poniedziałek, 1 marca 2021
Najnowsze: Kursy na walkę Jan Błachowicz – Israel Adesanya

Jak obstawiać żużel w TOTALbet

Żużel w TOTALbet - jak typować? Skuteczne obstawianie czarnego sportu z najwyższymi kursami w TOTALbet. Najlepsze zakłady na żużel u buka TOTALbet.

5050 zł na żużel w TOTALbet Mega pakiet powitalny do wykorzystania na czarny sport
Spis treści
Rozwiń
 1. Typy na żużel w TOTALbet – praktyczne porady dla graczy
  1. Korzystaj z typów na klasyfikacje końcowe
  2. Stawiaj z wyprzedzeniem
  3. Stawiaj na wygrane
  4. Typuj TOP3
  5. Puszczaj typy specjalne
  6. Nie unikaj wirtualnej rywalizacji
 2. Żużel w TOTALbet – przykładowy kupon
 3. Żużlowe promocje w TOTALbet
  1. Powiększona premia powitalna z kodem
 4. FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące typowania żużla w TOTALbet
TOTALbet żużel - skuteczne typy

TOTALbet to koncesjonowany bukmacher internetowy, który może się pochwalić naprawdę rozbudowaną ofertą typów sportowych - możemy u niego obstawiać niemal 30 różnych dyscyplin!

Żużel bez podatku w TOTALbet
+14% do każdeo kuponu AKO na żużel

Wśród nich znajdują się typy i podtypy na żużel, a trzeba przyznać, że oferta na czarny sport sponsora strategicznego Warty Poznań spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników emocji bukmacherskich. Propozycja TOTALbet na żużel obejmuje nie tylko zakłady typu LIVE i pre-match, ale również całą gamę selekcji długoterminowych, co wyróżnia go na tle innych licencjonowanych bukmacherów online, u których zakłady długoterminowe na żużel są stosunkowo rzadko spotykane.

Warto także pamiętać, że TOTALbet na każdy wyścig przygotowuje znacznie więcej niż tylko klasyczne typy na zwycięstwo - w ofercie na większość wyścigów znajdziemy również m.in. zakłady na pierwszą trójkę klasyfikacji końcowej danego zdarzenia oraz selekcjach typu H2H (HEAD 2 HEAD). Dodatkowo u tego warszawskiego bukmachera każdy fan czarnego sportu sprawdzić się może w typowaniu zakładów na sumę punktów wybranego zawodnika. Jak więc widać, wybór jest spory, a co za tym idzie, szans na ekstra pieniędzy z pewnością Wam nie zabraknie.

Ekstra oferta na żużel w TOTALbetZakłady główne i wiele podtypów z ekstra kursamiBOOSTy kursowe + gra bez podatku

Ekstra oferta na żużel w TOTALbet
Zakłady główne i wiele podtypów z ekstra kursami
BOOSTy kursowe + gra bez podatku

ZAGRAJ w

Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem TOTALbet w kwestii żużla poszedł znacznie dalej – w swojej ofercie sponsor strategiczny ekstraklasowej Warty Poznań umieścił również zakłady na wirtualny czarny sport (więcej o virtuals w TOTALbet). Dzięki takiemu wygodnemu rozwiązaniu amatorzy ryku silników swój ukochany żużel obstawiać mogą nawet poza sezonem.

W TOTALbet wszystkie żużlowe zakłady selekcjonować można zarówno poprzez wyjątkowo intuicyjną stronę internetową (dostępna jest pod adresem www.totalbet.pl), jak i bardzo nowoczesną aplikację mobilną, która bez problemu działa na wszystkich urządzeniach przenośnych – apka TOTALbet rekomendowana jest na smarftony z system Android oraz iOS.

Typy na żużel w TOTALbet – praktyczne porady dla graczy

W TOTALbet selekcje na żużel często lądują nie tylko na kuponach SOLO, ale także AKO, i nie ma tutaj wielkiego znacznie czy chodzi o typerów początkujących czy tych, którzy bukmacherkę znają jak własną kieszeń. To oznacza, że czarny sport u tego warszawskiego bukmachera cieszy się dużym zainteresowaniem.

