ograniczeń. Nie ma żadnych dziennych limitów ani innych kruczków - każdy kupon, spełniający warunki promocji, będzie miał współczynnik automatycznie zmieniony z 0.88 na 1.0.

Graz bez podatku w Noblebet - baner promocji

Trudno też nie docenić faktu, że nie ma praktycznie żadnych ograniczeń odnośnie kuponów, jakie możecie grać za pełną stawkę. Kupony bukmacherskie na Ligę Mistrzów, zakłady na Ekstraklasę, typy na NBA, gale UFC czy turnieje e-sportowe - wszystko to i wiele więcej możecie grać bez podatku i regularnie zgarniać podwyższone wygrane. Jedyne, o czym musicie pamiętać, to odpowiednia liczba zdarzeń na kuponie oraz minimalny kurs łączny, który jest na tyle niski że osiągniecie go bez żadnych problemów.

Czasowe promocje na zakłady bez podatku

Noblebet ma świadomość, że zakłady bukmacherskie bez podatku to jedna z ulubionych promocji typerów. Dlatego - oprócz umieszczenia gry bez podatku w pakiecie powitalnym - umożliwia też korzystanie z tej opcji swoim stałym graczom. Śledząc na bieżąco promocje tego zaufanego bukmachera internetowego zauważymy, że promocje na grę bez podatku pojawiają się u niego dość regularnie - najczęściej z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń. Przykładem jest chociażby promocja "Roland Garros bez podatku", umożliwiająca obstawianie tenisowego turnieju z wygranymi podwyższonymi o 14%.

Roland Garros bez podatku - promocja w Noblebet

Zasady i warunki regulaminowe promocji tymczasowych na grę za pełną stawkę w Noblebet są najczęściej równie proste i przejrzyste co w przypadku powitalnej gry bez podatku. Jedyna różnica sprowadza się do tego, że w ramach promocji okresowej z podwyższonymi wygranymi możemy stawiać kupony tylko na określone wydarzenia - np. na wspomniany już turniej Roland Garros.

Inne bonusy dla typerów w Noblebet

Graz bez podatku to oczywiście tylko jeden z elementów atrakcyjnego pakietu dla nowych graczy. Po rejestracji darmowego konta typerskiego z kodem LEGALSPORT otrzymamy również zestaw innych wyjątkowych premii finansowych - to bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 500 zł, bonus z mnożnikiem 10x od drugiego depozytu do 800 zł oraz bonus od trzeciego depozytu na karcianki i sporty wirtualne w kwocie 200 zł.

Bonusy powitalne Noblebet z kodem LEGALSPORT

Uzupełnieniem pakietu są freebet w aplikacji 20 zł oraz freebet od depozytu 33 zł (bonus za wpłatę minimum 50 zł i zakład z kursem 1.85, dostępny tylko po rejestracji z kodem LEGALSPORT - nie jest częścią standardowego pakietu powitalnego).

Premie dla stałych graczy

Oczywiście regularni typerzy, którzy na co dzień obstawiają swoje kupony SOLO i AKO w Noblebet również mogą liczyć na szereg zyskownych bonusów i promocji, które pomagają w zgarnianiu wysokich wygranych bukmacherskich. Wśród stałych promocji znajdziemy m.in. akcję Luksusowe AKO+ w Noblebet, w ramach której bukmacher podnosi kurs wygranego kuponu w zależności od liczby zdarzeń - przy taśmie na 14 lub więcej typów można w ten sposób nawet podwoić swoją wygraną!

Innym bardzo lubianym elementem systemu promocyjnego Noblebet jest Królewski BetBuilder, czyli bonus podwyższający kursy na kombinacje stworzone z użyciem innowacyjnego narzędzia BetBuilder. Gracze chętnie korzystają też z wygodnej opcji Cash-out i bonusów okazjonalnych, aktywowanych na najważniejsze sportowe wydarzenia.

FAQ - pytania o grę bez podatku w Noblebet online

Na forach bukmacherskich gracze zadają wiele pytać o możliwość obstawiania zakładów bez podatku w Noblebet. Zebraliśmy najczęściej powtarzające się zapytania, a nasi eksperci przygotowali na nie krótkie odpowiedzi.

1️⃣ Czy w Noblebet można obstawiać zakłady sportowe bez podatku?

Tak, Noblebet przygotował grę bez podatku w ramach powitalnej promocji dla nowych typerów, uruchamia też możliwość obstawiania za pełną stawkę w ramach czasowych promocji dla regularnych graczy. >> Więcej o grze bez podatku w Noblebet

2️⃣ Czy Noblebet ma grę bez podatku w pakiecie na start?

Tak, w Noblebet można obstawiać zakłady z bonusem +14% przez 30 dni po rejestracji po rejestracji konta >> Jak działa gra bez podatku na start w Noblebet

3️⃣ Czy stali gracze mogą w Noblebet grać za pełną stawkę?

Tak, Noblebet regularnie aktywuje możliwość obstawiania kuponów bukmacherskich online z bonusem +14% w ramach promocji okazjonalnych >> TU sprawdzisz jak grać bez podatku w Noblebet

4️⃣ Jakie są warunki gry bez podatku w Noblebet?

Zasady regulaminowe zakładów bez podatku są bardzo proste: to minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3 i minimalny kurs 2.20. >> Zobacz jakie kupony można grać bez podatku w Noblebet

5️⃣ Czy do typowania bez podatku potrzebny jest kod?

Nie, promocja jest aktywna dla wszystkich typerów, do obstawiania bez podatku kod nie jest potrzebny. By jednak skorzystać z najlepszych warunków pakietu powitalnego, warto wykorzystać kod bonusowy LEGALSPORT (działa u wszystkich legalnych buków, w tym w STS, Fortunie i LVBET).

6️⃣ Czy Noblebet ma inne promocje dla graczy?

Tak, w Noblebet typerzy znajdą wiele zyskownych promocji stałych i okazjonalnych. To m.in. Luksusowe AKO+, czyli bonus podnoszące wygrane dla kuponów AKO z więcej niż czterema selekcjami. >> Promocje w Noblebet - więcej informacji

7️⃣ Czy u innych bukmacherów można obstawiać za pełną stawkę?

Gra bez podatku regularnie pojawia się u licencjonowanych bukmacherów internetowych. W ramach pakietu powitalnego gra za pełną stawkę dostępna jest również m.in. w forBET i LVBET, natomiast stali gracze mogą na co dzień korzystać z obstawiania z bonusem +14% w Fortunie i w TOTALbet.

13.12.2021, 21:12
Autor: R. Grycz
Komentarze (0)
Zakłady bez podatku w Noblebet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.