wtorek, 19 października 2021
Najnowsze: Typy na mecz NBA Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets

Cashout w Totolotku

Jak działa opcja cashout w Totolotku? Kontrola nad kuponem z wygodną funkcją Early Cashout.

Darmowe 25 zł na start Freebet powitalny w Totolotku do odbioru tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest cashout w zakładach bukmacherskich?
 2. Jak działa cashout w Totolotku?
  1. Zamknięcie kuponu przed czasem – jak skorzystać?
  2. Jakie zakłady obejmuje cash out?
  3. Jak obrócić kwotą uzyskaną z opcji cashout?
 3. Regulamin promocji cashout od Totolotka
 4. Inne promocje i bonusy od Totolotka
  1. Pakiet powitalny z kodem
 5. FAQ – najczęstsze pytania o cashout w Totolotku
Cashout w Totolotku - jak działa promocja na wcześniejsze zamknięcie kuponu

Jak wszyscy wiemy, w sporcie nie ma nic pewnego. Niejednokrotnie zdarzało się już, że murowany faworyt przegrywał mecz, co wiąże się z nietrafieniem każdego kuponu, który został na zwycięstwo faworyta postawiony.

Pakiet 574 zł na nowe konto
Bonus powitalny dla nowych graczy w Totolotek online

Ta niepewność i oczekiwanie to ważna część bukmacherskich i sportowych emocji. Co jednak, jeśli spotkanie, na które postawiliśmy sporą sumę, zaczyna przebiegać w inny sposób niż założyliśmy, a ryzyko utraty środków wyłożonych na kupon wzrasta? Wówczas z pomocą przychodzi nam cashout, czyli możliwość rozliczenia kuponu przed czasem i uchronienia się przed utratą wszystkich postawionych pieniędzy. Taką opcję ma w swojej ofercie wielu legalnych bukmacherów - w tym również Totolotek.

Co ważne, cashout to tylko jeden z elementów rozbudowanego systemu promocyjnego tego wiarygodnego bukmachera internetowego, u którego coś dla siebie znajdą zarówno regularni, jak i nowi typerzy. Ci pierwsi mogą korzystać z szerokiego wachlarza dedykowanych bonusów na najważniejsze sportowe wydarzenia, ci pierwsi mają do odbioru zyskowny pakiet powitalnych premii finansowych na kwotę aż 574 zł (szczegóły pakietu powitalnego w poniższej tabeli).

Totolotek Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 500 zł
 • Premia pieniężna za instalację apki 49 zł
 • Darmowy freebet bez depozytu 25 zł
 • Mega weekendowy cashback 33 zł

574 zł

Bonus na start
Odbieram
Totolotek kod promo: LEGALSPORT

Ja widać, typowanie internetowych kuponów SOLO i AKO w Totolotku może być naprawdę opłacalne. Zwłaszcza, jeśli umiejętnie korzystamy z przygotowanych przez bukmachera narzędzi - a jednym z nich jest właśnie wspomniany cash-out w Totolotku. Jak działa ta mega wygodna opcja i dla jakich kuponów jest dostępna? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, to zapraszamy Was do lektury! 

Co to jest cashout w zakładach bukmacherskich?

Na początek należy uświadomić sobie, czym w ogóle jest cashout – w branży bukmacherskiej funkcjonuje bowiem inne bardzo podobne pojęcie, czyli cashback. Otóż cashback – czyli dosłownie „zwrot pieniędzy” – to nic innego, jak zwrot stawki za przegrany zakład. Natomiast cashback, który dosłownie można by przetłumaczyć jako „wyciągnięcie pieniędzy”, to możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, przed zakończeniem wszystkich znajdujących się na nim zdarzeń.

cashout w totolotku
Wygodna opcja zamknięcia kuponu przed czasem

Jest to atrakcyjna dla wieku graczy opcja, która pozwala zgarnąć mniejszą niż pierwotnie zakładana, ale w danej chwili pewną wygraną. Cashout ma zastosowanie gdy wszystkie dotychczas rozstrzygnięte zdarzenia na kuponie wytypowaliśmy poprawnie, ale może się okazać, że ostatni typ "nie wejdzie" i położy tym samym cały kupon, niwecząc szansę na przegraną. Do tego stracimy oczywiście całą stawkę, jaką na kupon postawiliśmy.

By temu zapobiec, możemy skorzystać z wygodnej opcji cashout. Zamykając kupon przed rozstrzygnięciem wszystkich obstawionych spotkań znacząco zmniejszamy wprawdzie swoją wygraną, ale przynajmniej odzyskujemy postawione pieniądze, a nawet nieco wygrywamy. Czy warto korzystać z tej opcji? To już zależy od wyboru każdego gracza. Na szali mamy z jednej strony bardzo prawdopodobną przegraną i utratę całości wkładu za kupon, a z drugiej - niewielką, ale pewną wygraną. Znacznie wprawdzie niższą od tej, na jaką mieliśmy nadzieje, ale pewną. 

Jak działa cashout w Totolotku?

Jak wspomnieliśmy, wygodną i bardzo przydatną dla typerów opcję cash out ma w swojej ofercie licencjonowany bukmacher Totolotek online. Cashout dostępny jest w określonych przez bukmachera zakładach i umożliwia wcześniejsze zamknięcie kuponu oraz wypłatę oferowanej w danej chwili kwoty wygranej. Promocja ta daje graczowi zdecydowanie większą kontrolę nad swoimi kuponami i decydowania, czy chcemy podejmować ryzyko oczekiwania do rozliczenia wszystkich wytypowanych wydarzeń.

Jaką wygraną możemy zgarnąć, korzystając z opcji cashout? To kwestia bardzo indywidualna, bo zarówno możliwość zaoferowania graczowi opcji cashout, jak i oferowanej w jego ramach kwoty wygranej bukmacher ustala każdorazowo w oparciu o specjalny przelicznik, aktualny kurs nierozliczonego zdarzenia oraz kwotę ewentualnej wygranej określonej w chwili zawarcia zakładu.

Zamknięcie kuponu przed czasem – jak skorzystać?

Opcja cashout w Totolotku dostępna jest oczywiście dla pełnoletnich osób, które założyły konto na stronie internetowej bukmachera (TU instrukcja jak się zarejestrować w Totolotku) i przeszły proces weryfikacji wieku oraz tożsamości. Konieczne jest także dokonanie depozytu, tak aby na koncie gracza znalazły się środki na postawienie kuponu.

Cash out w Totolotku - zamknięcie kuponu przed czasem

Opcja cashout nie jest dostępna z góry dla każdego kuponu – bukmacher może, ale nie musi zaoferować ją w przypadku, gdy na kuponie znajdują się nierozstrzygnięte zdarzenia. Co bardzo ważne, na kuponie nie mogą się znajdować typy nietrafione - możliwość zamknięcia przed czasem jest dostępna tylko dla internetowych kuponów, na których wszystkie dotychczasowe selekcje zostały wytypowane poprawnie.

Cashout jest dostępny na poziomie „Szczegóły kuponu” w sekcji „Moje zakłady” w zakładce „Moje konto”. Jeśli chcemy skorzystać z opcji cashout, musimy więc przede wszystkim sprawdzić, czy dla danego kuponu możliwość rozliczenia przed czasem jest dostępna. Jeśli tak, wybieramy taką opcję i potwierdzamy ją przez kliknięcie oznaczonego buttonu - warto przy tym pamiętać, że zamknięcie kuponu przed czasem jest ostateczne i nieodwracalne. Jeśli więc okaże się, że jednak nasz ryzykowny typ finalnie byłby trafiony, nie możemy już zmienić decyzji odnośnie wcześniejszego rozliczenia kuponu.

Jakie zakłady obejmuje cash out?

Firma Totolotek nie określiła w regulaminie, jakie rodzaje zakładów są kwalifikowane do promocji – można więc zakładać, że na kuponie można znajdować się dowolna liczba zdarzeń ze wszystkich dyscyplin sportu, zarówno tych najpopularniejszych, jak piłka nożna i koszykówka, jak i mniej rozpoznawalnych wśród kibiców, np. krykieta czy rugby.

Opcja cashout w Totolotku obejmuje zakłady, dla których przewidywana wygrana jest wyższa niż stawka kuponu - możemy więc być pewni, że korzystając z tej funkcjonalności nie tylko nie stracimy, ale również zdobędziemy pewną kwotę wygranej.

Dlaczego warto grać w Totolotku - rekomendacje dla bukmachera

Istotny jest również fakt, że z opcji cashout możemy korzystać nie tylko dla kuponów postawionych za własne środki, ale również dla tych zagranych dla bonus bukmacherski. Znaczenie ma jednak fakt, że kupony zamknięte przed czasem przez skorzystanie z cash outu sprawiają, że uzyskana dzięki tej funkcjonalności wygrana nie wlicza się do obrotu bonusem.

Jak obrócić kwotą uzyskaną z opcji cashout?

Wygrana zgarnięta po skorzystaniu z opcji cashout nie wymaga dodatkowego obrotu. Trafia ona bezpośrednio na konto gracza i może być przez niego w dowolnej chwili wypłacona bądź przeznaczona na obstawienie kolejnych kuponów.

Regulamin promocji cashout od Totolotka

Jeśli macie pytania dotyczące opcji cashout w Totolotku, przedstawiamy pełny regulamin promocji.

 • Spółka może zaproponować uczestnikom możliwości tzw. wcześniejszego zamknięcia zakładu w celu jego wcześniejszego rozliczenia i uzyskania wygranej w przypadku gdy na kuponie znajdują się nierozstrzygnięte typy zdarzeń.
 • Cashout daje klientowi możliwość ograniczenia ryzyka przegranej.
 • Warunkiem niezbędnym dla opcji cashout jest brak na zawartym kuponie błędnie rozliczonych typowań.
 • Decyzja o wcześniejszym zamknięciu kuponu cashout jest podejmowana przez uczestnika zakładów każdorazowo lub przy spełnieniu się z góry określonych przez Uczestnika oraz zaakceptowanych przez Spółkę parametrów zakładów lub/i kwoty wygranej.
 • Zamknięcie zakładu i określenie wygranej Spółka ustala każdorazowo w oparciu o specjalny przelicznik, aktualny kurs nierozliczonego zdarzenia oraz kwotę ewentualnej wygranej określonej w chwili zawarcia zakładu.
Zakłady bukmacherskie Totolotek
Wygodna opcja cash out w Totolotek online
Idę do bukmachera
 • Kwota uzyskanej wygranej w wyniku wcześniejszego rozliczenia jest mniejsza od pierwotnej kwoty ewentualnej wygranej określonej w chwili zawarcia zakładu.
 • Pełny cashout oznacza rozliczenie zawartego kuponu w całości co do stawki i wygranej, natomiast częściowy cashout umożliwia Uczestnikowi uzyskanie wygranej co do wybranej przez Uczestnika części wpłaconej stawki oraz pozostawienie obstawionej pozostałej jej części w grze.
 • Spółka może dokonać potrącenia z uzyskanej wygranej w ustalonej procentowo wysokości wniesionej stawki za usługę cashout, może dokonać tego wyłącznie po zaakceptowaniu przez Uczestnika warunków skorzystania z tej opcji.
 •  Cashout jest dostępny wyłącznie dla zdarzeń oraz kuponów, dla których Spółka udostępni Uczestnikowi możliwość skorzystania z tej opcji.
 • Spółka określa i umieszcza w oficjalnym Komunikacie na stronie internetowej do wiadomości Uczestników szczegółowe zasady i zakres oferty zakładów oraz zdarzeń, które mogą objęte być opcją cashout.

Inne promocje i bonusy od Totolotka

Cashout nie jest oczywiście jedyną promocją, którą oferuje swoim klientom ten wiarygodny bukmacher, cieszący się bardzo pozytywnymi opiniami graczy. Bardzo interesującą opcją jest tzw. Bonus King Size w Totolotku, czyli dodatkowy bonus, którego wysokość zależy od tego, ile zdarzeń znajduje się na obstawionym przez gracza kuponie AKO. W przypadku kuponów składających się z pięciu zdarzeń bonus wynosi 5%, sześciu zdarzeń – 10%, siedmiu – 15%, ośmiu – 20% i tak dalej aż do bonusu wynoszącego 66% w przypadku kuponów, na których znajduje się przynajmniej 30 selekcji.

Jeśli ktoś jest stałym klientem firmy Totolotek, powinien rozważyć dołączenie do programu lojalnościowego Bet Club. W ramach programu operator zakładów wzajemnych przyznaje punkty za każdy obstawiony kupon. Jeśli gracz zbierze ich konkretną liczbę, zyskuje status Silver, Gold i Platinum, a z nimi łączą się określone korzyści, np. dodatkowe bonusy.

Pakiet powitalny z kodem

Wyróżniająca się na tle innych bukmacherów jest oferta powitalna Totolotka. Otóż bukmacher w ramach bonusu na start oferuje bonus od depozytu 500 zł, bonus bez depozytu 25 zł oraz bonus mobile 49 zł. Otrzymaną po rejestracji kwotę oczywiście należy następnie przeznaczyć na obstawianie kuponów zawierających zdarzenia z oferty Totolotka.

LEGALSPORT - kod do najlepszego bonusu powitalnego w Totolotku

Przy rejestracji w serwisie operatora należy pamiętać o wpisaniu w odpowiednie pole kodu bonusowego LEGALSPORT, który pozwala skorzystać z maksymalnej opcji bonusu na start.

FAQ – najczęstsze pytania o cashout w Totolotku

Masz pytania dotyczące promocji cashout w Totolotku? Sprawdź, czy nie ma ich na poniższej liście!

1. Czy opcja cashout dostępna jest przy każdym zakładzie?

Nie. Bukmacher zastrzegł w regulaminie, że możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu nie musi być dostępna dla każdego kuponu obstawionego przez gracza. >> Dla jakich kuponów działa cashout w Totolotku

2. Jakie kryteria bierze pod uwagę firma oferując opcję cashout?

Zamknięcie zakładu jest ustalane indywidualnie dla każdego zakładu w oparciu o specjalny przelicznik, aktualny kurs nierozliczonego zdarzenia oraz kwotę ewentualnej wygranej określonej w chwili zawarcia zakładu. >> Jak skorzystać z opcji cashout

3. Czy kwota dostępna w opcji cashout zawsze będzie niższa niż suma pierwotnej wygranej?

Tak, kwota uzyskanej wygranej w wyniku wcześniejszego zamknięcia kuponu jest niższa od pierwotnej kwoty ewentualnej wygranej określonej w chwili zawarcia zakładu. >> Cashout w Totolotku - sprawdź zasady

4. Czy inni bukmacherzy posiadają w ofercie podobne promocje?

Opcję cashout miewa w ofercie kilku legalnych bukmacherów, zarówno na stałe, jak i czasowo. Na stałe promocja taka jest oferowana m.in. w firmie TOTALbet.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Cashout w Totolotku
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.