Freebet na żużel
Paczka freebetów 50 zł na nowe konto

Jeśli Wy też chcecie typować żużlowe selekcje, to podpowiadamy, jak obstawiać żużel w TOTALbet, które typy na czarny sport prezentują się najlepiej i dlaczego warto wrzucać je na internetowe kupony bukmacherskie właśnie u tego operatora. Poniżej znajdziecie zbiór praktycznych wskazówek dotyczących sprawdzonych typów na żużel w TOTALbet - zapraszamy do lektury!

Korzystaj z typów na klasyfikacje końcowe

Jak już wspomnieliśmy, w TOTALbet oferta na żużel prezentuje się wyjątkowo okazale – obejmuje ona w końcu cały wachlarz przeróżnych zakładów wzajemnych, w tym m.in. selekcje na klasyfikację końcową World Championship 2021, typy na H2H oraz zakłady na TOP3. Propozycja na czarny sport sponsora Polskiego Związku Lekkiej Atletyki wygląda jeszcze lepiej w momencie porównania jej z usługami innych licencjonowanych podmiotów bukmacherskich.

TOTALbet online - propozycja na żużel
W TOTALbet znajdziemy szeroką ofertę zakładów długoterminowych na żużel

Za przykład niech posłuży nam tutaj chociażby oferta forBET – typerzy sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa typować mogą jedynie rozstrzygnięcie główne tych zawodów, czyli po prostu zwycięzcę. Troszkę lepiej pod tym względem wypada Betclic, bowiem u tego operatora zakładów wzajemnych swoje pieniądze przeznaczyć możecie również na zakłady na miejsce od 1 do 3. Nie zmienia to jednak faktu, że oferta TOTALbet prezentuje się na tle innych buków naprawdę okazale, co powinno Was przekonać, by długoterminowe selekcje na żużel obstawiać właśnie u tego operatora.

Stawiaj z wyprzedzeniem

Jak pewnie doskonale zdajecie sobie sprawę, na wybór odpowiedniego bukmachera wpływ ma naprawdę wiele elementów. Bez wątpienia jednym z nich - oprócz samej oferty i kursów - jest czas dodawania poszczególnych zakładów wzajemnych. Pod tym względem TOTALbet prezentuje się wręcz znakomicie, bo swoje kupony możecie konstruować ze sporym wyprzedzeniem, co da Wam czas na solidną analizę.

TOTALbet - typy na rywalizację zawodników H2H
Typy H2H na żużel w TOTALbet online

Widać to idealnie m.in. po selekcjach H2H na Grand Prix 2021, które u tego warszawskiego bukmachera od razu rzucają się w oczy, tym bardziej, że w momencie pisania tego tekstu brak ich u wielu innych licencjonowanych operatorów zakładów wzajemnych (nie znajdziemy ich np. w ofercie Betclic, BETFAN i STS). A to tylko jeden z przykładów - w TOTALbet zakłady na żużel regularnie pojawiają się w ofercie znacznie wcześniej niż u innych koncesjonowanych buków.

Stawiaj na wygrane

Propozycja TOTALbet na żużel powinna na Was zrobić wrażenie także pod względem wysokości współczynników bukmacherskich. Dzięki temu możecie być pewni, że praktycznie każdy wybór skutkować może ekstra pieniędzmi. Aby się o tym przekonać, wystarczy rzucić okiem np. na selekcje na indywidualnego mistrza świata 2021 – TOTALbet na trzech pierwszych miejscach umieścił takich zawodników jak Tomasz Zmarzlik (kurs 3.00), Tai Woffinden (kurs 7.00) i Leon Madsen (kurs 7.00).  Z kolei m.in. w STS takie scenariusze zagrać możecie kolejno za 2.75, 4.50 oraz 6.75.

TOTALbet online - typy na klasyfikację końcową w GP 2021
Zakłady długoterminowe na żużel w TOTALbet

Na zdecydowanie mniejsze wygrane liczyć mogą również obstawiający Fortuny. Idealnie obrazuje to przykład Mateja Zagara – u sponsora tytularnego piłkarskiego Pucharu Polski takie rozstrzygnięcie wycenione zostało na współczynnik 45.00, a w TOTALbet na 50.00. A - jak już wspominaliśmy - wybraliśmy tylko jeden przykład, który jednak świetnie obrazuje ogólną zasadę. A ta jest taka, że kursy bukmacherskie na żużel w TOTALbet są naprawdę atrakcyjne, zapewniając Wam wysokie wygrane nie tylko na kuponach AKO, ale też SOLO.

Typuj TOP3

W TOTALbet z czystym sumieniem polecić możemy Wam również zakłady na pierwszą trójkę poszczególnych rywalizacji żużlowych. Dlaczego? To bardzo proste – podobnie jak w przypadku zakładów na klasyfikację końcową chodzi tutaj o jakość kursów bukmacherskich, które w TOTALbet są bardzo często istotnie wyższe niż u innych zaufanych buków online.

TOTALbet online - żużlowa oferta na TOP3
Typy na podium na żużel w TOTALbet

Za przykład weźmy tutaj Mistrzostwa Świata 2021 i miejsce na podium np. Emila Sajfutdinowa (współczynnik 3.00) lub Roberta Lamberta (kurs 7.00). Wielu innych bukmacherów ma na te rozstrzygnięcia znacznie niższe współczynniki - np. Betclic na obecność rosyjskiego żużlowca na pudle oferuje kurs 2.50, a angielskiego 6.00. A u części pozostałych operatorów - np. w forBET, PZBuk czy w Fortunie - zakładów na TOP 3 klasyfikacji końcowej po prostu nie znajdziecie.

Puszczaj typy specjalne

W czym jeszcze przejawia się wyższość żużlowej oferty TOTALbet nad innymi legalnymi operatorami zakładów bukmacherskich? Przede wszystkim w zakładach specjalnych, które są wizytówką tego warszawskiego buka. Dzięki temu wytypować możecie m.in. czy Piotr Pawlicki uzyska najlepszą średnią biegową w rundzie zasadniczej 2021 („tak” – kurs 18.00) lub czy sztuka ta uda się Maciejowi Janowskiemu („tak” – kurs 8.00).

TOTALbet online - selekcje specjalne na czarny sport
Typy specjalne na żużel na totalbet.pl

Dodatkowo postawić możecie kto okaże się lepszy w średniej biegowej w rundzie zasadniczej Ektraligi 2021 (Emil Sajfutdinow z kursem 1.95 czy Bartosz Zmarzlik z kursem 1.75).  Co ważne, sponsor strategiczny Warty Poznań przygotował również typ specjalny na Grand Prix 2021 – czy którykolwiek z zawodników takich jak Anders Thomsen, Max Fricke, Matej Zagar, Krzysztof Kasprza lub Oliver Berntzon uplasuje się w pierwszej trójce klasyfikacji końcowej tej elitarnej imprezy („tak” – kurs 8.00).

Czemu warto wspomnieć o zakładach specjalnych na żużel w TOTALbet? Bo inni bukmacherzy najczęściej w ogóle ich w swojej ofercie nie mają. Jeśli więc lubcie puszczać niestandardowe kupony i zależy Wam na jak najszerszym pakiecie propozycji, to oferta na żużel w TOTALbet jest właśnie dla Was.

Nie unikaj wirtualnej rywalizacji

Ofertę TOTALbet na czarny sport rekomendujemy Wam jeszcze z jednego powodu. Mowa tu o zakładach na wirtualne wyścigi żużlowców, które stanowią idealne uzupełnienie tradycyjnej propozycji tego warszawskiego buka. Naszym zdaniem z tego rodzaju selekcji najlepiej korzystać w momencie, kiedy nadchodzi przerwa od rzeczywistej rywalizacji. 

