Promocja olimpijska w Fortunie

Zdjecie do promocji olimpijskiej bukmachera Fortuna
Nowa promocja bukmachera Fortuna źródło: www.efortuna.pl

Bardzo atrakcyjną promocję – związaną zarówno z zimowymi igrzyskami olimpijskimi w Pjongczangu, jak i powrotem rodzimej piłkarskiej Ekstraklasy – przygotowała dla swoich klientów legalna na terenie Polski firma bukmacherska Fortuna. Osoby, które w okresie od 9 lutego do 25 lutego włącznie zgromadzą największą liczbę punktów, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Promocja olimpijska w Fortunie trwa od 9 lutego do 25 lutego włącznie i obejmuje tylko zakłady zawierane on-line przez stronę internetową bukmachera lub przez jego aplikację mobilną. Mogą wziąć w niej udział jedynie osoby pełnoletnie, które w okresie trwania promocji obstawią minimum dziesięć zakładów na dowolne wydarzenia z całej oferty Fortuny – każdy za co najmniej 2 zł brutto i z kursem wynoszącym 1,6. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie zakładów typu AKO i SOLO.

Zwycięzcy promocji – a będzie ich aż pięćdziesięciu – zostaną określeni na podstawie rankingu punktowego. Punkty będą naliczone według wzoru: suma stawek zawartych w czasie trwania promocji zakładów x suma kursów zawartych w czasie trwania promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w czasie trwania promocji zakładów. Co ważne, w znajdującym się na stronie internetowej bukmachera regulaminie nie ma żadnych wymagań odnośnie zgłaszania się do promocji – biorą w niej udział wszyscy pełnoletni i zarejestrowani klienci bukmachera, którzy w okresie jej trwania obstawią zakłady zgodnie z powyższymi wymaganiami.

Co można wygrać w promocji olimpijskiej w Fortunie?

Określeni na podstawie rankingu punktowego zwycięzcy promocji otrzymają atrakcyjne nagrody. Osoby, które zajmą miejsca od 1. do 10. zostaną uhonorowane produktami marki 4F – oficjalnego sponsora technicznego polskich olimpijczyków. W skład zestawu o wartości ponad 645 zł brutto wchodzi torba, plecak i czapka. Pozostali zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne: zdobywcy miejsc 11-20 – w wysokości 300 zł, miejsc 21-40 – 200 zł, zaś miejsc 41-50 – 100 zł. Nagrodzeni gracze zostaną o tym powiadomieni drogą telefoniczną lub mailową. Nagrody pieniężne zostaną przypisane do ich kont 28 lutego br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *