Leagues Cup
Ameryka Północna i Południowa (piłka nożna)
Leagues Cup - kartki
Klasyfikacja kartek i fauli w Leagues Cup w sezonie 2026.
Kartki i faule zawodników
| # | Zawodnik | Klub | Faule | Faule / 90 min | Łącznie | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
5 | 2,74 | 3 | 1 | 4 | |
| 2 |
|
|
0 | 0,00 | 3 | 1 | 4 | |
| 3 |
|
6 | 2,00 | 3 | 0 | 3 | ||
| 4 |
|
|
3 | 1,19 | 3 | 0 | 3 | |
| 5 |
|
|
6 | 1,00 | 3 | 0 | 3 | |
| 6 |
|
|
3 | 1,59 | 3 | 0 | 3 | |
| 7 |
|
|
7 | 1,18 | 3 | 0 | 3 | |
| 8 |
|
|
11 | 1,83 | 3 | 0 | 3 | |
| 9 |
|
|
5 | 1,25 | 2 | 1 | 3 | |
| 10 |
|
|
4 | 1,95 | 2 | 0 | 2 | |
| 11 |
|
|
2 | 0,89 | 2 | 0 | 2 | |
| 12 |
|
|
4 | 2,12 | 2 | 0 | 2 | |
| 13 |
|
|
8 | 2,79 | 2 | 0 | 2 | |
| 14 |
|
|
4 | 2,00 | 2 | 0 | 2 | |
| 15 |
|
|
9 | 1,96 | 2 | 0 | 2 | |
| 16 |
|
|
7 | 2,33 | 2 | 0 | 2 | |
| 17 |
|
|
11 | 2,11 | 2 | 0 | 2 | |
| 18 |
|
|
5 | 1,19 | 2 | 0 | 2 | |
| 19 |
|
|
5 | 1,10 | 2 | 0 | 2 | |
| 20 |
![]() |
|
6 | 2,78 | 2 | 0 | 2 | |
| 21 |
|
|
9 | 6,00 | 2 | 0 | 2 | |
| 22 |
|
|
6 | 2,65 | 2 | 0 | 2 | |
| 23 |
|
|
6 | 2,40 | 2 | 0 | 2 | |
| 24 |
|
|
2 | 0,35 | 2 | 0 | 2 | |
| 25 |
|
|
5 | 1,88 | 2 | 0 | 2 | |
| 26 |
![]() |
|
6 | 2,00 | 2 | 0 | 2 | |
| 27 |
|
|
8 | 2,67 | 2 | 0 | 2 | |
| 28 |
|
|
3 | 1,03 | 2 | 0 | 2 | |
| 29 |
|
|
2 | 0,56 | 2 | 0 | 2 | |
| 30 |
|
|
3 | 1,11 | 2 | 0 | 2 |
Kartki i faule drużyn
| # | Drużyna | Faule | Faule / mecz | Łącznie | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
83 | 13,8 | 15 | 1 | 16 | |
| 2 |
|
63 | 10,5 | 13 | 0 | 13 | |
| 3 |
|
91 | 15,2 | 12 | 0 | 12 | |
| 4 |
|
87 | 14,5 | 11 | 1 | 12 | |
| 5 |
|
34 | 11,3 | 9 | 0 | 9 | |
| 6 |
|
42 | 10,5 | 8 | 1 | 9 | |
| 7 |
|
41 | 13,7 | 8 | 0 | 8 | |
| 8 |
|
36 | 12,0 | 8 | 0 | 8 | |
| 9 |
|
47 | 15,7 | 8 | 0 | 8 | |
| 10 |
|
30 | 10,0 | 8 | 0 | 8 | |
| 11 |
|
40 | 13,3 | 8 | 0 | 8 | |
| 12 |
|
34 | 11,3 | 8 | 0 | 8 | |
| 13 |
|
52 | 13,0 | 8 | 0 | 8 | |
| 14 |
|
50 | 12,5 | 8 | 0 | 8 | |
| 15 |
|
37 | 12,3 | 7 | 1 | 8 | |
| 16 |
|
51 | 17,0 | 7 | 0 | 7 | |
| 17 |
|
39 | 13,0 | 7 | 0 | 7 | |
| 18 |
|
35 | 11,7 | 6 | 1 | 7 | |
| 19 |
|
39 | 9,8 | 6 | 0 | 6 | |
| 20 |
|
39 | 13,0 | 6 | 0 | 6 | |
| 21 |
|
39 | 13,0 | 6 | 0 | 6 | |
| 22 |
|
34 | 11,3 | 6 | 0 | 6 | |
| 23 |
|
37 | 12,3 | 6 | 0 | 6 | |
| 24 |
|
32 | 10,7 | 5 | 2 | 7 | |
| 25 |
|
41 | 13,7 | 5 | 1 | 6 | |
| 26 |
|
40 | 13,3 | 5 | 0 | 5 | |
| 27 |
|
46 | 15,3 | 5 | 0 | 5 | |
| 28 |
|
28 | 9,3 | 5 | 0 | 5 | |
| 29 |
|
28 | 9,3 | 5 | 0 | 5 | |
| 30 |
|
26 | 8,7 | 5 | 0 | 5 | |
| 31 |
|
28 | 9,3 | 4 | 0 | 4 | |
| 32 |
|
33 | 11,0 | 4 | 0 | 4 | |
| 33 |
|
33 | 11,0 | 4 | 0 | 4 | |
| 34 |
|
32 | 10,7 | 3 | 0 | 3 | |
| 35 |
|
36 | 12,0 | 3 | 0 | 3 | |
| 36 |
|
19 | 6,3 | 1 | 0 | 1 |
Kto dostaje najwięcej kartek w Leagues Cup?
Klasyfikację kartek Leagues Cup w sezonie 2026 otwiera Sergio Barreto (CF Pachuca) z dorobkiem 3 żółtych i 1 czerwonej kartki.