TOTALbet - zakłady na wirtualny żużel
Selekcje na wirtualny żużel w TOTALbet online

Co zatem umieścić możecie na swoich wymarzonych kuponach SOLO i AKO z wyścigów na Gorton Stadium? W pierwszej kolejności zakłady na zwycięstwo danego zawodnika lub zajęcie przez niego miejsca od 1 do 2. Dodatkowo wytypować możecie np. lokatę wirtualnego żużlowca (zakłady poniżej/powyżej) lub numery zawodników, którzy zajmą w poszczególnych wyścigach w dowolnej lub dokładnej kolejności pierwsze i drugie miejsce (kolejno selekcje quinella i forecast). Co ważne, wirtualna rywalizacja żużlowców w TOTAlbet opatrzona została profesjonalnymi materiałami wideo, co tylko zwiększa bukmacherskie emocje.

Chyba zgodzicie się z nami, że propozycja tego warszawskiego bukmachera na czarny sport może przyprawić o zawrót głowy. Jeżeli się z nami zgadzacie, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Was do założenia konta gracza w TOTALbet i rozpoczęcia swojej bukmacherskiej przygody. Na koniec przypominamy, że żużlowe zakłady obstawiać możecie nie tylko za pomocą nowoczesnej witryny głównej, ale również pełnej praktycznych rozwiązań aplikacji mobilnej.

Żużel w TOTALbet – przykładowy kupon

Jak już wiecie, propozycja zakładów na żużel w TOTALbet potrafi zaskoczyć nie tylko początkujących, ale i bardzo doświadczonych graczy. Dzięki temu możecie być pewni, że stworzenie intratnego kuponu na czarny sport nie przysporzy Wam nawet najmniejszych problemów. My oczywiście zamierzamy Wam to udowodnić, dlatego poniżej stworzyliśmy taki przykładowy kupon.

TOTALbet online - przykładowy kupon AKO na czarny sport
Kupon online na żużel w TOTALbet

Proponowany przez nas kupon składa się łącznie z pięciu selekcji na żużel, gdzie kursy zaczynają się od 1.25, a kończą na 3.00. Oznacza to, że udało nam się uniknąć zakładów mało prawdopodobnych, a więc obarczonych sporym ryzykiem. Oczywiście współczynnik 3.00 wydaje się przeczyć tej tezie, ale warto pamiętać, że jest to zakład długoterminowy, co zmienia postać rzeczy.

Co ważne, dzięki umieszczeniu pięciu zdarzeń na naszym kuponie AKO zyskaliśmy nie tylko możliwość gry bez podatku, ale również dodatkowy bonus w postaci 3% wygranej (promocja TOTAL Bonus). Warto zaznaczyć, że na nasz kupon przeznaczyliśmy stosunkowo niską stawkę, bo 50 zł, a i tak liczyć możemy na nagrodę o wartości 761.68 zł – chyba przyznacie, że o taką kwotę warto zawalczyć, prawda?

Pamiętajcie, że jest to jedynie przykład, a więc Wasz kupon prezentować się może zupełnie inaczej. W końcu żużlowa oferta TOTALbet pozwala na szaleństwo!

Żużlowe promocje w TOTALbet

Do typowania czarnego sportu w TOTALbet przekonać powinien Was również spektakularnie rozbudowany system promocyjny, w którym na pierwszy plan wysuwa się nielimitowana gra bez podatku na każdym kuponie kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami z kursem nie mniejszym niż 1.20. Dodatkowo u tego warszawskiego bukmachera oprócz gry za pełną stawkę liczyć możecie także na ekstra bonusy nawet do 113% wygranej (promocja TOTAL Bonus).

+14% do wygranych z kuponów AKO na żużel w TOTALbet online
Zakłady bukmacherskie na żużel bez podatku w TOTALbet

Z typowaniem żużlowej rywalizacji w TOTALbet dodatkowo przemawia możliwość ubezpieczenia kuponu – akcja safebet aktywuje się na każdym kuponie wielokrotnym za 10 zł lub więcej z minimum 10 zdarzeniami z kursem 1.20 lub większym. Jeśli więc jesteście fanami tzw. taśm, to ta promocja jest akurat dla Was.

Co jeszcze przykuwa uwagę w ofercie promocji na żużel u sponsora strategicznego Warty Poznań? Zwłaszcza niezwykle intratne promocje kursowe, którą pozwolą Wam typować poszczególne selekcje z ekstra doładowanymi współczynnikami bukmacherskimi – mowa tutaj o  promocjach kursowych TOTAL Boost oraz TOTAL Hit. Aby nic nie uszło Waszej uwadze, polecamy Wam zaglądać do nich każdego dnia, bowiem zmieniają się one właśnie co 24 godziny.

Powiększona premia powitalna z kodem

Chyba zgodzicie się z nami, że nic tak nie działa na wyobraźnię graczy bukmacherskich jak dodatkowe środki na grę, prawda? Jeżeli tak, to TOTALbet musi stanowić dla Was pierwszy wybór. Dlaczego? Bo w ofercie powitalnej tego buka znajduje się ekstra doładowana nagroda, którą bezsprzecznie najlepiej odebrać z kodem premiowym LEGALSPORT.

TOTALbet - kod do powiększonej premi do 5050 PLN
Rekomendacje dla graczy TOTALbet

Jeśli zdecydujecie się przejść proces rejestracyjny przy użyciu tego wspomnianego ciągu liter, to wówczas liczyć możecie na freebet powitalny TOTALbet na 50 zł oraz największy na rynku prezent od wpłaty aż do 5000 zł, co łącznie zapewni Wam dodatkowo nawet 5050 zł na typowanie żużlowych selekcji z wysokimi kursami w TOTALbet!

FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące typowania żużla w TOTALbet

Obstawianie każdego sportu, a więc również i żużla, wzbudza ogromne zainteresowanie graczy. Tematem tym żyją również typerzy bukmachera TOTALbet, którzy regularnie zadają pytania o typowanie żużla w TOTALbet na forach bukmacherskich. Specjalnie dla Was nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1️⃣ Czy w TOTALbet warto obstawiać żużel?

Zdecydowanie tak - przemawia za tym przede wszystkim bardzo rozbudowana oferta żużlowych typów w TOTALbet oraz wysokie współczynniki bukmacherskie, dzięki którym łatwo powiększycie swój bankroll. >> Sprawdź jak typować żużel w TOTALbet

2️⃣ Jakie żużlowe typy warto wrzucać na kupony w TOTALbet?

W TOTALbet szczególnie polecamy Wam selekcje na zwycięstwo w klasyfikacjach końcowych oraz typy na TOP3, a także selekcje H2H i zakłady specjalne. Najlepsze typy na żużel w TOTALbet

3️⃣ Jakie kupony najlepiej stawiać na żużel w TOTALbet?

W TOTALbet polecamy Wam stawiać zarówno kupony SOLO, jak i AKO. Pamiętajcie jednak, że przy kuponach wielokrotnych liczyć możecie na dodatkowe profity zwiększające wygrane (gra bez podatku i TOTAL Bonus) >> Promocje na żużel w TOTALbet

4️⃣ Czy TOTALbet oferuje promocje na żużel?

Tak, oprócz wspomnianej wyżej gry bez podatku warto zwrócić uwagę również na promocje kursowe TOTAL Boost, które w sezonie dotyczą też żużlowych typów.

5️⃣ W jaki sposób obstawiać żużel w TOTALbet?

W TOTALbet selekcje na żużel obstawiać można przez stronę główną oraz nowoczesną apkę mobilną. Dostęp do wszystkich usług sponsora strategicznego Warty Poznań możliwy jest również z poziomu witryny mobilnej.

6️⃣ Czy do typowania żużla w TOTALbet potrzebny jest kod premiowy?

Z pełnej oferty żużlowej TOTALbet korzystać może każdy typer, posiadający konto gracza, bez konieczności używania kodu. Jeśli jednak zależy Wam na powiększonym bonusie powitalnym to polecamy nasz kod LEGALSPORT - otrzymacie z nim pakiet premii powitalnych o łącznej wartości nawet 5050 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać żużel w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.